Odžasvi: kaip atrasti savo pašaukimą

Šią savaitę Lietuvoje svečiavosi tūkstantines minias užburiantis dainininkas Odžasvi (Ojasvi) iš Bosnijos. Žmones pakeri į sielos gelmes įsiskverbiantis jo dainavimo gilumas. Jis keliauja po pasaulį, dalindamasis tuo, ką atrado, ir pabrėžia, kad labai svarbu kiekvienam surasti savo pašaukimą.

Daininkas Balarama.lt lankytojams atskleidė ilgą savo gyvenimo ir paieškų kelią. Jo atrastas receptas – „Reikia išmokti įsiklausyti į savo širdį“.

Nors Odžasvi nuo pat gimimo traukė muzika, o atradęs Vedas jis ir pats ėmėsi meditacinio dainavimo, iš pradžių tai tebuvo jo hobis. Pragyvenimui jis užsidirbdavo gamindamas maistą vegetarinio maisto restorane, tačiau širdyje nuolat jautė muziką.  Po aštuonerių metų darbo restorane galų gale muzikantas pasidavė sielos šauksmui ir išvyko į Indiją. Ten susitiko tikrus dvasinės muzikos meistrus, gyveno su jais ir mokėsi. Patyręs mistinį kirtano (vaišnaviško sakralinio mantrų giedojimo) poveikį ir visiškai jo pavergtas, Odžasvi šiandien savo džiaugsmu dalinasi su visu pasauliu.