Kelionė į Indiją – vidinė kelionė į save

Vedos-A4-Patirk-Himalajus-210×297-su-3mm-uzlaidom-SPAUDAI2-page-001

Kelionė reiškia kelią. Vadinasi, turėsime eiti, plaukti, skristi, važiuoti… Mes dažniausia svajojame apie kelionės, kurios mums dovanotų saulę, naujas patirtis, skanų maistą, pramogas, kelionėje norime išgyventi pačias gražiausias šio gyvenimo akimirkas.

Bet ar susimąstėte, kokios kelionės trokšta mūsų siela, tikrasis „aš“? Ji trokšta dvasinės kelionės. Į jas mes galime leistis kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką. Tai nieko nekainuoja, nes bent jau kol kas kelionių agentūroje tokios kelionės nepastebėjome :-)

Dvasinei kelionei mes turime užaugti. Turime ilgai ruoštis ir klausti savęs: „Kas aš?“, „Kodėl aš čia?“, „Ką turiu čia daryti?“. Tada, kai pradėsime ieškoti, pradėsime keliauti. Pirmiausia keliausime knygų ir straipsnių puslapiais, vėliau, galbūt, keliausime į Anantaros das paskaitas ir konsultacijas ir, galiausiai, pagalvosime, kodėl man iš tikrųjų nepakeliavus?

Kas yra Anantara das ir kodėl mes jį paminėjome? Tradicinis pristatymas būtų toks: šis žmogus – tai Lietuvoje gerai žinomas psichologas, ajurvedos gydytojas, bhakti jogas, teisininkas… Tačiau iš tikrųjų Anantara das – tai asmenybė, kuri visomis prasmėmis labai daug keliauja. Jis konsultuoja daugybę žmonų Lietuvoje ir užsienyje, o pagrindinė žmonių problema – jų pamirštos kelionės į save.

Šiame pasaulyje didžiausi dvasiniai turtai yra apreikšti mūsų širdyse, tačiau fizine prasme – Indijoje. „Pamilkime tikrąją Indiją!“ – su tokiu šūkiu šiais metais Anantara das keliaus po Indiją. Nors šis pasaulis tampa vis globalesnis ir viskas darosi pasiekiama ranka, tačiau tikrus dalykus vis dar reikia pajausti gyvai. Indija vis dar yra ta šalis, kurioje beprotiškai klesti dvasingumas. Ir su tinkamu vadovu ją galima pamatyti visai kitomis akimis.

Kviečiame atrasti tikruosius šios didžios šalies brangakmenius ir 2018 m. rugsėjo 7–18 dienomis kartu su Anantara das keliauti į Himalajus.

Taigi, į kokią kelionę vyksite Jūs?