Likimas pagal gimimo dienos skaičius

time-273857_640

Mūsų savybės, gabumai ir talentai atspindi mūsų asmenybę. Mūsų likimą pagal gimimo dienos skaičių gali padėti atskleisti numerologija. Žinoma, tai tik tendencijos, nes iš praktikos galiu pasakyti, kad gimimo datos gali būti vienodos, o žmonės labai skirtingi. Žmogaus likimui didelę įtaką turi gimimo valanda ir daugelis kitų niuansų, bet dabar daugiau kalbėsiu apie gimimo dienos skaičius.

Gimimo dienos skaičius nusako žmogaus likimą, charakterį, norus, poreikius. Pagal gimimo dieną galima planuoti svarbesnius darbus, suprasti, su kuriais žmonėmis geriau seksis bendrauti ir draugauti. Gimimo diena gali atspindėti sveikatos pokyčius ir ekonomiškai palankius metus.

Jeigu gimėte 1, 10, 19 ir 28 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 1. Jūs esate Saulės charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 1 Jūsų likime atspindi Saulės planetą. Saulė reiškia kūrimą, individualumą ir savarankiškumą. Žmonės, gimę šiomis dienomis, dažnai pasiekia aukštus postus darbe ir daug galvoja apie tai, kaip pakilti karjeros laiptais, stengiasi viską daryti laiku. Juos sunku įtikinti pakeisti nuomonę ir jie linkę gyventi savo idėjomis. Atsakingi šeimoje ir pinigus linkę uždirbti intelektu, o ne rankomis. Jie lengvai susiranda draugų ir jiems patinka tobulėti. Gali mėgti prabangą. Įprastai jie gyvesni ir energingesni už kitus, todėl gali atlikti sunkius fizinius darbus. Jiems sudėtinga dirbti esant stresui, nemėgsta, kai juos kas kritikuoja, bet yra linkę patys kritikuoti kitus.

Jeigu gimėte 2, 11, 20 ir 29 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 2. Jūs esate Mėnulio charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 2 Jūsų likime atspindi Mėnulio planetą. Jūs labia dažnai jaudinatės, kai reikia priimti sprendimus. Jums kur kas lengviau, kai yra pasakoma, ką daryti, o ne duodama rinktis. Jums sudėtinga apsispręsti ir dažnai neužtenka pasitikėjimo savimi. Esate labiau linkę pasiduoti kitų kontrolei. Malonūs pašnekovai, labia atsidavę ir patikimi partneriai. Linkę greitai įsimylėti, tačiau greitumas Jums nerekomenduojamas. Saugokitės sergančių infekcinėmis ligomis. Išmokite pabaigti pradėtus darbus. Per daug pažįstamų ir draugų atima išJūsų laiką, todėl būna sudėtinga susikoncentruoti į save. Jūs mėgstate vandens telkinius ir būdami prie jų nusiraminate.

Jeigu gimėte 3, 12, 21 ir 30 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 3. Jūs esate Jupiterio charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 3 Jūsų likime atspindi Jupiterio planetą. Jūsų prigimtis – sąmoningumas, atsakingumas ir išvystyta logika. Galite uždirbti daug pinigų, bet ir greitai juos išleisti. Jums patinka, kai Jus vertina, nemėgstate dirbti kitų vadovaujami. Jums gali sektis bet kurioje veikloje. Esate pasitikintys savimi, užtikrinti ir baigiate pradėtus darbus. Linkę aukotis dėl kitų ir dėl šeimos. Jums nerekomenduojami ginčai, įtartinos pinigų operacijos ir perdėtas puikavimasis savimi. Per didelė atsakomybė Jus gali išvesti iš pusiausvyros.

Jeigu gimėte 4, 13, 22 ir 31 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 4. Jūs esate Rahu charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 4 Jūsų likime atspindi Rahu planetą. Pozityvūs žmonės, gimę šiomis dienomis, paprastai yra aukšti ir tvirto kūno sudėjimo. Negatyvūs – žemi, silpno kūno sudėjimo, kritiški ir dažnai su viskuo nesutinkantys. Galite gerai jaustis aplinkoje, kur vyrauja disciplina, ištvermė, stabilumas ir tvarka. Mokate gerai saugoti paslaptis, todėl galite dirbti slaptose tarnybose. Jeigu išmoksite kontroliuoti savo norus ir veiksmus, tai susilauksite didelės sėkmės.

Jeigu gimėte 5, 14 ir 23 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 5. Jūs esate Merkurijaus charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 5 Jūsų likime atspindi Merkurijaus planetą. Jūsų prigimtis –linksmumas ir entuziazmas. Jums sudėtinga atlikti darbus iki pabaigos. Siekiate greito uždarbio, dėl to Jums gali kilti noras žaisti azartinius žaidimus. Mėgstate būti pirmiau kitų ir stengiatės kitus nustebinti. Esate jautrūs, bet turite aštrų liežuvį, todėl Jums reikia išmokti kontroliuoti savo kalbą.

Jeigu gimėte 6, 15 ir 24 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 6.Jūs esate Veneros charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 6 Jūsų likime atspindi Veneros planetą. Venera Jumyse žadina artistiškumą ir aistrą. Jūs esate išradingi, mandagūs, mėgstate puoštis, turite meninę prigimtį ir linkę aplink save kurti grožį. Dažniausiai tai išoriškai patrauklūs žmonės. Jus dažnai gali lydėti apkalbos. Labai mylite savo artimuosius. Gyvenime venkite intrigų ir per didelio fizinio krūvio.

Jeigu gimėte 7, 16 ir 25 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 7. Jūs esate Ketu charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 7 Jūsų likime atspindi Ketu planetą. Jūs dažniausiai nuo pat mažumės esate susiję su dvasingumu. Siekiate, kad apie Jus visi galvotų tik gerai. Moterys su tokiu charakteriu nuolat nerimauja ir yra labia emocingos. Jas traukia psichologija, intuicijo slavinimas ir mistika.

Jeigu gimėte 8, 17 ir 26 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 8. Jūs esate Saturno charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 8 Jūsų likime atspindi Saturno planetą. Jūs nuo vaikystės turite potraukį ieškoti tiesos, todėl labia anksti tampate išmintingi ir sugebate atskirti gera nuo blogo. Turite polinkį į revoliuciją ir anarchiją ir nemėgstate nuo ko nors priklausyti. Problemų Jums dažnai iškyla dėl to, kad kalbate atvirai ir sakote tiesą „į akis“. Jūs pasiryžę sunkiai dirbti dėl savo tikslo ir nenurimstate, kol jo nepasiekiate. Jus traukia sritys, susijusios su teisėtvarka, socialinėmis problemomis, istorija ir su viskuo, kas duoda galimybę kilti karjeros laiptais.

Jeigu gimėte 9, 18 ir 27 d., Jūsų gimimo dienos skaičius yra 9. Jūs esate Marso charakterio žmogus.

Gimimo dienos skaičius 9 Jūsų likime atspindi Marso planetą. Marsas Jūsų charakteryje atspindi įkvėpimą, jėgą ir gerą intuiciją. Jūs greitai užsidegate, bet ir greitai nusileidžiate. Nemėgstate, kai kas nors Jums vadovauja. Galite elgtis ramiai pavojingose situacijose, bet galite ir pervertinti save. Jums rekomenduojama kuo daugiau šypsotis ir nesipykti su kitais.

Taigi tiek trumpai apie likimą ir gimimo dienos skaičius. Dar noriu su Jumis pasidalinti paprasta  likimo keitimo formule. Kai keičiame savo charakterį, palaipsniui keičiame ir savo likimą. Likimas, žinoma, keičiasi kur kas lėčiau nei charakteris, todėl su savo charakteriu reikia dirbti, o likimą stengtis pakęsti. Taip, likimas keičiasi žymiai lėčiau, nei charakteris, bet likimas yra mūsų charakterio veiklos rezultatas. Sėkmės.

Linkiu Jums kuo geriausios kloties!