Kokiomis dienomis nepalanku kirpti plaukus? Kodėl?

girl-1341292

Egidijus Gubinas – filosofas, keliautojas, astropsichologas, numerologas, chiromantas. Jis skaito paskaitas, paremtas Vedų išmintimi ir šiuolaikine psichologija, konsultuoja bei pataria gyvenimiškais klausimais. Paskaitose dalijasi savo išgyvenimais ir šventųjų bei šventraščių išmintimi. Šiuo metu gilina žinias lektoriaus ir filosofo O. V. Ruzovo mokyklose: mokymo centre, ruošiančiame konsultantus šeimos kūrimo ir gyvenimo klausimais, bei Bengališkos astrologijos, chiromantijos ir numerologijos mokykloje. Šiandien siūlome jo straipsnį apie plaukų ir nagų priežiūrai palankias dienas.

Žemėje kiekvienam svarbiam veiksmui yra palankus ir nepalankus laikas. Geriausiai tą galime suprasti, pavyzdžiui, tada, kai ruošiamės ką nors sėti. Net jei ir labai norėsis, nerekomenduojama kviečius sėti žiemą, juk tai aišku kiekvienam, kuris neturi jokio supratimo apie ūkį. Taip ir žmogaus gyvenime: visiems svarbesniems įvyrkiams ar veiksmams yra palankus ir nepalankus metas. Jeigu pradėsime tinkamu laiku, tai galime tikėtis ir palankaus rezultato. Kaip liaudies išmintis byloja: „gera pradžia – pusė darbo“.  Taigi tam, kad sužinotumėte, kada pradėti vienus ar kitus darbus, jums gali padėti Vedų Mėnulio kalendorius. Šį kartą apžvelgsime, kada nepalanku kirpti plaukus ir nagus.

Plaukų nerekomenduojama kirpti per jaunatį 4, 6, 9, 14 ir 15 (pilnaties) mėnulio dieną. Nagų nerekomenduojama kirpti 4, 9, 14 ir 15 (pilnaties) dieną. Vertėtų žinoti, kad plaukuose ir naguose yra kaupiama energija, todėl tada, kai juos kerpame, dalį energijosprarandame. Jeigu tai darysime nepalankiomis dienomis, galime prarasti dalį gerosios energijos ir jėgų, todėl rekomenduojama tam rinktis palankų laiką.

Dėl kirpimosi nepalankiomis dienomis žmogui gali suaktyvėti tam tikros ligos arba pasireikšti sveikatos sutrikimo požymiai. To priežastis – netinkamas laikas, todėl tai darant sąmoningai rekomenduojama pažvelgti į mėnulio kalendorių ir išsiaiškinti, kurios dienos palankesnės.Jei plaukai kerpami kylančiame mėnulyje, jie atauga kur kas greičiau, o jeigu besileidžiančiame, tai atauginės kur kas lėčiau.

Plaukai žmogui – tarsi antenos, per kurias gaunama kosminė energija. Plaukai padeda gauti ir kaupti energiją, todėl moterys, kurių plaukai ilgi, įprastai turi stiprią intuiciją. Plaukuose kaupiasi informacija, todėl žmonės (dažnai netgi nesąmoningai) po sunkių išgyvenimų keičia šukuoseną arba nusikerpa plaukus. Tai gali padėti pamiršti negatyvius išgyvenimus.

Pagal senovės papročius labai svarbi moters veido dalis – kakta, todėl jos nerekomenduojama uždengti plaukais. Tai sėkmės deivės Lakšmi vieta. Jeigu moteris uždengia tą vietą plaukais, ji uždengia akis sėkmės deivei Lakšmi, tada ji negali matyti, kaip padėti moteriai susilaukti sėkmės.

Svarbu žinoti, kad plaukų kirpimas – gana svarbi procedūra. Liesdama plaukus kirpėja gali perduoti savo energiją, todėl palankiau, jei kirpėjas yra laimingas žmogus. Kirpti plaukus sau patiems nerekomenduojama. Moteriai palanku nešioti ilgus plaukus, kurie siektų širdies čakrą, nes ilgi moters plaukai saugo jos energetiką, šeimą ir sveikatą.

Redagavo Lina Staponaitė