Kokio partnerio ieškoti?

pair-2028068_960_720

Merginos, būkite budrios.

Jeigu vyras yra rimtai nusiteikęs santuokai, t. y., jis nenori merginos, tačiau nori žmonos – o tai yra teisingas požiūris į moterį – jis supranta, kad užtrunka daug laiko išsiaiškinti, ar vyras ir moteris turėtų tuoktis. Jeigu jo pagrindinė traukos priežastis yra tai, kad esate graži ir tiesiog mėgaujasi žiūrėdamas į jus, liesdamas jus ir būdamas su jumis, tai yra paviršutiniška.

Prašau, nepasiduokite bet kuriam vyrui, kalbančiam, kad jūs jam patinkate ar kad jis jus myli. Manau, kad yra per daug vyrų, kurie visiškai nesupranta, kas yra meilė, ką jau kalbėti apie gebėjimą mylėti. Jie gali būti su jumis nesuderinami, bet jiems tiesiog patinka jaustis su jumis gerai. Tačiau iš tikrųjų sąvoka „vyras“ reiškia, kad jis turėtų norėti, jog jūs jaustumėtės gerai, ir jeigu tai yra jam per sunku, tai jūs pateksite į problemomis grįstą kelią, kadangi jums ne visada pavyks padėti jam jaustis gerai.

Taip pat įvertinkite jo brandumą, sąžiningumą, charakterį, šeimos padėtį, gebėjimą klausytis, gebėjimą keistis (tai reiškia, kad jeigu jis turi savybių arba prigimtį, kuri kelia kliūtis geriems santykiams, jis turės keistis). Taip pat apgalvokite jo gebėjimą jus palaikyti, kaip jis elgiasi sunkumų metu (ar jis tai toleruoja, ar supyksta?), ar jis yra pareigingas, ir t. t.

Tada apsvarstykite savo tikslus, vertybes, dvasinius siekius, ir palyginkite, ar esate tame pačiame lygmenyje.

Turite gerai pažinti žmogų prieš pradėdami juo pasitikėti. Kažką pažinti užtrunka daug laiko. Ir tol, kol gerai nepažįstate, nepasitikite, negalite pilnai pasikliauti, neturėtumėte įsipareigoti. Neturėtumėte skubėti su bet kuriuo vyru, kuris jus domina. Gali užtrukti iki dviejų metų gerai pažinti asmenybę, kadangi turite stebėti, kaip jis elgiasi įvairiose situacijose, nes pradžioje jis elgsis labai gražiai tam, kad jus patrauktų.

Vienas kito pažinimo procese netapkite per daug artimi, neprisiriškite, venkite fizinio kontakto ir pan., tam, kad išsiskyrimo atveju nereikėtų nutraukti jokių gilių emocinių prisirišimų. Veikite lėtai, neskubėkite nuspręsti ar šis žmogus yra tinkamas kaip vyras, suderinamas partneris būtent jums. Vien dėl to, kad žvaigždės rodo, jog jūs suderinami, dar nėra viskas. Yra kitų suderinamumo lygių, į kuriuos astrologas gali nežiūrėti. Jūs abu turite aptarti savo vertybes.

Galite užduoti klausimus apie jo lūkesčius santuokai, ko jis tikisi iš moters, kaip jis supranta vyro vaidmenį. Klausite jo daugelio klausimų. Jei jis atsako, „apie tai dar nepagalvojau“, paprašykite jo pagalvoti apie tai ir atsakyti, kai galės.

Klauskite jo, kodėl jis nori tuoktis, ką jam reiškia santuoka, ką jis daro, kad suprastų, ką reiškia būti geru vyru. Arba ar planuoja kažką daryti, pvz., paskaityti knygų ar išklausyti kursus šia tema.

Stebėkite, kokie jo santykiai su kitais žmonėmis (draugais, tėvais, šeima, darbdaviais ir pan.). Jeigu jam nelabai sekasi megzti santykius su kitais, tai nėra geras ženklas.

Pasidomėkite, kokios jo šeimos vertybės, ar jo šeimoje problemos aptariamos ramiai, ar su pykčiu. Jis su jumis elgsis taip, kaip išmoko elgtis savo šeimoje (nebent jis tai mato kaip netinkamą pavyzdį ir nori keistis).

Ar jis pareigingas žmogus? Ar tęsi savo pažadus, ar atsiprašo už žodžio netesėjimą?

Ar jis turi gerus bendravimo ir santykių įgūdžius, jeigu ne, ar jis nori to mokytis?

Nepasitikėkite kitais gerai jų nepažinę ir neįsitikinę, kad jie pilnai verti jūsų pasitikėjimo.

Ar galite pasikliauti šiuo žmogumi, kad jis gebės pildyti jūsų poreikius?

Jeigu šie klausimai kelia abejonių, ribokite fizinius prisilietimus.

Ir galiausiai, turėtų būti nors kažkiek fizinio potraukio įvairiais lygiais. Tačiau šis potraukis neturėtų būti aukščiau aprašytų apsvarstymų.

Pačios svarbiausios savybės, kurių reikėtų ieškoti vyre – ar jis geba jūsų klausytis, jus suprasti, gerbti ir palaikyti. Deja, daugelis vyrų nepakankamai gerbia moteris, kad būtų gerais vyrais ir sukurtų sveikus santykius su moterimis.

Martinas Hausneris (JM Mahatma prabhu),

Iš anglų kalbos vertė Gintarė Ziedelytė, svetainė: Mahatmadas.com