Kaip vyras priima sprendimus santykiuose

upl_auto_1594406921_460684_1

Niekam ne paslaptis, kad vyrai ir moterys skiriasi vieni nuo kitų. Skiriasi ne tik pirminiais lyties požymiais, bet ir daugybe kitų dalykų. Ši paslapties aureolė, sklandanti tarp vyro ir moters, atsirado dar užgimus pačiam mūsų pasauliui. Ir tai be jokio perdėjimo nuostabu. Du ašigaliai, dvi skirtingos sąmonės susitinka, kad pažintų viena kitą ir tasai pažinimas kartais gali trukti visą gyvenimą.

Vyrai, paprastai, labiau vienareikšmiški ir gyvena labiau šiuo konkrečiu momentu. Moterys gi pajėgia užsiimti tuo pat metu daugybe darbų, ir tuo pat metu galvoti dar apie kokius nors nesusijusius su veikla dalykus. Moterį hormoninis fonas gali svaidyti iš vienos būsenos į kitą, ir visos tos būsenos jai diktuos elgesį tuo konkrečiu momentu: ką jai daryti, ką suvalgyti…

Vyrų elgesiui hormonai neturi tokios įtakos, kaip moters veiksmams. Vyrai žymiai stabilesni.

Šie skirtumai ir padiktuoja būdus, kaip priima sprendimus abu skirtingi poliai.

Moters sprendimus gali lemti emocijos ar pats konkretus momentas, situacija. Štai vyras padarė jai kažką malonaus ir už lango – puikus oras, o čia dar ovuliacijos periodas sutapo. Ant šios emocinės bangos skriejanti moteris pritars savo vyrui, sutiks su jo nuomone.

O štai kitas periodas, sutapęs su menstruacijų ciklo pradžia. Ir vyras tampa baisų susierzinimą keliančiu objektu.

O štai vyras pakankamai ilgai brandina savo sprendimą, ilgai svarsto, sveria visus „už“ ir „prieš“.

Kad kažką nuspręstų, moteriai būtina apie tai su kuo nors pasikalbėti. Kuo daugiau kalbasi, tuo geriau supranta ir įžvelgia teisingą sprendimą.

O jeigu iškilo klausimas – būti šiems santykiams, ar nebūti? Ar dar rimčiau – tuoktis ar nesituokti?

Moterys šiuos klausimus dažniausiai sprendžia pasitelkusios emocijas ir intuiciją (niekam ne paslaptis, kad intuicija – vienas iš moterų variklių). Vyrams gi šiuos klausimus būtina gerai apgalvoti. Kažkas tai daro greičiau (per kelias valandas ar vieną vakarą), kažkas – lėčiau. Ir sprendžiant šį klausimą, vyrui labai svarbu išlaikyti nuo moters distanciją. Dėl to vyrai kartais ir „pradingsta“ nežinia kur ir neaišku kodėl (nežinia, savaime aišku, tik moteriai, o ne vyrui).

Moteris, tuo metu, darosi išvadas apie vyro elgesį, remdamasi savo moterišku supratimu, dėl to stengiasi maksimaliai suartėti, dar stipriau įsikimba į vyrą. Gali skambinti, rašyti laiškus, žinutes, kad tik sumažintų distanciją, skiriančią nuo „atvėsusio“ vyro.

Ką daro vyras, stebėdamas tokį elgesį? Jis susierzina ir gali apskritai nutraukti bendravimą, kad nepriimtų klaidingo sprendimo.

Ką gi tokioje situacijoje elgtis moteriai?

Svarbiausia – žinoti vyriškos psichologijos ypatumus ir į juos atsižvelgti. Kai vyras pasislėps savo oloje, svarbu leisti jam pabūti ten vienam.

Kai vyras priims galutinį sprendimą, jis būtinai sugrįš ir gali netgi labai maloniai nustebinti.

Atsižvelkite į vienas kito ypatumus ir laimė būtinai pasibels į jūsų duris.

Su meile,

psichologė Julija Semakina

Seimairnamai.eu

Paveikslėlis iš svetainės B17.ru