Likimo ženklai – kaip juos skaityti? (III dalis)

mailbox-959299_960_720

Egidijus Gubinas – lektorius, Vedų astrologas ir chiromantas. Egidijus taip pat turi bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Paskaitose dalinasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Jo skleidžiamos žinios ir entuziazmas įkvepia siekti pokyčių asmeniniame gyvenime. Su E. Gubinu kalbėjomės apie likimo mums siunčiamus ženklus ir aiškinomės, kaip juos skaityti.

Anksčiau rašėme…

Matyti besikartojančius skaičius, tai taip pat ženklas, kurį mums siunčia likimas.

 Reikia sudėti pamatytus skaičius ir bus aišku, ką likimas mums nori pasakyti.

Jeigu matote 11, tai suma 2 – galima nuspėti naują pažintį, tai – bendravimas, santykiai.

Jei matote 12, tai – 3. Trejetas numato progresą mokymesi, gali atsirasti naudingas pasiūlymas, pasiūlymas gali būti susijęs su finansais. Toks skaičius gali atnešti sėkmę.

Jeigu kartojasi skaičius 13, tai 4 – tai gali būti įspėjimas, perspėjimas apie slaptus priešus, gali grėsti santykių aiškinimasis. Gali artėti vidiniai išgyvenimai.

Jeigu matote 14, tai suma 5. Tai palankus skaičius, gali artėti finansinė sėkmė, galbūt laimėjimas, gali būti palankus sutarties pasirašymas arba gali įvykti kažkoks svarbus susitikimas, pokalbis.

15 – tai meilės energija, dėmesys, galite sulaukti dovanų, kažkas gali pagirti. Šis skaičius pranašauja komfortą, švelnumą, geras emocijas, džiaugsmą, galite gerai praleisti laiką.

16 – atkreipkite dėmesį į intuiciją, pasimelskite, tai įspėjimas sustoti, eikite į savo vidų, laikas pamedituoti. Reikia nusiraminti, sustoti ir viską apmąstyti.

17 – atėjo laikas pasistengti, susiimti, dėti pastangas, surimtėti. Jei artėja susitikimas, tai jis gali būti nelengvas. Gali grėsti išbandymai. Tai sunki energija. Reikės kantrybės.

18 – atėjo laikas veikti ir būti ryžtingam.

19 – sėkmė, pakilimas.

00 – atėjo laikas persikrauti ir atsinaujinti.

Jeigu būsime atidesni, tai suprasime, kokios pamokos mūsų laukia, nes taip su mumis bendrauja Visata, kai nori dėl kažko mus įspėti.

Egidijus Gubinas

Gubinas.lt

Šis straipsnis yra Egidijaus Gubino autorinė nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje/svetainėje reikia gauti autoriaus sutikimą.