Padovanokite sau dvasingą savaitgalį kartu su Anantara das

FB_IMG_1504203722038

Nors vasara jau baigėsi, padovanokite sau tikras dvasines atostogas. Rugsėjo 16–17 d. Dalios sodyboje vyks stovykla-retritas, kurio metu galėsite susitelkti į save, pasiklausyti dvasinių paskaitų, dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose. Stovyklą organizuoja Vedų psichologas, gydytojas ir bhakti jogas Anantara das.

Stovykloje „Kaip išsiugdyti dieviškas charakterio savybes“ visas dėmesys bus skiriamas jūsų vidiniam pasauliui. Sužinosite, kas apie mūsų norus, troškimus ir laimės sampratą yra kalbama seniausiuose šventraščiuose Vedos, kokių metodikų ir praktikų verta imtis, kad savo laimės nesietume su išoriniais dalykais, o ugdydami savo charakterio savybes sugebėtume jaustis laimingi ir harmoningi kiekvieną dieną.

Retrito metu grosime meditacinę muziką – kirtanus, todėl galėsite pajusti nuostabų šios muzikos pakylėjantį pojūtį. O kad šis jausmas neišblėstų įsisukus į rutiną, stovyklos organizatoriai pasidalins paprastomis, bet veiksmingomis praktikomis, kaip sudvasinti savo kasdienybę, kad ši džiugintų ir neleistų pamiršti svarbiausių gyvenime dalykų – kas aš esu ir kodėl gyvenu.

Stovyklos lektoriai:

Anantara das (paskaitos)
Advaita Čandra das (paskaitos, kirtanas)
Jay Šri devi dasi (praktiniai užsiėmimai)

Dalyvavimas: auka
Nakvynė: 20 Eur

Norėdami užsiregistruoti į retritą, perveskite dalį aukos/nakvynės mokestį:

VšĮ Vedų kultūros universitetas
LT18 73 000101 3321 8465
Paskirtis: auka už retritą

Daugiau informacijos Anantara das Facebook paskyroje.