Ko nori moterys?

ko nori moterys

„Ko ji iš manęs nori! Nepatenkinta ir nepatenkinta! Nesuprantu, ko jai reikia. Iš kur man žinoti, kas dabar blogai. Aš ne burtininkas. Kaip man suprasti?“ Man labai dažnai tenka girdėti taip kalbančius vyrus. Galėčiau netgi sakyti, kad per dažnai… Vyrai, viskas gerai! Šviesa tunelio gale yra. Atsakymas egzistuoja! Jūsų dėmesiui – trumpas ir aiškus penkių punktelių gidas: „Ko nori moterys?“

– Ražauskai, ar tu tikras, kad sąraše tik penki punkteliai? Ne penki šimtai penkiasdešimt penki?

Vyrai! Čia pristatysiu penkis pagrindinius dalykus, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį. Jei tai padarysite, didžioji dalis jūsų moters norų ir kaprizų (iš tų penkių šimtų penkiasdešimt penkių) savaime išsispręs. Argi tai ne nuostabu? Visai kaip kortų ar degtukų namelyje: ištraukei kortą iš apačios ir visas problemų kalnas pats sugriūna. Pradedam? Įspėju: teorinės žinios niekam niekuo nepadės. Būtina sukaupti drąsą ir viską, ką papasakosiu, praktikuoti.

Na ką gi. Penki dalykai, ko nori moterys!

1) Būti išklausytos. Taip taip, jos nori, kad kasdien jas išklausytumėte. Svarbiausia – be kritikos ar neprašytų patarimų. Pasitelkite dėmesį ir koncentraciją. Moteriai reikia, kad vyras kasdien domėtųsi jos išgyvenimais ir savijauta. Vyrai, labai svarbus momentas: jokių patarimų! Reikia išklausyti, o ne pulti spręsti problemas. Mes, vyrai, girdėdami apie kokias nors problemas iš karto ieškome joms sprendimų. Tačiau moteris reikia išklausyti, palaikyti. Kai ji norės patarimo, pati paprašys. Iš tiesų vien šio punkto pakanka, kad daugelį vyrų nuvaryčiau į depresiją, suprantu… Na, bet aš dar tik pradedu!

2) Būti priimtos tokios, kokios yra. Kiekvienai moteriai svarbu, kad ji būtų priimta tokia, kokia yra: su itin dažna nuotaikų kaita, spalvingomis emocijomis, moteriškomis baimėmis. Išmokime ne kritikuoti savo antrąją pusę, ne reikalauti iš jos būti antru šeimos „vyru“, o palaikyti ir priimti ją. Tiesiog laikykime ją moterimi: juk moterys jautresnės, subtilesnės, sudėtingesnės. Todėl jei tikitės ramaus ir paprasto gyvenimo, rekomenduoju gyventi su vyru. Nenorite? Na ką, tada reikės suvokti, kad moterys į mūsų gyvenimus ateina su visa pilna „pakuote“. Kurią, žinoma, reikia priimti ir gerbti!

3) Švelnumo. Jo moterims niekada nebus per daug. Kaskart grįžę namo prisiminkite: jūs gyvenate su moterimi, o ne vyru! Jai reikia dėmesio, švelnumo, priėmimo ir išklausymo. Kodėl svarbu prisiminti šiuos dalykus? Na, jie ženkliai prailgina vyro gyvenimą. O jūs juk norite gyventi ilgiau?!

4) Emocinio saugumo. Visoms moterims svarbu žinoti, kad jų mylimieji aiškiai suvoks jų išgyvenimus ir kad niekada jų niekuo neapkaltins. Moterys geriausiai jaučiasi, kai yra tikros, kad vyrai jas palaikys, nekritikuos net tada, kai jos blogos nuotaikos ar yra neteisios. Moterims svarbu, kad vyrai leistų joms klysti, o kai jos suklys – kad kaltę pasiimtų sau. Skamba nerealiai? Sveiki atvykę į realybę… Taip, ji gali pasirodyti bauginanti, bet tai iššūkis. Vyrai juk mėgsta iššūkius. Išmokite emociškai globoti moteris, nekaltinkite jų, leiskite joms klysti, priimkite atsakomybę už jų klaidas sau. Na, o kad nebūtų viskas per daug lengva… yra dar vienas punktelis.

5) Pagarbos. Kiekvienai moteriai reikia pagarbos: jos darbui, išvaizdai, vidiniam pasauliui ir t. t. Išmokite gerbti moters pastangas šeimoje ir aplinkoje. Vertinkite tai. Pastebėkite ir visada padėkokite žodžiais. Tai paprasta, bet labai reikalinga ir svarbu.

Na ką, aiškiau? Tik penki punktai. Įsidėmėkite ir kasdien juos prisiminkite. Praktikuokite! Iš pradžių nesigaus… visiškai. Na, bet kas nuo pirmo žingsnio pradėjo bėgioti? Reiks labai daug nesėkmingų bandymų, tačiau po truputį pastebėsite, kad darote pažangą. Koks bus pirmasis ženklas? Dažnesnė šypsena jūsų gyvenimo karalienės veide. Nesustokite ir viskas tikrai pasikeis. Formulė paprasta: jei padarysite moterį laimingą, ji padarys jus patį laimingiausią! Tik vienas niuansas: ši formulė veikia ir atvirkščiai, tad būkite atsargūs ir nepadarykite moters nelaimingos.

Ar yra kokių nors kitų variantų? Ne, mielieji. Arba moteris šalia jūsų bus laiminga, arba jūsų gyvenimas po truputį virs pragaru. Rinktis tenka jums.

Gero pasirinkimo,

Darius Ražauskas

Dariaus Ražausko asmeninis puslapis Esujums

Redagavo Lina Staponaitė