Kas užrašyta horoskope?

horoscope-993144_960_720

Kiekvienam žmogui įdomu sužinoti savo likimą. Vienas iš būdų jį perskaityti – horoskopo sudarymas. Horoskopas – tai tarsi likimo ciferblatas, kuriame surašyti gyvenimo įvykiai. Pagal Vedų astrologiją horoskopas sudaromas kvadrato arba rombo žemėlapyje, kuriame išsidėsto dvylika namų. Tuose namuose išsirikiuoja dvylika zodiako ženklų ir skirtingos planetos. Kiekvienam namui priklauso po vieną zodiako ženklą. Horoskope devynios planetos pasiskirsto dvylikoje namų.

Ką reiškia horoskopo namai?

Pagal Vedų astrologiją, kiekvienas namas atspindi kūno dalis ir skirtingas žmogaus gyvenimo sferas. Pradedant pirmuoju namu – žmogaus galva – ir baigiant dvyliktuoju namu – pėdomis.

Pirmasis namas horoskope yra susijęs su žmogaus galva, kūnu, sveikatos būkle, vaikyste, gimimo aplinkybėmis, žodžiu, išoriniu gyvenimu.

Antrasis namas susijęs su veidu ir tuo, kas jame yra: akimis (labiau dešine), dantimis, kalba, liežuviu. Antras namas reiškia ir gimines, žinojimą, turtą, finansus ir žmogaus potencialą.

Trečiasis namas susijęs su kaklu, gerkle ir ausimis. Taip pat jaunesniais giminėmis, trumpomis kelionėmis, kontraktais, ryžtu, žmogaus galimybėmis ir komunikacija.

Ketvirtasis namas susijęs su širdimi, taip pat žymi emocijas. Ketvirtas namas nusako vidinę laimę, ryšį su mama, nuosavybe, namus, transportą ir komfortą.

Penktasis namas susijęs skrandžiu. Jis žymi ir praeitį, kūrybą, galimybes mokytis, vaikus, investicijas, sportą, konkurenciją, pomėgius, dvasinę praktiką.

Šeštasis namas susijęs su žarnynu. Atspindi ligas, priešus, skolas, sunkumus, teismus, armiją ir įvairius išbandymus.

Septintasis namas susijęs su lytiniais organais, santuoka, partneryste, santykius, išvykas į užsienį, bendradarbiavimu su visuomene ir žmogaus populiarumu.

Aštuntasis namas susijęs tiesiąja žarna, anusu. Aštuntas namas žymi ir gyvenimo trukmę, mirties priežastis, vidines vertybes, mirties aplinkybes, palikimą, paslaptis ir atvirumą.

Devintasis namas susijęs su dubeniu. Jis taip pat nurodo santykius su tėvu, mokytojais, žmogaus dvasingumą, aukštąjį išsilavinimą, tolimas keliones, aukštesniųjų dėsnių suvokimą ir sėkmę.

Dešimtas namas susijęs su keliais. Jis nusako gyvenimo statusą; tai, ar žmogus turės tvirtą pagrindą po kojomis. Taip pat tai – darbas, profesija ir sėkmė.

Vienuoliktas namas susijęs su blauzdomis, vyresniaisiais giminaičiais, visuomeninėmis organizacijomis, turto įsigijimu ir laimėjimais.

Dvyliktas namas susijęs pėdomis. Jis parodo praradimus, keliones į užsienį, pomirtinę sielos būseną – kur ji po mirties.

Taigi horoskopą sudaro dvylika namų, kurie nurodo žmogaus gyvenimą nuo gimimo iki pasitraukimo iš kūno ir įvairias gyvenimo sferas.

Kokia dvylikos zodiako ženklų reikšmė horoskope?

Dvylika zodiako ženklų horoskope Vedų astrologijoje yra tie patys, apie kuriuos kalba ir Vakarų astrologija. Jie yra suskirstyti į keturias grupes pagal keturias stichijas.

Ugnies stichija valdo šiuos ženklus: Aviną, Liūtą, Šaulį. Todėl tokie žmonės susiję su vadovavimu. Jie energingi ir iniaciatyvūs. Mėgsta nuotykius, sportą, aktyvų gyvenimo būdą.

Žemės stichija: Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Tai stabilumas, kantrybė, darbo nebijojimas, praktiškumas, konkretumas ir konservatyvumas.

Oro stichija: Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Šie žmonės intelektualai, logiški, trokštantys žinių. Bendraujantys, kūrybiški, išradingi, iniaciatyvūs. Ši stichija leidžia jiems pagauti šansą.

Vandens stichija: Vėžys, Skorpionas, Žuvys. Emocianalūs, intuityvūs, imlūs. Jie labai ekspresyvūs, racionalūs, kūrybiški ir šiek tiek įtartini.

Zodiako ženklai taip pat dalijami į vyriškus ir moteriškus. Nelyginiai 1, 3, 5, 7, 9, 11 – Avinas, Dvyniai, Liūtas, Šaulys, Vandenis – vyriški ženklai. Lyginiai – moteriški.

Taip pat zodiako ženklai dar dalijami į nepajudinamus, pajudinamus ir dualius.

Pajudinami: Avinas, Vėžys, Svarstyklės, Ožiaragis.

Nepajudinami: Jautis, Liūtas, Skorpionas, Vandenis.

Dualūs: Dvyniai, Mergelė, Šaulys, Žuvys.

Tai rodo žmonių dinamiškumą. Vieni nuolat kur nors juda, kiti stovi vienoje vietoje. Pas trečius – dinamikos įvairovė.

Horoskope kiekvienas namas turi savo „šeimininką“, atskiros planetos valdo skirtingus ženklus ir nuo jų išsidėstymo horoskope priklauso žmogaus likimas ir jo užduotis šiame gyvenime.

 

Linkiu Jums ko geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Jei norite susidaryti asmeninį horoskopą, rašykite: egidijus.gubinas@gmail.com