Mantra party ir vėl kviečia į meditacijos siautulį

16708210_1256294224484127_91529313136578134_n

Šiandien, pažangių technologijų laikais, gyvenimo tempas greitėja neįtikėtinu greičiu. Žmogų supa tiek informacijos, kad protas nespėja visko suvokti. Štai kodėl vis labiau populiarėja įvairios meditacijos formos, padedančios nuraminti, sutramdyti įsisiautėjusį ir stresą keliantį protą.

Vedose, senovės išminčių raštuose, mantra meditacija rekomenduojama kaip efektyviausiai nuo streso gelbėjanti praktika: sanskrito kalba „man-“ reiškia „protas“, o „-tra“ – „išlaisvinti“. Ši meditacijos forma padeda pajusti, kad mes nesame vien kūnas ir kad galime valdyti savo protą, o ne būti priklausomi nuo jo.

Didžiausias tokios meditacijos poveikis pasiekiamas giedant mantras kolektyviškai. Bendras mantrų dainavimas leidžia nesunkiai pajausti transcendentinę, pakylėtą, dvasinę atmosferą.

Kviečiame visus prisijungti ir pasinerti į šią nepamirštamą kelionę į save. Laimės nereikia ieškoti niekur išorėje, ji slypi mūsų viduje – anapus neramaus, išblaškyto proto.

Susitikime kovo 25 ir 26 dienomis Vilniuje mantra meditacijos vakarėlyje „Mantra party“!

Jūsų laukia dvi dienos aplinkoje be alkoholio ir streso, su šviesiais ir įkvepiančiais naujais draugais, melodingomis ir viesulingomis mantrų melodijomis, svečiais iš užsienio ir dar daugiau!

Renginio laikas: kovo 25-26 d., pradžia 10 val.

Renginio vieta: Vilnius, Pranciškonų rūmai, Trakų g. 9/1

Programa ir kita informacija renginio puslapyje.