Kas yra meilė?

29342154_1656711251063278_1246632141907820544_n

Meilė nėra kieno nors nuosavybė, negalime jos nei duoti, nei neduoti. Meilė – tai energija, sklindanti iš Visatos, o mes tiesiog esame jos skleidėjai: atsiveriame, priimame, jaučiame ir… daliname toliau. Duodame, nes ji sruvena per mus. Duodame visiems ir visada. Net kai pykstame, ji nenustoja tekėti. Meilė nepasiduoda emocijų bangoms.

Jeigu negalime meilės priimti, jei širdis užsidariusi, užšalusi, o gal joje daug skausmo, sielvarto, apmaudo ir ji serga, tada ir patys nesugebame tos energijos savyje pajusti, nors labai to trokštame. Atrodytų, išeitis yra: prašyti meilės iš aplinkinių… Taip dauguma ir gyvename – išprašinėjame, patarnaujame, įrodinėjame, siekiame, veidmainiaujame, apgaudinėjame, grasiname, reiškiame pretenzijas ir daliname kyšius – manipuliuojame kaip tik išmanome, aukojame ir „pardavinėjame“ save, kad gautume nors lašelį Meilės, pritarimo, pagyrimo, pavydo. Kaip įmanydami stengiamės pritraukti dėmesį savo pusėn.

Tačiau iš tiesų reikia tiesiog paleisti iš širdies visas nuoskaudas, baimes, kaltę, gėdą ir kitus širdies „nuomininkus“, gyvybinės energijos eikvotojus. Meilė pati tada suras kelią į jūsų širdį. Išsyk pajusite, kaip jos šilta srovė ištirpina ledą, pagydo žaizdas, pradžiugina. Mylėsite ne todėl, kad kažkas to vertas (arba ne), ne už kokią nors konkrečią priežastį, o todėl, kad pati Meilė liesis per širdies kraštus.

Po to dar pabandykite visų atsiprašyti, kad ieškojote Meilės ne ten, kur reikėjo.

Su meile,

Natalja Balinskaja, Laimingų moterų pasaulis

Iliustracija – Fred Wessel

Redagavo Lina Staponaitė