Moteriška energija

relax-3892865_960_720

Moteriška energija nuo pat gimimo yra apdovanota kiekviena mergaitė, ši energija – tai malonių krioklys. Moteris – kaip gamta, jai nieko nereikia daryti, ji pati savaime yra pilna ir vaisinga, jei tik ji pati nekenkia šiai energijai, t. y. jei ji neprieštarauja savo moteriškai prigimčiai, tada ši energija laisvai teka ir pripildo jos ir jos mylimojo gyvenimus, užpildo erdvę gausa.

Vyro būsena priklauso nuo to, kokia yra moters nuotaika, nuo to, kiek moteris tiki savo vyru. Nuo to priklauso vyro pasisekimas versle, jo sėkmė, jo pasitikėjimas savo vyriškumu ir vidinė savijauta.

Moters nuotaika atsispindi vyro reikaluose ganėtinai dažniau ir stipriau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Todėl svarbiausia moters užduotis – išlaikyti savo vidinę harmoniją. Pasirūpinti, kad jos vidiniame pasaulyje nebūtų vietos baimėms, abejonėms ir netikrumui. Visuomet jaustis pasitikinčia ir pilna meilės. Moteriai labai svarbu mokėti visiškai atsipalaiduoti, gyventi savo ritmu, tada ji visada bus pripildyta energijos ir pasitenkinimo.

Pasižiūrėkite į viską, kas gamtoje turi moterišką prigimtį, ir stebėkite, iš kur ten atsiranda jėga.

Žemė: žemdirbiai žino, kad tam, jog žemė būtų derlinga, kas penkis metus reikia joje nieko nesėti, todėl jie tiesiog leidžia jai pailsėti, įšilti saulėje, pramirkti lietumi… Ir visus metus ji ilsisi, kaupia jėgas, sultis tam, kad išaugintų būsimą derlių.

Vanduo: tam, kad vanduo būtų sveikas, naudingas, maistingas, jam reikia duoti laiko: kad į dugną nusėstų viskas, kas nereikalinga. Į jį taip pat deda brangakmenius ar sidabrą, kad prisikauptų švarios energijos…

Naktis taip pat yra moteriškumo stichija. Naktį viskas nutyla, nurimsta, užmiega, pasaulis pasineria į tylą ir ramybę, nakties energija duoda jėgų, reikalingų veikti dieną.

 

Natalja Balinskaja, Laimingų moterų pasaulis

Redagavo Lina Staponaitė

Pagrindinė nuotrauka iš Pixabay.com