Ketvirtadienis – Jupiterio diena

universe-284542_960_720

Ketvirtadienis – Jupiterio diena. Sanskrito kalboje jis vadinamas Guru ir reiškia Dvasinį mokytoją.

Jupiteris yra stambaus kūno sudėjimo, tvirtas, geltonplaukis ir geltonakis. Jis turi stabilią, flegmatišką (kapha) konstituciją. Yra protingas ir išprusęs visose mokslo srityse.

guru

Vedinėje astrologijoje Jupiteris (Guru), laikomas pačia dosniausia, turtingiausia ir geranoriškiausia planeta. Jis nurodo į tiesos šaltinį, kuris tarnauja kaip gyvenimo vedlys ir įkūnija dharmą – mūsų vidinės esybės nuostatą, suprantamą, kaip kūrybinės evoliucijos ir realizacijos įstatymą. Tai dvasinė ir etinė planeta, kuri paskatina žmogų siekti gerumo. Tai proto planeta simbolizuojanti gyvenimo džiaugsmą ir dvasinį atgimimą. Jupiteris – didelis optimistas, kuris visur ir visame sugeba įžvelgti gėrį, nugali depresiją, liūdesį ir melancholiją bei transformuoja juos į gyvenimišką patirtį.

Taigi ketvirtadienis – išminties ir pažinimo diena, palanki bendrauti su mokytojais ir išminčiais. Tai pati palankiausia savaitės diena.

711

Jupiterio spalva – geltona, todėl šią dieną palanku rengtis oranžiniais ar rudos spalvos drabužiais.

Rekomenduojama tuoktis, aukoti, būti atviru ir dosniu, semtis dvasinių žinių, mokytis meditacijos. Gera diena pradėti svarbius darbus ir pirkti daiktus, ypač stambius.

Nerekomenduojama būti šykščiu, lengvabūdžiu ar žiauriu, tingėti ar būti nedėkingam.

Šią dieną pašvęskite save žinioms. Atradimų ketvirtadienio jums, draugai!

416

Saulegraza.com

Redagavo Lina Šimelionytė