Karvės šlapimas – gomutra. Neįtikėtina jo nauda

938709_10153699528551132_1549528817_o(1)

Vedose aprašytais aukso amžiaus laikais karvės buvo kergiamos ne tam, kad duotų pieno, o kad atsivestų veršelių, kurie išaugę į jaučius ir tinkamai apmokyti buvo visos žemės ūkio ir transporto sistemos pagrindas. Antra karvių auginimo priežastis buvo jų teikiamas mėšlas, kuris buvo įvairiopai naudojamas kaimo reikmėms: kaip trąša ir kaip kuras šilumai bei maistui gaminti. Trečia priežastis, kodėl buvo laikomi galvijai, tai šlapimas, vartojamas kaip vaistas nuo įvairiausių ligų. Ir paskutinė, ketvirtoji, priežastis, kuri netgi nebuvo vertinama priežastimi, dėl ko verta auginti karves, buvo pienas. Pienas buvo vertinamas kaip papildomas produktas, gaunamas automatiškai, kai tik karvė atsiveda veršelį. Pienas niekada nebuvo pagrindinė priežastis, dėl ko buvo laikomos karvės.

Šiais laikais viskas vyksta atvirkščiai. Karvės veisiamos specialiai pieno pramonei, o gimę veršeliai, jautukai, laikomi pieno gamybos proceso atliekomis ir žudomi. Senos karvės, kurios nebeduoda pieno, taip pat laikomos bevertėmis ir žudomos.

Tūkstančius metų Indijos gyventojai naudojo karvės šlapimą ir mėšlą įvairiausioms kasdienėms bei apeiginėms reikmėms patenkinti. ISKCON, Tarptautinės Krišnos Sąmonės Bendruomenės, įkūrėjas-ačarija A. C. Bhaktivedanta Svamis Prabhupada savo paskaitose ne kartą minėjo šių karvių teikiamų produktų svarbą ir naudą. Geriausia tai, kad karvių šlapimas ir mėšlas lengvai gaunamas bet kuriuo metu, bet kurioje šalyje.

Ajurveda – mokslas apie tai, kaip susirgus pasveikti ir ilgiau išlikti sveikam ir laimingam, vardina 8 šlapimo rūšis, kurios yra tinkamos vartoti sergant. Tai yra karvės, ožkos, avies, buivolo, dramblio, arklio, kupranugario ir žmogaus šlapimas, o karvės šlapimas yra pats geriausias. Karvės šlapimas vadinamas gomutra. Gomutra renkama tik iš sveikos karvės. Geriausia gomutra yra jaunos, nė karto nesiveršiavusios karvutės, surinkta ryte, prieš saulėtekį.

Karvės šlapimas turi iš pradžių aitrų, o paskui sūroką skonį. Jis yra lengvas ir gerai virškinamas. Gomutra skatina apetitą, gerina virškinimą. Karvės šlapimas (vienas ar kaip priedas prie kitų ajurvedinių preparatų), vartojamas daugelio ligų gydymui: parazitų iš žarnyno išvarymui, edemą, anemiją gydyti, pilvo pūtimui mažinti, įvairiems skausmams mažinti ir kitoms sutrikusių došų pusiausvyros ligoms gydyti. Ajurvediniuose tekstuose gomutra kaip gydymo priemonė nurodoma ir anoreksijai, apsinuodijimui, raupsams ir įvairioms odos ligoms gydyti.

Indijoje karvės šlapimo gėrimas turi tūkstantmetes tradicijas. Viena iš šlapimo vartojimo formų yra distiliuotas karvės šlapimas – gomutra arka. Tai skaidrus skystis, gaunamas distiliuojant karvės šlapimą. Jis yra malonesnis vartoti, nei nedistiliuotas, tačiau pasižymintis visomis nedistiliuoto karvės šlapimo savybėmis. Ajurvedos senoviniuose raštuose sakoma, kad gomutra yra natūralus antibiotikas, baktericidas, ji valo toksinus iš kepenų, taip pat išvalo kitus žmogaus organus, veikia kaip prevencinė priemonė nuo įvairiausių apsinuodijimo būdų.

Karvės šlapimas taip pat naudojamas ir kaip ekologiška namų dezinfekcijos priemonė ar natūralus insekticidas. Jei šiek tiek gomutros įpilsite į vandenį besimaudydami, tai išvalys ne tik kūną, bet ir sielą; o kūną apsaugos nuo pačių įvairiausių parazitų atakų – taip pat ir nuo subtiliųjų parazitų, kurie puola mūsų subtilųjį kūną (protą, intelektą, emocijas). Dėl šios priežasties gomutra yra lyginama su su šventa Gangos upe dėl savo galios viską išvalyti tiek fiziniame, tiek subtiliame lygmenyje. Apsipurškus gomutra arba naudojant ją maudantis yra naikinamos visos šio ir prieitų gyvenimų nuodėmės, kurios yra mūsų ligų priežastys.

Šiandien daugelis AIDS ligonių naudoja karvės šlapimo terapiją. Yra tyrimų, kuriuose nurodoma, jog žmonės, kurie 15 metų kentėjo nuo migreninių ir kitokių galvos skausmų, pasveiko per 6 mėnesius karvės šlapimo terapijos pagalba. Indure, centrinėje Indijoje esančiame mieste, Karvių šlapimo tyrimų ir gydymo centras per pastaruosius metus išgydė tūkstančius žmonių. Žmonės karvės šlapimu gydomi nuo odos ligų, onkologinių susirgimų, širdies ligų, kaulų ir raumenų sistemos susirgimų, vyrų potencijos sutrikimų, AIDS, hipertenzijos, cukrinio diabeto, kraujotakos sutrikimų, kvėpavimo takų ligų, virškinimo sistemos sutrikimų, endokrininių sutrikimų, ginekologinių ligų, nutukimo, akių ligų, psichikos sutrikimų, skydliaukės sutrikimų, urologinių problemų, hemorojaus…

Karvės šlapimo poveikis:

1. Karvės šlapimas yra nuostabus baktericidas. Jis naikina platų spektrą įvairiausių mikrobų bei bakterijų, tad yra puiki priemonė gydant bakterijų sukeltas ligas.

2. Gomutra taip pat balansuoja visas tris došas, taigi padeda gydyti jų išsibalansavimo sukeltas ligas.

3. Karvės šlapimas normalizuoja kepenų veiklą. Kai kepenys sveikos, sveikas ir kraujas. O sveikas kraujas suteikia visam organizmui atsparumą ligoms.

4. Karvės šlapimas turtingas įvairiausiais elementais, kurie yra būtini mūsų kūnui. Sakoma, kad karvės šlapimas stabdo senėjimo procesus, todėl jis yra vadinimas gyvenimą grąžinančiu eliksyru.

5. Karvės šlapimas taip pat stiprina širdį bei smegenis, jis padeda esant didelei nervinei įtampai ir apsaugo šiuos organus nuo sutrikimų ir ligų.

6. Visi medikamentai turi didesnį ar mažesnį šalutinį poveikį mūsų kūnui, jie kaupiasi mūsų organizme. Gomutra valo organizmą ir padeda pašalinti nuodus, toksinus bei šlakus iš jo.

7. Senoviniuose raštuose sakoma, kad kai kurios ligos yra sukeltos nuodėmingų veiksmų, atliktų praeituose gyvenimuose. Šventoji Gangos upė yra karvės šlapime. Ganga naikina nuodėmes, todėl karvės šlapimas taip pat naikina nuodėmes, taigi ir ligų priežastis.

8. Šmėklų, apsėdimų sukeltos ligos taip pat yra gydomos geriant karvės šlapimą. Šmėklų viešpats yra Šiva. Viešpats Šiva laiko Gangą ant savo galvos. Kadangi karvės šlapime yra Gangos upė, šmėklos pamato Gangą virš savo Viešpaties galvos ir nurimsta, tampa taikiomis. Taigi daugiau nebetrikdo ir žmogaus ramybės.

9. Jei sveikas žmogus reguliariai vartoja karvės šlapimą, taip jis sustiprina savo imunitetą.

10. Karvės šlapimas tiesiog stebuklingai šalina toksinus, tad gydo ligas, sukeltas apsinuodijus jais. Taip pat jis yra puiki prevencinė priemonė, skirta apsisaugoti nuo apsinuodijimo.

11. Jei žmogus veikia ne pagal savo sąžinės balsą, toks vidinis konfliktas, net jei ir žmogaus ignoruojamas, jį nualina ir taip pat sukelia daug ligų. Karvės šlapimas suteikia dvasinės energijos, šviesos, tad nurimsta protas, o kūnas ima sveikti.

Kaip vartoti gomutrą?

Koncentruota gomutra gali būti tepama tiesiogiai ant pažeistos vietos. Tačiau rekomenduojama dar šiek tiek ir išgerti jos efektyvesniam poveikiui.

Gomutrą galima skiesti vandeniu. Įpylus šiek tiek karvės šlapimo į vandenį, juo galima purkšti namus, kad jie būtų energetiškai apvalyti nuo visų nepageidaujamų subtiliųjų būtybių ir negatyvių energijų.

Taip pat gomutrą galima pilti maudantis į vonią.

Žinoma, karvės šlapimas taip pat yra ir puiki organinė trąša, tinkama tiek kambarinėms, tiek lauko gėlėms.

Atraskime iš naujo nuostabias karvių ir jaučių teikiamas dovanas žmonijai!

Nuotrauka Astos Ivaškevičiūtės. Nuotraukoje – Šakių rajone pagal Vedų principus auginami veršeliai.

 

Karvių ir jaučių globos projektą galite paremti pervesdami paramą į vieną iš Vilniaus Krišnos sąmonės religinės bendruomenės sąskaitų, mokėjimo paskirtyje nurodant „Karvių globos projektui“.

Swedbank banke LT177300010118511925

SEB banke LT107044060001303307

Daugiau informacijos suteiks Arcana Siddhi dd., el. p. arcana.siddhi.dd@gmail.com, tel. 8 604 20 485