Kodėl sijonai ir suknelės?

logo8

Sijonai visais laikais buvo laikomi pagrindiniu moteriškumo atributu. To priežastis slypi ne tik jų grožyje. Energetinių praktikų specialistai mano, kad, kai moteris dėvi sijoną, ji pradeda akumuliuoti savyje esančią moteriškumo energiją, todėl sijonuose paslėpta dar ir sakrali prasmė.

Nuo pat gilios senovės moterys nešiojo išskirtinai tik sijonus ir sukneles, ir tokia mada buvo visose tautose vienodai. Pavyzdžiui, slavės puošėsi sarafanais, indės sukosi į ilgus, plačius audeklus – sarius, o japonės turėjo kimono. Kaip matome, visų moterų drabužiai savo konstrukcija nei trupučio nepriminė kelnių.

Ankstesniame laikmetyje žmonės subtiliau jautė savo ryšį su gamtos jėgomis. Visiems buvo aišku, kad moterys skiriasi nuo vyrų ne tik fiziniu kūnu. Skirtingų lyčių žmonėms būdinga ir skirtinga energetika. Vyrai sėmėsi energijos iš kosmoso, o moterys energiją ėmė iš žemės.

si2

Jei prisiminsime tokias sąvokas, kaip meilė, rūpestis, širdingumas, švelnumas, jautrumas, tai jas, aišku, sutapatinsime su moterimi. Ir, kalbant apie žemę, tokie apibūdinimai bus teisingi.

Sijono konstrukcija yra tokia, kad sukuria į apačią platėjantį kūgį. Ir toks modelis sugalvotas ne atsitiktinai.

Buvo laikoma, kad toks kūgio formos moteriškas drabužis padeda geriau paimti energiją ir jėgą iš žemės, tapti vaisinga ir materialiai sėkminga. Moters energija, jei kalbėtume apie fizinį kūną, kaupiasi jos pilve, kitaip sakant jos pagrindiniame organe – gimdoje. Vyrai, pagal gamtos sumanymą, tokiu organu neapdovanoti. Energetiškai tam, kad vyras gautų žemės energijos, jis turi ją paimti būtent iš moters.

si6

Kai moteris apsimauna kelnes, ji tarytum nukerta ryšį su žeme. Tada energijos tekėjimas sustoja, o moteriškos jėgos indas, gimdos pavidale, tampa tuščias. Dėl šio principo moteris nebeturi kuo pasidalinti su vyru.

Moteriška energija vyrams turi svarbią reikšmę. Ji daro vyrą ramesnį, stabilesnį, subalansuotą. Jei vyras turi priėjimą prie moteriškos energijos, jis visada turės polinkį užsiimti kūrybiniu darbu. Kai vyras netenka moteriško švelnumo ir meilės, jis tampa agresyvus, grubus ir žiaurus.

si5

Yra nemažai moterų, kurios visai nedėvi sijonų. Jos rengiasi tik džinsais ir kelnėmis. Bet, energetiniu požiūriu, tokia moteris sustiprina savo dvasią svetimu, jai nebūdingu būdu, tai yra vyriška energija. Viso to rezultatas yra toks, kad energijos moteriai teka taip, lyg ji būtų vyras iš prigimties. Subtiliame plane tai pasireiškia energijų mainų sutrinkimu. Ilgainiui tai gali imti atsispindėti ir fiziniame lygmenyje negalavimų atsiradimu, nesupratingumu, barniais, ginčais santykiuose, grubumu.

Moterys gali pasakyti, kad dėvėti kelnes yra patogu, stilinga, praktiška ir madinga. Be abejo, moteriai, mūvinčiai džinsus, visada bus patogu atlikti darbus, nuo pat pradžių skirtus vyrams, pavyzdžiui, nešioti, kilnoti sunkius daiktus, vikriai ir greitai judėti ir t. t. Palygint su sijonais ar suknelėmis – jie tarsi stabdis tokiuose dalykuose. Bet tuo ir pasireiškia jų didžiausia nauda moteriai, jie jai atneša harmoniją ir ramybę. Tikrai moteriai net nekyla mintis dirbti sunkius darbus, tampyti sunkumus ar iš visų jėgų lėkti kur nors. Ji tam reikalui palauks vyro, kuris, kaip tikras karžygys, neatsisakys jai padėti.

Apsivilkdama gražią suknelę bet kuri moteris gali pajausti, kaip greitai kaičiasi jos nuotaika ir būsena. Moteryje tarsi ima busti didžiulė ir labai jai pažįstama energija. Dėl šios priežasties vyriški žvilgsniai natūraliai visada lydi moteris pasipuošusias sijonais ar suknelėmis.

Kelnes moterims, tegu ir pačias madingiausias, vis tik reiktų dėvėti tik išskirtiniais atvejais.

si7

Sijono ilgis ir forma taip pat turi reikšmę. Anksčiau buvo manoma, kad moterų sijonas ar suknelė turi būti maksimaliai ilgi, kaip sakoma „iki žemės“. Taip moteriai lengviau „sugerti“ žemės energiją ir ją išlaikyti. Jei drabužis turi plačius kraštus, kurie plazda einant ir lengvai vilnija, tai atsiranda sūkuriniai laukai, kurie dar labiau sustiprina žemės energiją. Drabužio kraštas seniau buvo laikomas savotišku saugos ratu. Toks ratas sukurdavo apsaugą moters seksualiniams centrams. Nuo teisingo šių centrų darbo tiesiogiai priklauso moters reprodukcinių organų sveikata ir jų teisingas funkcionavimas.

Moters, dėvinčios ilgą sijoną, įvaizdis visada primins apie išmintį, nekaltumą, švarą. Ilgas sijonas apsaugo ją nuo piktų, blogų žvilgsnių. Ir tai – labai svarbu. Tokie negatyvūs žvilgsniai panašūs į tikrą nužiūrėjimą. Kai tai nutinka, moteris netenka energijos žemesniuose centruose, o kartu prarandama ir gyvenimiška jėga bei patrauklumas. Tai tarsi moters apvogimas. Tokiu būdu ji jau nebeturi nieko, ką galėtų duoti savo vyrui ir jis praranda susidomėjimą ja.

Šiandien daugelis moterų užduoda klausimą: kur dingo tikri vyrai? Bet pamąstykite pačios, iš kur jie atsiras, jei pačios moterys nustojo būti savimi, moterimi, tiesiogine šio žodžio prasme.

Moterys atsisakė savo moteriškumo, nešioja kelnes ir kitus vyriškus drabužius. Laimei, paskutiniu metu po truputį vėl ima sugrįžta skonis moteriškiems drabužiams.

Sijonas – nepakeičiamas drabužis moteriškame garderobe. Bet kurio sezono metu ir bet kokios nuotaikos – sijonai padeda pamėgti būti moterimi, paliekant vyrams jų teisę būti stipriais, vyriškais, drąsiais ir narsiais.

si4

Kaip teisingai apsivilkti sijoną

Mamos ir senelės visada sakė, kad sijoną reikia rengtis tik per galvą. Nusimaudamos sijoną per kojas mes save visiškai paliekame be energetinio lauko. Liekame visiškai neapsaugotos, netenkame stebuklingos galios, kurią mums sukuria ilgas sijonas. Atkurtas energetinis laukas išsisklaido kartu su judesiu, tinkančiu šluoti grindis. O jei sijoną nuimsime teisingai, per viršų, tai energija praeis per visą kūną ir pasiliks atnešdama mums naudą.

Kai rengiamės sijoną per galvą, švari energetika harmonizuojasi su Gamta, Žeme, Moterimi. Apsiaudamos sijoną per kojas, pasiimame daug negatyvios gatvės energijos, energetines šiukšles, kurios susirenka mūsų kojose. Todėl, grįžus namo, kojas būtinai reikia nusiplauti, nepriklausomai nuo oro ir dėvimos avalynės.

Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė