Paleiskite šiuos dalykus ir tapkite laimingi (II dalis)

photo-1484766280341-87861644c80d

Esame linkę įsikabinti į tuos dalykus, kurie iš tikrųjų neturi jokios reikšmės. Kai suvoksite, kad visa tai – ne daugiau kaip miglota perspektyva, turite šansą pirmą kartą gyvenime tapti laisvu žmogumi. Įgysite ramybę, nebereikės stengtis daryti to, ką, jūsų manymu, „privalote“ daryti, pajusite tikrąją laimę.

Tęsiame temą…

Taigi, susikaupkite ir pasiruoškite išgirsti tiesą.

4. Paleiskite negatyvius žmonės iš savo gyvenimo

Vieni žmonės padeda jums tapti geresniais, o kiti siurbte išsiurbia iš jūsų visas jėgas. Jūs pats turite pasirinkti, kokiais žmonėmis save apsupsite, ir visiškai neprivalote tęsti santykių su tais, kurie tempiasi jus žemyn.

Žmonės, su kuriais artimai bendraujate, turi jus mylėti ir skatinti jūsų norą tapti geresniu.

Negatyvios mintys užstringa mūsų galvose dėl to, kad mes jomis tikime, o ne dėl to, kad mes jų norime ar jas pasirenkame. Tie, kurie neša į mūsų gyvenimą negatyvą, trukdys jaustis laimingais ar kažko pasiekti – kaip ir sau patiems. Nedarykite jiems paslaugos, palikdami juos savo bendravimo rate. Paprasčiausiai paleiskite. Pasaulyje pilna įvairiausių žmonių, kurie padės jums pasiekti savo tikslus, kurie jus mylės ir supras. Negailėkite jiems savo laiko ir energijos, jie to nusipelnė kaip niekas kitas.

5. Paleiskite poreikį viską kontroliuoti

Jūs esate viso labo žmogus. Jūs ne Dievas. Švaistydami energiją įvairiems nereikalingiems dalykams, tiktai kenkiate savo sveikatai. Vienas iš tokių dalykų – bandymai viską kontroliuoti. Daugelis mūsų daro tai nuolatos, netgi patys to nesuvokdami.

Susitaikykite su mintimi, kad žmogus ribotas. Supraskite – gyvenime yra begalė dalykų, kurių jūs negalite kontroliuoti. Pats svarbiausias dalykas – jūsų reakcija. Prisitaikykite prie gyvenimo srauto. Jeigu atsirado kliūtis – plaukite pro šalį. Jeigu pasitaikė galimybė – griebkite ją. Jūs negalite kontroliuoti visko, kas aplink jus vyksta, savo artimųjų, nepažįstamų žmonių ar kolegų. Neverta švaistyti laiko beprasmiškoms pastangoms. Nepakliūkite į šiuos spąstus, leiskite, kad viskas paprasčiausiai vyktų. Kai paleisite poreikį viską kontroliuoti, pasijusite gerokai laimingesni. Atsiras daugiau laiko nuveikti reikšmingesniems darbams.

6. Paleiskite poreikį visada daryti gerą įspūdį kitiems žmonėms

Žmonės visų pirma vertina nuoširdumą, nors daugelis to ir nesuvokia. Kiekvienas iš mūsų instinktų lygmenyje sugeba atpažinti apsimetinėjimą.

Kai jaudinatės, ką apie jus pagalvos kiti žmonės, tampate jų belaisviu. Nereikia stengtis būti tuo, kuo nesate, kad padarytumėte įspūdį. Tai nesuveiks. Niekada. Tai elementari tiesa, kurią žino visi populiarūs žmonės. Aplinkiniai ims burtis aplink jus tik tada, kai nusiimsite kaukę ir nustosite apsimetinėti. Patraukliais mus dar mūsų unikalūs charakterio bruožai ir įgyta patirtis. Tai patys vertingiausi mūsų aktyvai.

Kuo daugiau jėgų švaistote, stengdamiesi padaryti įspūdį, tuo labiau apgailėtinas atrodote jų akyse. Reikia tikėti savimi, būti atvirais ir skirti laiko bei dėmesio tiems, kurie vertina jus tokius, kokie esate. Jeigu susidursite su žmonėmis, kurie jūsų nevertina, kurie nori, kad jūs taptumėte kitokiu, nereikia dėl to pergyventi. Pagalvokite apie tai, ar išties jums reikalingi žmonės, siekiantys diktuoti, koks jūs turėtumėte būti ir ką turėtumėte daryti.

7. Paleiskite pasipriešinimą permainoms

Jūs greičiausiai tikite, kad ateitis gali būti geresnė už dabartį. Tikriausiai turite siekių, troškimų ir tikslų. Taip ir turi būti. Tačiau, paradoksas – daugelis bijo permainų, nors labai jų laukia.

Išmokite žvelgti į kiekvieną pokytį gyvenime, pageidaujamą ar nepageidaujamą, kaip į galimybę atsirasti kažkam didesniam. Jūs negalite numatyti ateities, dėl to priimkite realybę ir leiskite jai būti. Pokyčiai padės jums užlipti ant kito laiptelio. Gyvenimas – tai natūralių ir spontaniškų pokyčių serija. Nesipriešinkite jiems, tai gali baigtis tik nusivylimais ir apgailestavimais. Leiskite realybei būti realybe. Tegu vyksta tai, kas turi vykti.

Visada ženkite į priekį pozityviai nusiteikę, tieskite savo kelią ir priimkite pokyčius nesipriešindami. Ir tada jie taps labai svarbiu jūsų ginklu prieš monotonišką kasdienybę ir vidutinybę.

8. Paleiskite savo baimes

Baimė – tai iliuzija. Baimė netgi neegzistuoja, jūs patys ją sukuriate. Jos negalima pamatyti ir paliesti. Jos negalima atsikratyti naudojant tabletes ar pinigus.

Tai paprasta žmogaus gyvenimo realybė. Baimė gyvuoja tik jūsų galvoje. Kiekvienas žmogus ją jaučia, tačiau nugalėtojai neleidžia, kad ji juos paralyžiuotų, jie baimę įveikia ir daro viską, kas įmanoma, kad pasiektų savo tikslus. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad užsiciklintume ties tuo, kas kelia baimę.

Pažvelkite į veidą savi didžiausiai baimei. Po to baimė jau nebeturi jums jokios valdžios. Jūs laisvas. O iš kitos pusės, baimė – tai augimas. Išsikuopkite savo protą, pažvelkite į perspektyvas ir suvokite, kad nieko nedarymas baisiau už pačią baimę, nieko nedarymas užtrenkia jums duris į ateitį.

Laukite tęsinio…

Seimairnamai.eu