Moteris su Saulės charakteriu

silhouette-602840

Saulės planeta įtaką daro moterims, kurios gimė 1, 10, 19 ir 28 bet kurio mėnesio dienomis. Nors Saulę dažniausiai suprantame kaip moterišką pradą, bet ji labiau atspindi vyrišką prigimtį. Vis dėlto Saulės, didžiosios pasaulio gyvybės palaikytojos, įtakos savo charakteriui moterys taip pat neišvengia.

Moteris Saulė atspindi kūrimą, individualumą ir savarankiškumą. Tokios moterys įprastai siekia karjeros aukštumų ir trokšta būti nepriklausomos. Saulė – laimės energija, padedanti veikti; būtent ji veiklioms moterims suteikia energijos. Tad moterys, veikiamos Saulės, dažniausiai yra energingos asmenybės, bet joms sudėtinga dirbti streso kupinoje aplinkoje ir jos sunkiai išgyvena kritiką. Moteris, kuri keliasi anksti, gauna pozityvios nuotaikos iš saulės.

Saulė šviečia visiems be išimties, todėl ir anksčiau išvardintomis dienomis gimusios moterys, kurias valdo ši planeta, turės troškimą padėti visiems. Tokioms nesavanaudiškoms moterims padeda pati Saulė: jeigu jos stengiasi pamilti visas gyvas būtybes ir joms atleisti, neabejotinai jos gaus daug pozityvios Saulės energijos. Gavusios tinkamą įkvėpimą, jos nesustos ir eis „iki galo“. Tokios moterys gali ištisas valandas praleisti darbe, siekdamos pakilti karjeros laiptais, be to, gali būti labai sunku nuteikti jas pakeisti savo nuomonę. Saulė padeda apsivalyti nuo egoizmo, todėl moteris, kuri stengiasi gyventi nesavanaudiškai, savo egoizmą sudegina – taip ji tampa švelni, nuoširdi, moteriška.

Kad gautume daugiau saulės energijos ir pozityvumo, rekomenduojama valgyti kuo daugiau „saulės produktų“: vaismedžių, prieskonių ir riešutų, rozmarinų, levandų, aromatinių augalų.

Išminties siekiančiai moteriai Saulė padeda jos pasisemti. Moterys, kurioms didelę įtaką daro Saulės planeta, įprastai yra labai atsakingos ir šeimoje, ir asmeniniame gyvenime. Taip pat jos gali būti tikros individualistės. Tokios moterys norės būti lyderės, sieks vadovauti. Jei Saulė jas veikia teigiamai, moterys bus entuziastingos, pozityvios, dosnios ir teisingos. Bet jeigu jos elgsis egoistiškai, bus labai ambicingos ir ekstravagantiškos.

Jei moteris norės kuo geriau atlikti savo pareigas, Saulė jai suteiks gyvybinės energijos, bet jei ji ta energija naudosis netinkamai, Saulė atims, grožį, sveikatą ir turtą.

Svarbu įsidėmėti, kad moteriai, kurios charakteriui daro įtaką Saulė, ypač svarbūs pagyrimai, įkvėpimas ir švelnūs žodžiai. Tai išties papuošia jos gyvenimą ir šalia tokios moters kiekvienam bus šilta ir šviesu.

Egidijus Gubinas

Redagavo Lina Staponaitė