Moteriška energija. Kaip suprasti, ar jos turite?

photo-1485178575877-1a13bf489dfe

Mielos moterys, jei nuolat jaučiatės liūdnos, nerimaujančios, pavargusios ir nelaimingos, reiškia, jums reikia skubiai papildyti moteriškos energijos atsargas. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip galima nesunkiai ir greitai tai padaryti.

Moteriška energija yra būtent tas dalykas, kuris taip traukia vyrus. Tai – moters savijauta, jos atsipalaidavimo būsena, pasitenkinimas, džiaugsmas, laimė. Tai būtent tas malonumas, kurį gaunate iš savo gyvenimo.

Kaipgi suprasti, ar turite moteriškos energijos, apie kurią tiek daug kalbama? Viskas paprasta. Yra trys pagrindiniai kriterijai.

Gailite sau pinigų…

Jeigu jums gaila leisti sau pinigus, galima drąsiai teigti, jog jūsų moteriška energija užblokuota. Juk ją reikia kažkuo maitinti, pakrauti. Pavyzdžiui, retkarčiais palepinti save kokiu skanėstu, atsinaujinti drabužius, nueiti į kiną, teatrą, kavinę. Mylėti save – tai netaupyti savo poreikių sąskaita. Nes jeigu imsite taupyti savo sąskaita, tada nesistebėkite, kad lygiai taip pat elgtis ims ir vyras bei namiškiai – jie paprasčiausiai kaip veidrodžiai atspindi jūsų požiūrį į save ir ims taupyti jūsų sąskaita. Pagalvokite apie tai ir jau šiandien įsigykite kažką, apie ką seniai svajojate.

Niekada nerandate sau nei laiko, nei jėgų…

Štai dėl to jūs ir negalite skleisti moteriškos energijos, patikėkite manimi. Kad žmogus būtų viduje užsipildęs, jam būtina skirti sau laiko – kad pasikrautų. O pasikraunama tada, kai užsiimama tuo, kas suteikia jūrą pozityvių ir naujų įspūdžių.

Eikite pasivaikščioti į mišką ar parką, susitikite su drauge, kurios seniai nematėte. Galite tiesiog paskaityti knygą ar išgerti skanios arbatos tyloje ir ramybėje. Būtina kiekvieną dieną, kad ir kiek turėtumėte reikalų, surasti sau bent valandą laisvo laiko. Tai be galo svarbu jūsų žvaliai nuotaikai ir gerai savijautai.

Nemokate savimi rūpintis ir paprašyti…

Kad surastum sau laiko ir jėgų, reikia išmokti prašyti artimųjų pagalbos, ir tai absoliučiai normalu. Tai visiškai nereiškia, kad esate silpna ir negalite susidoroti su problemomis savarankiškai. Tai reiškia, jog mokate tausoti save ir savo energiją, ir dėl to nėra jokios gėdos ar nepatogumo paprašyti pagalbos, pavyzdžiui, buitiniuose darbuose.

Manau, namiškiai visiškai neprieštaraus jums padėti, juk jie irgi suinteresuoti jūsų gera nuotaika ir savijauta. Dėl to mokykitės drąsiai prašyti ir kalbėti apie tai, ko jums reikia ir ko norite iš tikrųjų. Vyras taip pat tik apsidžiaugs gavęs progą padaryti mylimą moterį laiminga ir patenkinta.

Tiesiog pasakykite, ko norite – tiesiai, be moterims įprastų užuominų, kad jam netektų laužyti galvos. Pavyzdžiui: „Būčiau labai dėkinga, jei šiandien padėtum susitvarkyti namuose ar kad drauge kažką pagamintume, ar tiesiog kur nors nueitume, kad man nereikėtų visą vakarą stovėti prie viryklės“.

Arba kitas pavyzdys: „Man būtų labai malonu, jei tu dažniau dovanotum tas mano labai mėgstamas gėles, man tai suteikia daug džiaugsmo ir aš jaučiuosi labai mylima“. Patikėkite, po tokių išsakytų prašymų, žinoma, savais žodžiais, rezultato ilgai laukti neteks. Žinoma, jei jūsų tarpusavio santykiuose esama meilės ir tarpusavio supratimo.

Viktorija Kirsta

Seimairnamai.eu