Kaip vaikai mato savo mamas?

baby-864137_960_720

Tais momentais, kai jus užvaldo neviltis dėl nesibaigiančios buities rutinos, kai pradeda atrodyti, kad jūs niekam tikusi visose srityse ir jums nepavyksta viskas, ko imatės, prisiminkite apie tai, kad turite vieną be galo ištikimą gerbėją, kuris jumis žavėsis bet kurią minutę ir tikės jumis bet kokioje situacijoje. Tai jūsų vaikas. Štai ką jie, vaikai, iš tikrųjų galvoja apie jus, savo mamas:

  • jūs pats protingiausias žmogus iš visų, kuriuos vaikas žino. Jūs žinote absoliučiai viską. Toks požiūris, žinoma, keičiasi, vaikui beaugant, bet vis tiek jis visada klaus mamos nuomonės ir rekomendacijos.
  • vaikams jūs pati tikriausia Merė Popins. Jūs ne tik kasdien viską magiškai sutvarkote po vaiko, bet, tikriausiai, atsargoje dar turite ir daugybę įdomių dalykėlių.
  • jūs pati gražiausia! Vaikams labai patinka šukuoti mamos plaukus (net jei iš tikrųjų tai ne šukavimas, o vėlimas), jie stengiasi kaip nors papuošti ir pagražinti savo mamas, o tai liudija, kad jiems jūs labai gražios.
  • jūs – geriausia virėja. Gaminate jiems pusryčius, pietus ir vakarienę, ir visa tai fantastiškai skanu. Niekas nepranoks mamos patiekalų skonio.
  • jūs galite absoliučiai viską. Vaikų akyse esate žmogus, kuris padeda kitiems ir plauna indus tada, kai jie painiojasi jums po kojomis, žmogus, kuris dainuoja kaip angelas ir supa juos prieš miegą. Jų akyse jūs esate supermama. Ir kai jie maži, nori užaugti tokiais pačiais kaip jūs.
  • jūs geriausia pasaulyje pasakų sekėja ir skaitytoja. Niekas nepaskaitys knygutės geriau už mamą. Dažnai netgi tėčiams pavyksta ne taip gerai.
  • jūs galite gydyti bučiniais. Niekas geriau už mamą neateis į pagalbą, kai nusibrozdini kelius, įsitaisai mėlynę ar tiesiog kai tave nuskriaudžia. Vienas mamos bučinys – ir vaikas iškart jaučiasi nepalyginamai geriau.
  • jūs paverčiate vaikus asmenybėmis. Mes negalime padaryti vaikų tokiais, kokių norėtųsi, bet vis tiek mamos gali auklėti juos savo pavyzdžiu. Jūs darote įtaką jų ateičiai. Tiesiog dabar, šiuo momentu. Jūs – jiems ištisas pasaulis. Ne tik jų lyderė, guodėja, gerbėja, juokintoja ir t. t. Jūs jiems esate viskas.

Prisiminkite apie tai visada.

Seimairnamai.eu

Redagavo Lina Šimelionytė