Moters seksualumas. Kiek, kaip ir kur?

young-woman-1745173_960_720

Labai dažnai moterys manęs klausia: kaip man susirasti vyrą? Kaip pritraukti gerą partnerį? Na, – sakau, – tai pasidalinkit, kaip anksčiau tai darėt? Kokius metodus taikėt? Kaip ieškojot geidžiamo partnerio? Pasimokykime iš klaidų. Paanalizuokime.

Neturiu nieko prieš šiuolaikinius vyrų paieškos metodus… tiesiog jie gana skurdoki. Tiksliau sakant, tas vienas vienintelis metodas yra skurdokas. Taip, taip, pasirodo, viskas supaprastėjo iki vieno paprasto būdo, kaip susirasti vyrą: būk masalas! Būk patraukli ir žavi! Va, štai ir visa sudėtinga paieškos taktika.

Su šiuo metodu viskas būtų gerai… bėda ta, kad šiais laikais jis suprantamas kažkaip vienpusiškai ir tiesiogiai, t. y. dažniausiai iš moters tiesiog tikimasi, kad ji bus seksuali. Maksimaliai seksuali. Aptempk viską! Išryškink klubus, atidenk krūtinę, kojas, nugarą, dėvėk seksualius apatinius ir drabužius, padedančius vyrams svajoti… Maksimaliai, visko maksimaliai. Toks tas standartinis šiandieninis vyrų paieškos metodas.

Kalbant atvirai… šis būdas tikrai veikia. Veikia, veikia – tik ne taip, kaip jūs, moterys, to norėtumėte. Su tokiu masalu labai lengvai pagaunama žuvis – tik ne ta, į kurią taikotės. Va ir visa bėda.

– Kodėl man taip nesiseka su vyrais? Kodėl vis pasitaiko nevykėliai? Kodėl mane vis palieka?

Gerbiamoji, pasvarstykime. Jei ant kabliuko kabiname tokią išvaizdą, kuri dar prieš dvidešimt metų buvo laikoma prostitutės išvaizda (atsiprašau už skambų palyginimą), bet tikimės puikių rezultatų… Na, kaip čia pasakius… paieškos metodas parinktas klaidingai.

– Bet jei aš nebūsiu seksuali ir traukianti akį, visus gerus vyrus susirinks kitos!

Ramiai. Jos kaip tik atliks sanitarių vaidmenį (kaip skruzdėlės miške) ir surinks visus nereikalingus numirėlius, t. y. vyrus, kurie neturi atsakomybės ir vaikosi savo juslių patenkinimo. Tos kitos moterys yra geriausios jūsų draugės. Jos išvalo jums rinką, sumažina blogų produktų kiekį, palieka tik gerus variantus.

– Nesąmonė. Taip nebūna!

– Tikrai taip galvojate?

– Nežinau. O tai ką man daryti? Kaip susirasti vyrą?

– Pirmiausia, vyro reikia ieškoti!

– Kaip?

Artimiems draugams ir giminėms praneškite, kad ieškote rimto vyro ir norite kurti ilgalaikius santykius. Paprašykit, kad ką nors rekomenduotų, supažindintų, pristatytų jus, kai sutinka arba atsimena tinkamą žmogų. Nieko nebijokite. Drąsiai visiems sakykite, kad ieškot vyro ir kad artimieji supažindintų jus su žinomais laisvais kandidatais.

Važiuojam toliau. Užrašykit ant popieriaus lapo, kam jums reikalinga šeima, kada norėtumėt susituokti (tikslūs metai, mėnuo, diena), kiek norėtumėt vaikų ir kada. Užrašyti planai dažniau išsipildo.

Užsiimkite saviugda. Skaitykit, lankykit jogos, kvėpavimo, šokio, baseino treniruotes. Judėkit. Medituokit. Ten, kur renkasi tai praktikuojantys žmonės, galima sutikti savo antrąją pusę. Be to, viduje auganti moteris tampa patraukli atsakingiems vyrams.

Paprašykit senelių, prosenelių (jeigu yra), tėvų ir giminės vyresniųjų palaiminimų, kad jums pavyktų susirasti gerą vyrą. Kaip tai keistai beskambėtų, giminės vyresniųjų palaiminimai yra stipri psichologinė jėga. Būtinai ją panaudokit savo labui.

Savanoriaukit. Laisvalaikiu prisijunkite prie savanoriškų organizacijų, padedančių našlaičiams, seneliams, kaliniams ar pan. Nesavanaudiška veikla labai gerai perkrauna smegenis ir moterį padaro žymiai patrauklesnę iš vidaus. Tokio patrauklumo neatstos joks trumpas sijonėlis ar didelė iškirptė. Iškirpčių ir trumpų sijonėlių aplinkui pilna. Tačiau savo vidumi patrauklių moterų labai mažai. Turėkite šį pranašumą. Reguliari savanorystė jį suteikia.

Linkėkite visiems laimės. Daktaras Olegas Torsunovas savo knygoje „Charakteris ir sėkmė“ rekomenduoja: laimės linkėjimas kitiems yra viena iš stipriausių ir veiksmingiausių likimo keitimo priemonių. Kasdien, bent penkias minutes, linkėkite visiems laimės: atsisėskite, užsimerkite, įsivaizduokite visus artimuosius, pažįstamus ir bendradarbius. Ir pirmyn! Linkėkit visiems laimės. Taip pat atsiprašykit. Tai tikrai veikia – išbandyta.

Nedemonstruokite savo kūno pigiomis priemonėmis. Užkibs ne tos žuvys, kurias norite pagauti. Pataupykit save intymioms akimirkoms, kurias praleisite su tuo vieninteliu. Nenupiginkite savęs kaip laisvai prieinamos prekės. Jūs verta daugiau.

Na, kaip? Ar jūs pasiruošus keisti taktiką? Rezultatai tikrai ateis – tai patikrinta laiko. Tik ar jūs tikrai turėsite noro dirbti, skaityti, eiti į jogą, į senelių namus, linkėti laimės, prašyti palaiminimų, rašyti planus..? Viskas jūsų rankose. Svarbu pradėti. Kada? Dabar.

Ir dar vienas dalykas: jūs nuostabi! Jums tikrai pavyks.

Darius Ražauskas

Dariaus Ražausko asmeninis puslapis Esujums

Redagavo Lina Staponaitė

Pagrindinė nuotrauka iš Pixabay.com