Neignoruokite. Neišspręstos problemos neleidžia gyventi

ostrich-3026627_960_720

Neišspręstos problemos niekur nedingsta. Po kurio laiko jos vis tiek apie save praneša. Ir nesistebėkite, jei jos išplauks netgi po dešimties ar dvidešimties metų. Išplauks ir pareikalaus, kad jas spręstumėte.

Ar žinote, kad neišspręstos problemos tempia mus atgal ir neleidžia judėti į priekį. Pakibusios ore jos savaime neišnyks. Būtina jas išspęsti. Skausmingi klausimai, konfliktai, situacijos, kurių loginė pabaiga dar nėra įgyvendinta, lydės jus visą gyvenimą, kol rasite kelią konfliktui išspręsti. Nesitikėkite, kad pasiseks viso to išvengti. Privalote padėti tašką tame daug metų trunkančiame ginče ar rungtynėse, nutraukti santykius, uždaryti duris paskui atgyvenusius jausmus ir emocijas.

Apie neišspręstas problemas

Visi mes turime aibę problemų. Ir joms reikalingi sprendimai. Numoti ranka neįmanoma. Neišspręstos problemos vis iš naujo grąžina mums į su jomis susijusias situacijas. Psichoanalizės specialistai žino, jog esame linkę „palaidoti“ traumuojančias ir sunkias problemas giluminiuose sąmonės aukštuose. Tačiau pabėgti nuo jų vis tiek nepavyks. Visos problemos reikalauja sprendimo.

Jeigu nebaigsime spręsti uždavinio šiandien, tai rytoj jis iškils į paviršių dar painesnis.

Ryškus pavyzdys – romantiški santykiai, kurie staiga pasibaigė. Jis ir ji išsiskyrė be paaiškinimų ir netgi normaliai neatsisveikino. Būna, kad ir draugystė nutrūksta labai apmaudžiai, dėl nesusišnekėjimo, nesusipratimo. Laikui bėgant nebuvo pasakyti reikalingi žodžiai ir žmonės prarado vienas kitą.

Pagalvokite apie tai dabar.

Kaip susitaikyti su praeitimi ir atsikratyti neišspręstų problemų?

Neišspręstos problemos riogsos tarsi kliūtys mūsų gyvenimo kelyje. Dėl jų vėl ir vėl tenka dairytis atgal. Ir visa tai paprastai lydi liūdesys, nusivylimas, kartėlis.

Kaip viso to išvengti?

Yra geras posakis „sudėlioti visus taškus ant i“ Susitarti, išsiaiškinti… Tik ne visada galima tai padaryti. Arba žmogus pridarė jums tiek bėdų, kad net nenorite jo matyti. Arba jis dabar labai toli… Tačiau norisi išreikšti viską tam, kuris jus įžeidė ar apgavo.

Ką gi daryti?

Pirmiausia, visada reikia pradėti nuo savęs. Nuo savo vidinių problemų.

Suradę ramybę ir harmoniją savyje, pajusite, kad didžiulė praeities našta jau ne taip stipriai slegia.

Yra dalykų, kuriuos jums tiesiog reikia pasakyti sau:

  • Neleisiu praeičiai nulemti mano dabarties.
  • Mano žaizdos ir skausmas – tai dalis manęs.
  • Mano vakarykštės klaidos yra galimybė kažką suprasti ir realizuoti.
  • Negaliu nuolat vilkti praeities problemų. Jas reikia išspręsti kartą ir visiems laikams.

Neleiskite pykčiui rusenti savo širdyje. Jis ją palaipsniui naikina. Užgesinkite negatyvą. Ir tada būsite pasirengęs susitikti su visu tuo, kas situacijoje liko neužbaigta.

Kai esame ramūs, problemos neatrodo tokios tragiškos.

Žmogus turi judėti pirmyn. Prasmę turi tik realūs dabartiniai santykiai, todėl pakaks kapstytis praeityje, geriau galvokite apie ateitį ir mėgaukitės dabarties momentu.

Pabandykite pakeisti ką nors į gerą pusę. Jūs to verti. Ir patikėkite, jūsų laukia puiki ateitis.

Seimairnamai.eu