Moterys šiuolaikinėje visuomenėje

beauty-1692849_960_720

Žinoma patarlė skelbia: „Jei nori sunaikinti tautą – ištvirkink jos moteris“.

Galbūt daug kas vėl nesutiks, kad mūsų tauta sulig kiekviena diena negailestingai naikinama, tačiau su teiginiu, kad mūsų merginos galėtų būti, švelniai tariant, geresnės, turbūt niekas nesiginčys. Kur slypi tokio vulgaraus moterų elgesio priežastis? Priežasčių yra daug, tačiau jas visas vienija tas pats nelemtas genocidas. Pamėginsiu sudėlioti viską, kaip sakoma, į lentynėles.

Nematau prasmės kalbėti apie kenksmingus įpročius, kadangi į juos linkusios abi lytys. Analogiška situacija ir su naktiniais klubais. Botoksą ir silikoną irgi atidėsime į šalį. Mūsų atveju svarbūs kur kas pavojingesni ir rafinuotesni būdai silpnajai lyčiai naikinti. Jūsų dėmesiui pateiksime sąrašą pačių pavojingiausių dalykų, kurie visą gyvenimą supa bet kurią moterį.

Aukštakulniai

Taip taip, jums nepasigirdo, paprasti aukšti kulniukai iš tiesų yra tiesiog mirtinas ginklas. Pagrindinė jų bėda slypi tame, kad kiekvienas kulniuko centimetras daro poveikį stuburui, o priekinės pėdos dalies apkrova padidėja šešis kartus. Kaip rezultatas – senatvėje jums užtikrintas radikulitas, kojų deformacija, artritas, varikozė, traukuliai ir skausmai juosmens srityje. Ir tai anaiptol ne visas sąrašas. Jums viso to reikia? Esu tikras, kad ne. Mielos merginos, raginu jus išmesti tuos nelemtus aukštakulnius, kurie pamažu, bet užtikrintai jus žaloja. Juk pasaulyje yra tiek patogaus apavo: basutės, sandalai, sportbačiai ir t. t. Bet kokios formos, dydžio ir spalvos. Vaikščiokite be aukštakulnių ir liksite sveikos.

Kosmetika

Kokios tik kosmetikos nėra šiuolaikinės moters arsenale… Ir lakas, ir tušas, ir pudra, ir įvairiausių atspalvių lūpų dažai. O nuo visokiausių kremų ir balzamų tiesiog akys raibsta. Tačiau kokia bus jūsų reakcija, jeigu pranešime, kad tepdami tuos stebuklus ant savo odos jūs pasmerkiate ją neišvengiamai žūčiai? Jau neramu? Tuojau bus dar baisiau. Pasinaudojus bet kokia kosmetika oda ima pamažu senti. Imunitetas neišvengiamai silpnėja, alergija, paraudimai, netgi vėžys – viso to galite tikėtis, jei nesiliausite draugauti su kosmetika. Nereikia karštligiškai ieškoti savo negalavimo šaltinių, įsiminkite kartą ir visiems laikams – dėl daugelio jų kalta kosmetika. Vadinasi, metame ją paskui aukštakulnius, o galvoje išsaugome mintį, kad pasaulyje nėra nieko gražesnio už natūralų grožį.

Drabužiai

Iš karto noriu pasakyti, kad ne visi drabužiai kenkia organizmui. Kalbame apie siaurus džinsus, trumpus sijonėlius bei kelnaites su juostele. Bet kokie trumpi ir atviri drabužiai garantuoja tiesiausią kelią į ligoninę. Merginos juk nesusimąsto, kiek visokios bjaurasties sklando ore ir prasiskverbia tiesiai į moteriškus organus dėka visų tų madingų garderobo atributų. Ir tai tik šiltuoju metų laiku. O žiemą mūsų panelės apskritai įsigudrina nešioti trumpus sijonėlius su plonomis pėdkelnėmis, nušaldamos kur kas daugiau nei galima įsivaizduoti. Rezultatas – problemos su vaisingumu. Tą patį poveikį, beje, daro ir džinsai siaura talija, papildydami bendrą paveikslą celiulitu, cistitu ir kraujotakos pažeidimais. Kad viso to išvengtume ir pagimdytume sveikus palikuonis, surenkame visus išvardintus daiktus, jei tokių turime, ir sudeginame atsisveikinimo lauže. O kad ugnis smagiau liepsnotų… Galima įmesti į ją kelias poras aukštakulnių, kurių dėl kažkokių priežasčių dar neatsikratėte. Kinų gamybos bateliai su užrašu „Pagaminta Italijoje“ pleška itin smagiai.

Auskaras bamboje

Blizgantis žiedas bamboje merginai daro itin didelę žalą. Kad suprastume visą naikinamą šio, iš pirmo žvilgsnio nekenksmingo, daikto galią, prisiminkime savo tolimų protėvių žinias. Bamba – pati sakrališkiausia vieta žmogaus kūne. Būtent per ją vaikui, esančiam motinos įsčiose, patenka maistas. O kai vaikas gimsta ir bambagyslė nukerpama, į bambą susiveda 72 000 (!!!) energetinių kanalų. Jie atsakingi praktiškai už viską: už apsaugą, skaistumą, jie padeda pasirinkti gyvenime teisingą kelią ir gausina dvasines vertybes. Pradurdama bambą, jūs nutraukite šiuos kanalus ir tai turi katastrofiškų pasekmių. Pasikeičia moters idealai ir pasaulėžiūra, jai norisi užsiimti tuo, kuo ji kategoriškai neturėtų užsiimti. Ji sėda už automobilio vairo, remontuoja jį, ima lankytis sporto salėje, auginasi raumenų masę, siekia dominuoti vyrų atžvilgiu, galų gale ima prekiauti savo kūnu.

Čia, tiesa, reikia šį tą paaiškinti.

Pirma. Aš jokiais būdais netvirtinu, kad jeigu mergina vairuoja automobilį, tai ateityje būtinai taps, atsiprašant, lengvo elgesio moterimi. „Lengvas elgesys“ – tai viso labo viena iš auskaro bamboje pasekmių.

Antras dalykas. Daug kas, deja, iki šiol nesupranta, kas blogo, kad mergina remontuoja automobilį ar vaikšto į sporto salę. Iš tiesų tai nėra leistina, kadangi šeimos institutas, kuris jau atsidūrė ant išnaikinimo ribos, numato, kad moteris – tai namų židinio saugotoja. Ji turi šeimininkauti namuose, auklėti vaikus ir jokiu būdu neturi vaikščioti į darbą ar užsiimti vyriškais darbais. Bet koks nukrypimas nuo šios schemos ardo santuoką ir didina skyrybų skaičių. Išimtimi gali tapti, tarkime, lengvasis kultūrizmas. Jeigu turite chronišką nutukimą, tai visada prašom – užsiimkite sportu, kiek tik reikia. Bet tik su gydytojo rekomendacija, nes pastaruoju metu „nutukimu“ laikomas netgi 60 kilogramų svoris.

Apibendrinant šį punktą, noriu pridurti, kad be auskaro bamboje yra tūkstančiai kitų papuošalų, kurie nežaloja jūsų moteriškos energijos. Grandinėlės, žiedai, auskarai, apyrankės – viską galima nusipirkti artimiausioje parduotuvėje. Ir pageidautina įsigyti ne šiaip niekučius, o teigiamai veikiančius papuošalus. Tai ir gražu, ir sunkią minutę padės.

Soliariumas

Ar kada susimąstėte, kaip jaučiasi višta mikrobangų krosnelėje? Jos likimą galima be vargo išbandyti savo kailiu, pakanka apsilankyti soliariume. Atsakykite į vieną paprastą klausimą – kokia nauda iš apsilankymų šiose ultravioletinių šviesų kabinose? Atsakymas vienas – įdegis. O kam jis jums reikalingas? Tai labai kenksminga. Kai kuriose šalyse soliariumus draudžia įstatymai. Ir teisingai, juk iš pradžių prie jų priprantama kaip prie narkotiko, o paskui jūs jau nebepastebite, kai virstate „perdegusiu šašlyku“. Vėžys, odos ir vidinių organų nudegimai, nervų sistemos sutrikimai – apie tai jums nepapasakos jokiame salone. Vienintelis būdas kovoti su tomis pragaro mašinomis – aplenkti jas iš tolo. O kai nebus paklausos, neliks ir pasiūlos, teisingai?

Reikia žinoti, kas yra mūsų priešas. Įspėtas – vadinasi, apsiginklavęs. Taigi grįžkite prie ištakų, mielosios damos, nes tik taip patirsite tikrą asmeninę laimę. Linkiu jums sėkmės ir išminties.

Seimairnamai.eu

Straipsnio autorius Ilja Balašovas (Илья БАЛАШОВ)

Redagavo Lina Šimelionytė

Redakcija nuoširdžiai atsiprašo, jei straipsnio mintys pasirodė įžeidžiančios.

Pasidalinkite su kitais!