Paleiskite šiuos dalykus ir tapkite laimingi

photo-1494548162494-384bba4ab999

Esame linkę įsikabinti į tuos dalykus, kurie iš tikrųjų neturi jokios reikšmės. Kai suvoksite, kad visa tai – ne daugiau kaip miglota perspektyva, turite šansą pirmą kartą gyvenime tapti laisvu žmogumi. Įgysite ramybę, nebereikės stengtis daryti to, ką, jūsų manymu, „privalote“ daryti, pajusite tikrąją laimę.

Jūs negalite kontroliuoti visko, kas vyksta gyvenime, tačiau esate pajėgus pasirinkti, kaip reaguoti. Galite išmokti įžvelgti galimybes ten, kuri kiti mato vien nesėkmes. Viskas priklauso nuo to, kaip suvokiate įvykius.

Nelaimingi jūs jaučiatės dėl savo mąstymo būdo, dėl tų dalykų, į kuriuos laikotės įsikibę ir dėl būdų, kuriais save klaidinate. Jūs turite neribotą talentą ir potencialą, tačiau negalėsite realizuoti jų pilna jėga, kol neišsilaisvinsite iš proto platformos.

Kai tik išsilaisvinsite iš smegenų paspęstų spąstų, galėsite užsiimti išties jums reikšminga veikla. „Būk dėkingas už tai, ką turi, džiaukis tuo, kur dabar esi. Kai suprasi, kad nėra kuo skųstis, tau priklausys visas pasaulis“ – moko senovės išmintis.

Jeigu iki galo perskaitysite šį tekstą ir pasinaudosite pateiktais patarimais, gyvenime atsiras daugiau džiaugsmo ir produktyvumo.

Kad taip įvyktų, reikia paleisti 20 dalykų. Tai nebus lengva, kad pakeistume mąstymą, reikia laiko. Galima pradėti jau šiandien, žengiant žingsnį po žingsnio.

Taigi, susikaupkite ir pasiruoškite išgirsti tiesą.

Paleiskite praeitį

Gyventi praeitimi – tai apskritai negyventi. Toks egzistavimas atima daug jėgų, suteikia skausmo ir šiek tiek varo iš proto. Neleiskite senoms klaidoms ar prarastiems dalykams gadinti jums gyvenimo. Visa tai liko jums už nugaros. Praeitis neturi prasmės. Ši iliuzija mums gali padėti įvesti tvarką pasaulyje aplink mus, tačiau tai ne realybė.

Praeities nesugrąžinsi, yra tik dabartis ir tai viskas, ką kada nors turėsite. Reikia gyventi čia ir dabar. Galbūt dabartis siaubinga, galbūt praeityje turėjote „idealią“ moterį ar gerą darbą, tačiau dabar viso to neturite. Ką daryti? Neįmanoma grįžti į tokią pat laimę, jeigu dabar esate įklimpęs ir negatyvą. Pasidarykite išvadas ir pradėkite veikti dabartyje, kad susikurtumėte geresnį rytojų.

Būti čia ir dabar – štai kas iš tiesų svarbu. Laikas – labai apgaulingas. Viskas, kas kada nors bus – tai šis momentas. Praeitis padovanojo mums konkrečią patirtį, kurios nebegalime pakeisti. Mes galime dėti viltis į ateitį, tačiau netgi nežinome, ar ji apskritai bus.

Priimkite tai, kas buvo anksčiau, žvelkite į gautą patirtį kaip į pamokas, kurias buvo būtina išmokti pakeliui į šviesią ateitį. Susikurkite tokį ateities vaizdinį, tačiau gyvenkite čia ir dabar.

Paleiskite darbą, kurio negalite pakęsti

Vidutiniškai žmogui skirta nugyventi 30 000 dienų. Iš jų 10 000 jis praleidžia darbe. Jeigu šis darbas jį slegia, tai šitaip gyventi – visiška beprotybė. Kodėl žmonės savanoriškai atiduoda trečdalį gyvenimo tam, kad jaustųsi nelaimingi?

Įsiklausykite į savo širdį bei intuiciją, susiraskite užsiėmimą, kuris įkvėps ir jus, ir aplinkinius žmones. Darbą, kuriame jausite malonų nuovargį. Iš kurio gausite maksimalią naudą. Reikia mylėti tai, kuo užsiimate.

Galite kardinaliai pakeisti visą savo gyvenimą, metę darbą, kurio negalite pakęsti, ir užsiėmę tuo, ką mėgstate.

Ką jūs paliksite po savęs? Jūsų darbas – tai jūsų indėlis į visuomenę. Dėl to tobulinkite savo įgūdžius, užsiimkite pasitenkinimą teikiančiais darbais, kad jaustumėte įkvėpimą, ir patys pamatysite, kaip viskas palaipsniui stos į savo vietas.

Neleiskite, kad pareigos imtų jums diktuoti, kaip gyventi. Galite dirbti dieną, o per išeigines ar vakarais įgyvendinti idėjas, kurios jums išties patrauklios. Nepasiduokite pagundai viską daryti išimtinai dėl pinigų ir užsiimkite tik tuo, kas turi realią reikšmę, kas verčia jus šypsotis ir jautis laimingu.

Paleiskite įprotį visada jaustis teisiu

Niekas negali visą laiką būti teisus, egzistuoja begalė požiūrių į vieną ir tą pačią situaciją. Jei pastebėjote, kad įsitraukėte į audringą diskusiją, turėkite galvoje, kad realiai nugalėti joje neįmanoma. Tiesiog paleiskite šią situaciją. Kalbos pernelyg dažnai perauga į rungtyniavimą, kuris baigiasi rietenomis, kurios galį tęstis amžinai.

Vietoje to, kad pasimėgautume sveiku apsikeitimu idėjomis, mes kartais pradedame įrodinėti, kad esame patys protingiausi ir geriausiai susigaudome kokioje nors srityje. Savo pašnekovo mes, paprastai, nesiklausome, kadangi kol jis kalba, apmąstome, ką sakysime toliau. Reikia išmokti klausytis ir žmonės ims vertinti jus kaip dėmesingą pašnekovą, kuris nuoširdžiai domisi tuo, ką jie kalba.

Laukite tęsinio…

Seimairnamai.eu

Pasidalinkite su kitais!