Kodėl man vis nesiseka su vyrais?

vyrais1

Sveiki, man vis nesiseka su vyrais… Atrodo, esu labai šeimyniška, bendraujanti, simpatiška, gero charakterio, turinti darbą ir t. t. Bet vis neatsiranda TAS VIENINTELIS. Atrodo, kad visi vyrai, kurie pasirodo mano gyvenime, yra nerimti, nenorintys įsipareigoti, nuolat ieškantys nuotykių su kitomis moterimis. Ar čia dabar visi tokie vyrai? Ar tiesiog man nesiseka surasti padoraus žmogaus? Gal su manimi yra kas nors negerai, kad vis pritraukiu netinkamus vyrus? Ačiū už pagalbą! Violeta

Jeigu pažvelgtume į istoriją, tai moteris visada būdavo brangenybė, dėl kurios vykdavo kovos. Nors laikai pasikeitė, bet kova išlieka tokia pati. Jeigu moteris kažkam atitenka lengvai, tai ji nebus vertinama. Juk viskas, ką mes šiame gyvenime gauname be pastangų, nėra branginama ir saugoma. O vyrai yra tokios būtybės, kurios visada nori gauti viską greitai ir jeigu gavo tai, ko siekė, be kovos, be pastangų, tai tikrai to nevertins.

Draugystės pradžioje merginai labai svarbu išmokti stebėti vyrą, kaip jis elgiasi su kitais, o ne su ja, nes taip jis parodo, koks yra iš tikrųjų. Svarbu visada išlikti vyrui neįminta paslaptimi. Kiekvienam vyrui ta moteris, kuri parodė visas savo paslaptis, greitu laiku taps nebeįdomi. Tai liečia ir intymų gyvenimą.

vyrais3

Kitas svarbus aspektas – pažvelgti į tai, kaip vystosi santykiai. Jeigu jie prasideda labai greitai, tai greitai ir užgęsta. Jeigu moteris pati per greitai prisileidžia vyrus į savo gyvenimą, ji neleidžia tiems santykiams sutvirtėti, todėl vėliau ir pati nusivilia. Juk viskam reikia laiko, todėl šiame pasaulyje geri dalykai greitai nevyksta.

Santykiai tampa rimti, kai dviejų žmonių širdys tampa artimos. Vyrai visada greičiau įsimyli, nei moterys. Todėl vyras lyginamas su smėlio laikrodžiu: kai širdis pilna, galva tuščia. Impulsyvūs vyro veiksmai ir žodžiai dar nereiškia meilės.  Tik realūs veiksmai gali parodyti realią padėtį ir tikrus motyvus.

vyrais2

Jeigu vyras yra ne nuotykių ieškotojas, o tikrai nori vesti moterį, jis pats taip pat neskubės. Brandus vyras stengsis pažinti moterį, jos pomėgius, charakterį, sužinos jos mėgstamiausius aktorius bei filmus, išsiaiškins, kokius valgius ji mėgsta, kokias šalis ji norėtų aplankyti, kiek vaikų ji svajoja turėti, kur norėtų gyventi, kada ji keliasi ir kada eina miegoti. Jis norės susipažinti su jos artimaisiais ir t. t. Tas vyras, kuris žiūri į užsimezgusią draugystę rimtai, niekada neskubės ir intymiuose santykiuose.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

„Klausimai – atsakymai“ Čikagos laikraščiui „Geras“

Redagavo Lina Šimelionytė

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt