Moteris gyvena emocijomis

people-2591505_960_720

Visiems vyrams naudinga žinoti svarbiausią santykių su moterimis taisyklę – moteriai nuolat reikalingos naujos emocijos. Moterys – tai būtybės, kurios gyvena emocijomis. Jos maitinasi jomis.

Emocijos joms labai svarbios. Vyras perka maistą, kad šaldytuve neliktų laisvos vietos. Ir jis patenkintas: „Viskas, vietos nebėra, daugiau pirkti nebereikia“. Jis perka būtent maistą. O moteris perka maistą, kad iš jo pagamintų puikią vakarienę, visus pamaitintų, kad visi apsidžiaugtų, pagirtų ją, kad galiausiai iš viso to gautų puikias emocijas, patirtų džiaugsmą dėl savo atliktos veiklos.

Dėl to bet kuriai moteriai labai malonu, jeigu jos vyriškis pademonstruoja džiaugsmą dėl to, ką dėl jo moteris padarė.

Ir štai šitą jis pamiršta. O moteris juk viską daro dėl to – kad nudžiugintų kitus. Ir jai kyla klausimas: „Kam aš visa tai darau? Jis nesidžiaugia, jam tai visiškai neveikia“. Ir moteris pradeda visiems skųstis, kad ji niekam nereikalinga.

Taip šeimoje prasideda problemos. Džiaugtis tuo, ką dėl tavęs padaro tavo moteris – štai koks svarbiausias principas.

Pagrindinė vyrų elgesio klaida yra ta, kad jie paprasčiausiai sustabdo santykius su žmona, kai pasiekia tikslą. Perka kokį nors daiktą ir galvoja: „Viskas, to pakanka, aš savo darbą padariau“. Tačiau moteriškas pasaulis sukurtas bendravimui, ir kad ir ką mes darytume, tai neturi vesti prie santykių pabaigos. Viskas, ką mes darome, turi būti skirta santykiams tęsti, juos gerinti, vystyti ir tobulinti. Vyrams negalima sustoti. Jeigu kažkokioje sferoje santykiai sustojo – tai jau destruktyvus veiksmas.

Dėl to negalima šeimyniniame gyvenime vadovautis nuostata „darau, kad nuo manęs atsikabintumėte“, „štai padarysiu šitą darbą ir jūs atstosite pagaliau“ – tai visiškai prieštarauja pačiai šeimyninio gyvenimo idėjai.

O ir nepavyks šitaip gyventi, kadangi niekas nuo jūsų niekada neatsikabins. Visi mes susiję vienas su kitu. Šeima – tai saitai, ryšys. Dėl to geriau iš karto išmokti veikti taip, kad bet koks veiksmas gerintų santykius. Ir ne tik veiksmai – netgi mintys turi būti pozityvios.

Seimairnamai.eu