Moterys turi tiesioginį ryšio kanalą su Dieviškumu. Realybėje dažniausiai šis kanalas yra užterštas emociniame ir psichiniame lygmenyje. Reta moteris yra išsaugojusi jį atvirą. O užsiteršia šis kanalas dėl neteisingo moterų elgesio.
-
Apranga.
Moteris turi rengtis gražiai, o dažniausiai rengiasi gana vulgariai, demonstruodama kai kurias kūno dalis. Taip sulaukia geidulingų žvilgsnių, o tai, priešingai mylinčiam žvilgsniui, blogai veikia jos pačios energetiką. Tikras grožis niekada neskatina geismo, jis sukelia žavėjimąsi ir grožėjimąsi.
-
Neteisingas požiūris į šeimą.
Jeigu moteris „skalbia baltinius viešai“, atskleidžia paslaptis to, kas vyksta šeimoje, viską apie vyrą ir vaikus pasakoja pašaliniams, ji atveria savo galias naikindama apsaugą ir tada valingas ar nevalingas kitos moters elgesys gali ir viską sunaikinti.
Pasakoti galima tik tiems, kas išties gali suteikti pagalbą. Galima pasitarti tikrai patyrusiu mentoriumi (jeigu toks yra).
-
Išmokti būti už vyro (juk išteka už vyro, o ne priekyje jo).
Kai moteris priekyje, vyras praranda atradėjo ir novatoriaus jausmą. Moters užduotis – atskleisti vyro valios ir meilės harmoniją, išmokyti sūnų priimti sprendimus. šį bruožą reikia ugdyti nuo pat ankstyvo amžiaus.
-
Moteris turi saugoti savo paslaptį.
Šito moteris pasiekia per vidinę švarą. Nereikia išduoti visų savo paslapčių. Net savo vyrui. Jeigu vyras sužino moters paslaptį, jis nustoja ja domėtis. Vyrui matant nereikia dažytis, negalima vaikščioti prieš jį netvarkingos išvaizdos. Visus geriausius, gražiausius drabužius reikia nešioti namie, prieš savo vyrą.
-
Prieštaravimas.
Prieštaravimas – tai kova. Kovodama su vyru moteris daro vyriškus judesius ir suardo savo esmę. Jeigu moteris išties nuoširdžiai palaiko vyrą, net jeigu mano, kad jis padarė neteisingą sprendimą, tai nuostolių arba nebus, arba jie bus minimalūs.
-
Per didelis moteriškos jėgos demonstravimas.
Kas būdinga moteriškai jėgai? Moteriškumas ir minkštumas. Per didelis moteriškumas pasireiškia tada, kai moteris dažnai reiškia savo kaprizus, verkia – taip ji naikina realybę.
-
Pasisavinimas.
Tai teisė spręsti už vyrą ir vaikus.
-
Paskalos.
Dėl tokio bendravimo galų gale ima veikti užkeikimas: jeigu teisi kitus, tai patenki į blogio jėgų galią ir pritrauki negatyvą į savo gyvenimą.
-
Nešvarios mintys ir norai.
Pasireiškia meilės, švelnumo, papuošalų, dėmesio, geresnio gyvenimo, reikalavimu. Tai kyla iš ego. Jeigu pasidžiaugtumėte smulkmenomis, tai gautumėte kur kas daugiau.
-
Kai moteris elgiasi vyriškai.
Atliekant vyriškus darbus moters jėgos ratas atsiveria ir ima gesti jos energetika. Moteris daug stipresnė, kai ji naudoja savo jėgas pagal paskirtį – veikia meilės pagrindu. Vyras tokia moterimi užtikrintas, jaučia jos stiprų užnugarį.
-
Kai moteris ima valdžią į savo rankas.
Dukra mokosi iš motinos pavyzdžio ir santykių šeimoje. Jeigu motina valdinga, dukra taip pat rodo savo valdingumą.
Berniukui reikia įdiegti valią ir meilę, išmokyti priimti sprendimus ir būti už juos atsakingam. Auklėti – reiškia, kad berniukui galima paaiškinti, išmokyti jį, ir jis supras.
Su mergaite viskas kitaip. Jokie aiškinimai ir auklėjimo priemonės iš esmės nepadės – tik gyvas motinos pavyzdys. Kokia motina – tokia dukra. Reikia turėti omenyje, kad vaikai apskritai, o ypač mergaitės, įgauna ir rodo tas savybes, kurias tėvai išties turi, nors ir aktyviai slepia.
Susiję Straipsniai