Kaip vyrai rodo meilę ir kodėl moterys to nemato?

couple-relationship-2K-wallpaper-middle-size

Pagrindinis žmogaus poreikis (po išgyvenimo instinkto) jausti meilę ir priėmimą. Ir visgi daugelis iš mūsų metų metus laukia meilės, nežinodami, kaip jos paprašyti ir galiausiai pajunta nusivylimą dėl neišsipildžiusių troškimų ir tuštumos širdyje.

Tačiau šioje situacijoje yra išeitis. Paklauskite savęs, ar tikrai žinote, ko jums reikia iš partnerio, kad jaustumėtės mylimi/mylimos? Ar kalbate su juo/ja apie tai?

Esmė tame, kad vyrai ir moterys yra linkę reiškia savo meilę skirtingai.

Atminkite, kad vyrai šimtmečius slėpė savo pažeidžiamumą, ir tai vis dar vyksta šiandien. Jie slepiasi už susvetimėjimo sienos, nežinodami, kaip atskleisti savo jausmus.

Turime prisiminti, kad vyrai ir moterys – skirtingi. Vyras gali vertinti santykiuose nuveiktą darbą, o moteris – ryšį. Vyras išreiškia savo meilę veiksmais ir poelgiais, o moteris – per prisilietimus ir pokalbius. Mes kalbame skirtingomis kalbomis, tačiau vis tiek stengiamės suprasti vienas kitą.

Kai kurie vyrai įsitikinę, kad meilė – savaime suprantamas dalykas, jos nebūtina rodyti kokiu nors ypatingu būdu. Tačiau dauguma moterų nori emocinių ryšių su partneriu, dėl to jam reikia žinoti, kaip jis galėtų patenkinti moterų poreikius.

Jei norite pajausti jo meilę kitais būdais – pasakykite jam apie tai. Kad ir kaip būtų sudėtinga įveikti savo pačių įpročius ir įsitikinimus apie meilę ir elgesį mylint, jums būtina rasti kompromisą, kuris tiks ir jums, ir jūsų partneriui.

Norite gauti gėlių ir saldainių? Užsiminkite jam apie tai. Mėgstate apsikabinimus? Dažniau  praktikuokite tai su savo vyru, kad jis suprastų, kas jums svarbu. Dažniau atvirai kalbėkitės – palaipsniui eidami vis gilyn. Ir jis jums tikrai atsivers.

seimairnamai.eu