Lietuvoje svečiuojasi ypatinga asmenybė – Mahatma prabhu

maxresdefault

Yra sakoma, kad minutė, praleista šventos, tyros ir gilios asmenybės draugijoje, gali aukštyn kojomis apversti visą gyvenimą ir padaryti mus iš tiesų laimingus. Todėl su džiaugsmu kviečiame ateiti susitikti su ypatinga šventa asmenybe – Mahatma prabhu. Jis svečiuosis Lietuvoje iki liepos 30 dienos.

Mahatma prabhu yra po visą pasaulį keliaujantis charizmatiškas, be galo šiltas ir paprastas vienuolis, lektorius, rašytojas, buvęs verslininkas. Šis vaišnavų tradicijos dvasininkas, dvasinis mokytojas daugybę metų praleido gyvendamas ir tarnaudamas šventoje vietoje – Mayapure (Indija), studijuodamas įvairių tradicijų šventraščius ir Rytų bei Vakarų psichologiją.

Savo studijų, verslo ir ilgametės dvasinės praktikos patirtį jis perduoda giliuose, bet “žemiškuose” (daugeliui suprantamuose ir aktualiuose) straipsniuose, paskaitose, vaizdo įrašuose “Video for the day” (angl. “Dienos vaizdo įrašas”). Balarama.lt skaitytojams Mahatma prabhu jau turėtų būti pažįstamas iš mūsų publikuotų jo straipsnių: “Komandos kūrimas“, “Pradėk tai vakar“. Savo paskaitose lektorius visuomet paliečia kiekvienam svarbias temas ir problemas, o į kylančius klausimus atsako labai jautriai ir išsamiai. Skaityti motyvuojančius seminarus ir praktiškai dirbti su darbuotojų komanda jį kviečia daugybė kompanijų ir organizacijų.

Su džiaugsmu visus kviečiame pasinerti į savaitę truksiantį Mahatmos prabhu vizitą. Mūsų laukia įkvepiantys seminarai, teminės paskaitos, pvz.: “Atleidimas”, “Santuoka” ir pan.

 

Data: liepos 25-30 dienomis

Vieta: dauguma paskaitų vyks Kaune, Savanorių pr. 37

Kaina: Visi renginiai nemokami, tačiau atsilyginti galima paaukojimu iš širdies.

Daugiau informacijos: Facebook.com

Pastaba: seminarai praktiniai, interaktyvūs, todėl reikia su savimi turėti popieriaus ir rašiklį užrašams.

Pasidalinkite su kitais!