Moters galia. Kaip ja naudotis?

Moters-galia.-Kaip-ja-naudotis-768×480

Moterys turi milžinišką galią, tačiau pačios to nesuvokia. Dauguma moterų visiškai ja nesinaudoja, o kai kurios naudojasi tik nedidele dalimi. Prisiminkite istorijas, kai dėl moterų prasidėdavo karai, džentelmenai šaudėsi dvikovose dėl moters rankos ir širdies. Tos moterys tikriausiai buvo ypatingos – suvokė savo galią ir išmintingai ja naudojosi.

Taip jau gamta sutvarkė, kad jeigu moteris nesinaudoja savo moteriškumu, ji pradeda naudotis kuo? Vyriškumu. Ir iškart pralaimi. Nes ji ne vyras. Vienintelė galimybė pasiekti tai, ko nori (ar tai būtų vyro dėmesys, ar meilės šeimoje išsaugojimas ir t. t.) – būti Moterimi. Veikti moteriškai.

Ką tai reiškia?

Tai reiškia – skleisti aplinkui grožį, tiek išorinį, tiek vidinį. Tai neturi būti tuštuma gražiame įpakavime ir negali būti brangakmenis, suvyniotas į purviną skudurėlį. Visame kame svarbiausia yra harmonija. Moterys prisibijo būti ryškiomis, prisibijo reikštis, rengiasi pilkais drabužiais ir dar tikisi, kad jas pastebės vyrai. O vyrams svarbu matyti grožį, turėti šalia savęs ryškiai švytinčią saulę.

Tai reiškia, kad moteris turi būti laiminga ir ne tuščia. Pažvelkite į save – jūs šypsotės? Ar sėdite niūri kaip pilkas debesis, akmeniniu veidu? Jeigu antrasis variantas, tai jums skubiai reikia papildyti moteriškos energijos atsargas, mesti skaityti šį straipsnį ir eiti mėgautis gyvenimu, džiuginti save maloniais įspūdžiais. Mielos moterys, vyrai dievina mūsų šypsenas. Dėl jų jie pasirengę atlikti žygdarbius, pasirengę būti su jumis kilniais, dosniais, vyriškais, jeigu tik kalbėsite su jais be pretenzijų ir nepasitenkinimo, o su nuoširdžia šypsena ir švelnumu balse.

Tai reiškia – būti žaisminga ir energinga. Moterys dažnai galvoja, kad vyrus, ypač solidžiame amžiuje, pradeda traukti jaunos merginos. Taip nėra. Vyrus traukia energingos merginos. Jeigu jums 50 ir mokate būti žaisminga bei energinga, vyras jūsų niekada nepaliks, nes vyrui moters energija yra kaip degalai automobiliui. Jam būtina nuolatos papildyti baką iš moters, apie tai kalba ir patys vyrai. Prisiminkime paplitusią frazę: „Aš jos trokštu“. Būtent „trokštu“. Juk moteris, kaip vanduo, pasotina savo vyriškį, duoda jam energiją, jėgą, galimybę įkopti į bet kokią viršūnę. Moteris gali semtis energijos iš daug kur: iš gamtos, apsipirkimo, bet kokių išorinių faktorių, malonių emocijų. Vyrai tokio sugebėjimo neturi, jie gauna energiją būtent iš moters.

Tai reiškia – reikia turėti aukštą dvasinį potencialą. Moteris turi užsiimti saviugda, pajausti savo aukštą prigimtį, apgaubti meile visas gyvenimo sferas. Ji turi pripažinti moteris paskirtį, kurios esmė – demonstruoti moteriškas savybes, realizuotis šeimoje kaip žmona ir motina. Dvasiškai išsivysčiusi moteris niekada neprisileis vyro per pirmą pasimatymą, ji taktiškai leis suprasti, kad nerimti santykiai jos nedomina. Kad jos švarumas, moteriškumas, meilė skirti tik vienam, pačiam geriausiam vyriškiui ir švaistyti savęs atsitiktiniams ryšiams ji nesutinka.

Tačiau dvasiškai išsivysčiusių moterų šiandien nėra daug. Didžioji dauguma neturi moteriško orumo jausmo, vadinasi, vyrams jos neturi jokios vertės, pačios elgiasi kaip vyrai, dirba kaip arkliai, komanduoja, rėkia, amžinai nepatenkintos, nusikankinusios… Ko iš tokių „moterų“ norėti? Su tokia nė vienas normalus save gerbiantis vyras šeimos nekurs. Pasinaudos keletą kartų ir nusimuilins. Nes vyrams reikalingas moteriškumas, švelnumas, įkvėpimas, meilė, grožis, žaismingumas, moteriška išmintis. Būtent tokios, pačios vertingiausios moters sau ir ieško vyrai, o kai suranda – saugo kaip akies vyzdį, kadangi tokia moteriška moteris – išties kaip brangakmenis, tikras lobis tarp milijardų pigių stiklo karoliukų.

Atminkite, mielos moterys, koks vyras bus šalia jūsų, kokia šeima jūsų laukia – daugiausiai priklauso nuo to, kiek jūs pati esate Moterimi. Būkite moteriškos, tobulėkite, kurkite savo viduje harmoniją, tada laimė, džiaugsmas ir meilė taps amžinais jūsų palydovais.

Seimairnamai.eu

Redagavo Lina Šimelionytė

Pagrindinis paveikslėlis iš svetainės Seimairnamai.eu