Nesiseka gyvenime? Greičiausiai nesilaikote 7 visatos dėsnių

sunset-681840_960_720

Dažnai žmonės skundžiasi gyvenimu ir klausia, kodėl jis toks neteisingas ir negailestingas. Tačiau mažai kas žino, jog ne pasaulis kaltas, o tiesiog mes patys kažką darome ne taip. O dar dažniau tiesiog nežinome, kaip tai, ko imamės, daryti teisingai.

Tai, ką žmonės vadina likimu, iš tiesų yra griežti visatos dėsniai, veikiantys ir mūsų gyvenimą. Kai gyvenime prasideda problemos, dažniausiai dėl jų kaltiname kitus žmones ir aplinkybes. Imame jų nekęsti, kovojame su jais ir stengiamės pašalinti iš savo gyvenimo. Ir nesuprantame, kad šie “kaltininkai” – tiesiog likimo vykdytojai, o likimo šaknys – mumyse.

Visatos egzistenciją veikia 7 pagrindiniai dėsniai. Kiekvienas iš jų yra savaip reikalingas ir svarbus. Šie dėsniai veikia visada ir visur, nepriklausomai nuo to, ar mes jų veikimą suprantame ir pripažįstame. Neišmanymas apie visatą veikiančius dėsnius neatleidžia mūsų nuo atsakomybės, tačiau jų suvokimas padeda nedaryti klaidų, pasiekti harmoniją ir gyventi laimingai.

Jūs galite šiuos dėsnius panaudoti tam, kad pritrauktumėte į savo gyvenimą turtus, sveikatą ir nuostabius santykius.

  1. Atsinaujinimo dėsnis

Jeigu trokštate naujo palto, išmeskite seną. Jeigu reikia naujų batų, atiduokite senus tiems, kas jų apskritai neturi. Jeigu reikia naujų drabužių, peržiūrėkite savo spintą. Kas netinkama – išmeskite, o tai, kas tinkama, paaukokite labdarai. Prisiminkite, kad nauja ateina tik tada, kai atsikratote seno.

  1. Cirkuliacijos dėsnis

Būkite pasirengę paleisti tai, kas jums jau nebepriklauso. Jeigu mylimas žmogus susirado kitą, supraskite, kad meilė aplankys tik tada, kai jūsų širdis bus laisva. Paleiskite ir palinkėkite sėkmės tiems, kurie jums nebepriklauso. Tai gali būti mylimi žmonės, suaugę vaikai ir pan.

  1. Traukos dėsnis

Norėti reikia atsargiai, nes norai išsipildo. Turite suprasti, kad mintys materializuojasi. Kiekviena mūsų mintis turi savo energiją, dėl to svajonės tampa realybe. Jeigu mintyse neįsivaizduosite savęs, sėdinčio prie jaukaus nuosavo namo židinio, tai to niekada nebus ir realybėje.

  1. Davimo ir gavimo dėsnis

Prisiminkite: kai jūs kažką duodate kitiems – tai jums sugrįš dešimteriopai. Gal ne rytoj ir ne poryt, bet tai, kad jūs ne tik imate, o ir dalinatės, nebus užmirštas visatoje. Jeigu esate laimingas, pasidalinkite laime su aplinkiniais, apkabinkite juos, pasakykite komplimentą. Svarbu, kad suprastumėte, jog tik nuoširdžiai duodant pritrauksite dar daugiau gėrio į savo gyvenimą.

  1. Dešimtinės dėsnis

Turite susitaikyti su tuo, kad visata visada pasiims savo “dešimtinę”. Tai tarsi savotiškas avansas: niekada nežinosite, kada jis jums sugrįš. Ir sugrįš nebūtinai kaip pinigai. Tai gali būti ir sveikatos pagerėjimas, nauji reikšmingi santykiai, susitaikymas su jums svarbiu žmogumi ir t. t. Tad kitą kartą, kai pamesite kokį nors savo mylimą daiktą, nenusiminkite – tai savotiškas avansas, kurį sumokėjote visatai. Tai tie 10%, kurie jums ateityje tikrai sugrįš.

  1. Atleidimo dėsnis

Jeigu neišmoksite atleisti, kaupsite pyktį ir kerštą – negalėsite priimti turto, kuris jums priklauso. Visata tiesiog neras tam vietos. Jeigu jūsų kūnas ir siela užpildyti neapykanta, meilė negalės joje rasti vietos. Jūs privalote įsisąmoninti, kad tik atsikračius neigiamų jausmų jus aplankys sėkmė ir laimė.

  1. Poliariškumo dėsnis

Visata yra poliariška; viskas, kas joje yra, taip pat turi savo poliariškumą. Visada yra kairė pusė ir dešinė, galas ir priekis. Jei yra gėris, yra ir blogis. Jei jūsų gyvenime įvyksta kas nors blogo, tuomet jame yra ir gėrio. Dėl to žmonėse ir situacijose visuomet ieškokite tik gėrio. Pozityvus mąstymas leis pasijusti daug geriau. Tai, apie ką galvojate, automatiškai padauginsite ir savo gyvenime.

Anomalija.lt

Redagavo Lina Šimelionytė, Lina Staponaitė