Mus supančių skaičių reikšmė

mailboxes-1838667_960_720

Egidijus Gubinas – lektorius, Vedų astrologas ir chiromantas. Egidijus taip pat turi bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Paskaitose dalinasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Jo skleidžiamos žinios ir entuziazmas įkvepia siekti pokyčių asmeniniame gyvenime. Šį kartą E. Gubinas pasakoja apie mus supančių skaičių reikšmę.

Visą gyvenimą esame lydimi skaičių: vieni nusako mūsų charakterį, kiti perspėja apie artėjančius likimo išbandymus. Daug ką apie žmogų galima sužinoti iš jo gimimo valandos. Svarbu net minutės.

Viskas turi reikšmę – gimimo diena, valanda, minutė, savaitės diena, metų laikas. Gimimo valanda ir minutės nulemia žmogaus gyvenimą. Pagal šiuos duomenis astrologas sudaro žmogaus horoskopą ir taip gali paaiškinti, koks bus žmogaus likimas, charakteris, prigimtis, stipriosios savybės, sveikatos būklė, šeimyninė padėtis, finansai, socialinė padėtis ir t. t.

Ženklai visur aplink mus

„Įvairius skaičius galime pastebėti visur: žvilgtelėję į laikrodį, nukreipę žvilgsnį į praeivio marškinėlius, pastebėję automobilio numerio skaičių ar prekės pakuotę parduotuvėje ir t. t.  Šie skaičiai yra ženklai. Jei jie kartojasi, dažnai pastebimi, reiktų į juos atkreipti dėmesį. Vieni skaičiai gali įspėti apie artėjantį pavojų, nepalankią situaciją, kiti – laimingieji – lemti sėkmę darbo pokalbyje, į kurį skubate ar pan. Skaičiai gali pasirodyti visur įvairiais pavidalais. Taip su mumis kalba Kūrėjas ir visata. Jei būsime atidūs ir sąmoningi, galime labai daug pastebėti. Žinoma, gyvenant miesto tempu, visur skubant, yra ne taip lengva pamatyti, bet šiek tiek sulėtinus tempą, galima pabandyti suprasti daugiau, – kalba E. Gubinas. – Dažnai pastebimais skaičiais verta pasidomėti, kad žinotume, kas mūsų laukia.“

1 gali reikšti kažko naujo pradžią, numatomą pergalę arba lyderystę. Tiesa, vienetas yra ir vienatvės skaičius.

2 susijęs su Mėnuliu. Gali reikšti santykius, komandą, šeimą. Gali rodyti abejones, žmogaus neapsisprendimą.

3 yra palankus skaičius. Jis gali reikšti sėkmę, turto įsigijimą, darnius santykius.

4 ir 7 panašūs skaičiai, reiškiantys tam tikrą pasimetimą, nežinomybę, iš praeities atkeliaujančias tam tikras pamokas, susipainiojimą, apgaulę, baimę.

5 palankus skaičius, susijęs su mokslais, verslu. Gali lemti pažintis, draugystę, keliones.

6 palankus skaičius, susijęs su sėkme, darbo santykiais.

8  reiškia kliūtis – ne viskas eisi taip greitai, kaip norėtųsi, gali užsitęsti įvairūs išbandymai.

9 rodo aktyvumą, skubėjimą. Tai gali būti įspėjimas, kad galbūt reiktų sustoti, apgalvoti prieš darant, atkreipti dėmesį, ar skubu teisingai. Kitaip tariant, kliautis patarle „skubėk lėtai“.

Būkite laimingi!

Kalbino L. Samulė, žurnalas „Prie kavos“

Gubinas.lt