Laiko mums nedaugės

pocket-watches-436567_960_720

Laiko mums nedaugės. Visais amžiais laiko buvo vienodai: nei per daug, nei per mažai, tik tiek, kiek mums jo reikia. Juk kažkam buvo patikėtas labai atsakingas darbas, laiką paskaičiuoti teisingai, kad netaptume godūs ir vertintume jį.

Ir kažkas buvo labai rūpestingas. Jis sunormavo mums laiką, padalindamas jį po 24 valandas. Tikriausiai tam, kad per greitai nesuvartotume. Kažkas numatė, jog gali atsirasti toks, kuris nuspęs sunaudoti laiką vienu kartu. Jo simptomai labai baisūs… Jis jausis apvogtas, todėl nenuostabu, jeigu išgirsite jį sakant, kad visą jo laiką atėmė darbas, šeima ir aplinka, kuri nuo jo mat visai nepriklausė. Jis nepaliaujamai kartos, kad gyvenimas prabėgo kaip sekundė. Jo paprasčiausiai nebuvo. Netikėkite jo istorija. Jis išsigandęs ir jam baisu. Staiga jis suvokė, kad nesilaikė savo laiko vartojimo instrukcijos. Jis nepaskaitė lapelio, kuriame didelėmis raidėmis buvo parašyta:

„Tai INDIVIDUALUS receptas ir vartoti jį reikia pagal asmeninę paskirtį.“ Laiko Jums duota tik tiek, kiek Jums reikia. Vartoti tik ten, kur Jums atrodys būtina. Gerai pagalvoti prieš vartojant. Gink Dieve niekam neskolinti ir nedovanoti savo nenoru. Tai yra ne šiaip sau laikas, tai yra Jūsų laikas. Laikas turi galiojimo terminą, todėl nuo atidarymo vartokite jį atsakingai ir jokiu būdu nepraleiskite nei vienos dienos. Neklausykite, jeigu kažkas Jums patarinės vartoti jį kitaip. Jie bando Jums įkišti savo receptą. Jeigu vartosite pagal asmeninę paskirtį, jo užteks tiek, kiek Jums reikės. Todėl sutikę žmogų, kurio simptomus jau žinote, būkite dėmesingi ir kupini meilės. Priminkite jam gražias gyvenimo akimirkas: kad kažkada jis buvo vaikas, kažkada turėjo pirmąjį pasimatymą, baigė mokyklą, įgijo profesiją. Turėjo darbą ir sukūrė šeimą. Per gyvenimą jis turėjo galimybę susipažinti su laime, meile, baime, skausmu, džiaugsmu, tikėjimu, abejingumu, viltimi, laisve, harmonija. Galbūt jis pabus ir pripažins savo pasirinkimą. Priminkite jam apie jo receptą, o savąjį įsidėkite saugiai ir pasistenkite laiką vartoti pagal paskirtį. Prisiminkite, jog laiko mums duota tik tiek, kiek reikia, todėl vartokime jį atsakingai.

Jūsų Viltarė

Autorės „Facebook“ paskyra „Tau ir apie tave“