Moteris gyvena emocijomis

pexels-photo-935789

Visiems vyrams naudinga žinoti svarbiausią santykių su moterimis taisyklę – moteriai nuolat reikalingos naujos emocijos. Moterys – tai būtybės, kurios gyvena emocijomis. Jos jomis maitinasi.

Emocijos joms labai svarbios. Vyras perka maistą, kad šaldytuve neliktų laisvos vietos. Ir jis patenkintas: „Viskas, vietos nebėra, daugiau pirkti nebereikia“. Jis perka būtent maistą. O moteris perka maistą, kad iš jo pagamintų puikią vakarienę, pamaitintų visus, kad visi apsidžiaugtų, pagirtų ją, kad galiausiai iš viso to gautų puikių emocijų, patirtų džiaugsmą dėl savo veiklos.

Dėl to bet kuriai moteriai labai malonu, jeigu jos vyriškis pasidžiaugia tuo, ką dėl jo padarė moteris.

Ir štai šitą jis pamiršta. O moteris juk viską daro dėl to, kad kitus nudžiugintų. Ir jai kyla klausimas: „Kam aš visa tai darau? Jis nesidžiaugia, jam tai nerūpi“. Ir moteris pradeda visiems skųstis, kad ji niekam nereikalinga.

Taip prasideda problemos šeimoje. Džiaugtis tuo, ką dėl tavęs padaro tavo moteris – štai svarbiausias principas.

Pagrindinė vyrų elgesio klaida – jie paprasčiausiai nustoja stengtis dėl gerų santykių su žmona, kai pasiekia tikslą. Perka kokį nors daiktą ir galvoja: „Viskas, to pakanka, aš savo darbą padariau“. Tačiau moteriškas pasaulis sukurtas bendravimui, kad ir ką mes darytume, tai neturi vesti prie santykių pabaigos. Viskas, ką mes darome, turi būti skirta santykiams tęsti, juos gerinti, vystyti ir tobulinti. Vyrams negalima sustoti. Jeigu kažkokioje srityje santykiai sustojo – tai jau destruktyvus veiksmas.

Todėl šeimyniniame gyvenime negalima vadovautis nuostata“ „darau tam, kad nuo manęs atsikabintumėte“, „štai padarysiu šį darbą ir jūs pagaliau atstosite“ – tai visiškai prieštarauja pačiai šeimyninio gyvenimo idėjai.

O ir nepavyks taip gyventi, kadangi niekas niekada nuo jūsų neatsikabins. Visi mes esame susiję vienas su kitu. Šeima – tai saitai, ryšys. Dėl to geriau iš karto išmokti veikti taip, kad bet koks veiksmas gerintų santykius. Ir ne tik veiksmai – netgi mintys turi būti pozityvios.

 Seimairnamai.eu