Moteris – kaip…

photo-1545803928-04e3f4cdd4ed

Moteris – kaip molis. Sumanaus skulptoriaus rankose ji gali pavirsti tikru meno kūriniu. Ji lengvai pasiduoda vyriškoms, stiprioms ir kartu švelnioms meistro rankoms. Bet jei prisiliesi grubiai, be meilės ir rūpestingumo, paliesi šaltomis rankomis, pradėsi kažką lipdyti staigiais ir negrabiais judesiais, nieko nepavyks – ji tiesiog sustings, sukietės į akmenį ir daugiau niekada nepasiduos tokiam skulptoriui.

Moteris – kaip uraganas, kaip stichinė nelaimė. Jei ją įsiutinsi ir emocijos išsilies iš krantų. Bet jeigu jaus, kad ją vertina, myli ir tausoja, moteris taps pačiu galingiausiu palaikymu ir pačia didžiausia paguoda gyvenime, jūsų ramybės ir atsipalaidavimo salele siautėjančiame gyvenimo vandenyne.

Moteris – kaip vaškas, kuris ištirpsta, pajautęs tikrą šilumą.

Moteris – kaip ugnis. Ji gali sušildyti, bet gali ir nusvilinti jums sparnus ir sudeginti jus patį vos vienu vieninteliu žvilgsniu. Viskas priklauso nuo to, kaip su ja elgiatės, dėl to – atsargiau su ugnimi.

Moteris – kaip oras. Tokia lengva, plevenanti… Tokia, atrodytų, nepastebima iš pirmo žvilgsnio. Tačiau kai tik jos neliks – iškart suprasite, kaip jums jos reikia, suprasite, kad be jos neįmanoma, be jos neišgyvensite.

Moteris – kaip pavasaris. Tokia ilgai laukta ir nuostabi, nors kartais visiškai nenuspėjama.

Moteris – kaip lietus. Gali būti šiltu ir maloniu vasarišku lietučiu, o gali tapti šalta ir audringa liūtimi, kuri permerks jus iki paskutinio siūlelio. Ir jokie skėčiai neišgelbės.

Moteris – kaip gėlė. Tokia gaivi, kvapni ir graži. Puošianti mūsų pasaulį.

Moteris – kaip muzikos instrumentas. Jo skambesys priklauso nuo to, kas būtent liečia stygas ir kaip tasai muzikantas moka suderinti savo instrumentą. Jeigu moka groti ir teisingai suderino, išgirs nuostabiausią melodiją gyvenime. O jeigu ne – ką gi… Tokią melodiją jis irgi labai ilgam įsimins.

Moteris – kaip pati meilė. Gali būti karti ir saldi tuo pat metu. Ir tokia nuostabi.

Seimairnamai.eu