Kaip teisingai formuluoti norus, kad jie išsipildytų?

girl-1751643_960_720

Na ir dar kartą apie norus. Šį kartą papasakosiu, apie tai, kaip reikia teisingai suformuluoti norą, kurį ruošiatės pasiųsti į erdvę, kad jis išsipildytų.

Norai turi būti užsakomi po vieną

Paprastai žmonės nori turėti daug pinigų, pavyzdžiui sako: „noriu milijono“. Ir toliau sau mąsto: už pusę nusipirksiu namą, tada dar automobilį, už kitus drabužių ir panašiai. Taip jau yra, kad tas vienas neapibrėžtas noras, savyje jau turi dar keletą nelabai apibrėžtų norų ir galiausiai tai tiesiog neišbaigti pasvajojimai, kurie neišsipildo dėl to, kad neteisingai formuluojami.

Visus tuos norus reikia išskaidyti atskiromis dalimis.

Noras neturi būti priemone kitų norų išpildymui

Skaidome viską labai detaliai: milijonas namui, automobiliui ir drabužiams. Toliau darbuojamės su kiekvienu atskirai: namas, kam man namas? Kad gyvenčiau atskirai nuo tėvų arba kad gyvenčiau gamtos apsuptyje, arba tam, kad pasirodyčiau prieš draugus, arba kad jame sutilptų visi mano giminaičiai ir panašiai. Lukštenam toliau: kodėl noriu gyventi atskirai nuo tėvų? Nes siekiu turėti daugiau nepriklausomybės ar savarankiškumo. Ir vėl kyla klausimas: kam man tas savarankiškumas? Tam kad… Ir taip klausinėjame savęs iki tol, kol pajusime jausmą, štai tas jausmas ir bus išfiltruotas tikrasis pradinis noras.

Norai turi sukelti tik jausmus, o ne mintis apie naujus norus, kurie išplaukia iš pirminio

Tai štai, kas gi turi vykti kai jūsų noras išsipildys? Jūs turėsite jausti laimę, pasitenkinimą, malonumą ir panašius jausmus bei emocijas.

Tačiau jei sakote „noriu milijono“, tai tik priemonė. Nebent norite tiesiog turėti pinigų, kuriuos laikysite pasidėjęs sekcijoje ir nuo žiūrėjimo į juos jausite malonumą. Bet tada tiesiog prašykite pinigų, o ne milijono ar dešimties.

Tačiau, jei norite už juos pirkti namą, kad pasijustumėte nepriklausomas, tai ir norėkite tiesiog būti nepriklausomu.

Jei norite sutikti nuostabų vyrą, tam kad už jo ištekėtumėte, tai jūsų tikrasis noras – ištekėti, tai ir norėkite ištekėti. Jei norite sutikti vyrą dėl kitų motyvų, tai atsižvelkite, kokie tie motyvai.

Suprantate skirtumą?

Noras turi būti „ekologiškas“

Tai reiškia, kad dėl to, ko jūs norite, negali niekas nukentėti.

Aišku, jei susiklostys aplinkybės, kad jūsų išsvajotą namą gausite paveldėdami jį po mylimo giminaičio mirties, tai čia nebus jūsų kaltė, tiesiog tokiu būdu visata nusprendė viską sudėlioti. Čia kalba ne apie tai, kad jūs turite numatyti visus galimus variantus, čia apie tai, kad jūs negalite sąmoningai norėti kažkam blogo.

Kodėl?

Nes net jeigu jūs manote, kad kažkas jums padarė kažką tokio, už ką nusipelnė bausmės, turite suprasti, kad ne visada ir jūsų požiūris ar nuomonė yra visiškai teisinga ir kad jūs negalite būti teisėju ar bausmės vykdytoju. Jūsų tiesa nėra vienintelė tiesa pasaulyje, o Visata mėgsta laidyti bumerangus. Taigi, būkite atsargūs, kad jūsų prasti poelgiai ir negatyvūs norai bei palinkėjimai negrįžtų jums bumerangu. Ko linkėsit, tą patys ir gausit.

Norai turi būti susiję tik su jumis asmeniškai ir neturi liesti trečiųjų asmenų

Dažnai būna taip: noriu, kad mano vaikai… arba noriu, kad mano vyras…

Bet, deja, tokie norai negalioja. Nebent tik kaip pozityvaus mąstymo ir kalbėjimo naudojimui skirti pavyzdžiai, tačiau tai nėra tokie norai, kuriuos Visata pildys.

Bet galima viską truputį pakoreguoti, būtent įterpiant į noro formuluotę save, kaip laidininką.

Tai atrodys maždaug taip: noriu didžiuotis savo vaiku, kuris puikiai mokosi, arba: noriu daryti visus buities darbus kartu su savo vyru.

Žodžiu, perkelkite norą į jūsų jausmus, kuriuos pajusite, kai noras išsipildys.

Nebijokite norėti daug

Reikia norėti daug ir dažnai. Netramdyti savo fantazijos ir neriboti savęs. Aišku, greičiausiai visi norai ir neišsipildys, tačiau kuo didesnis buvo noras ir kuo daugiau jų buvo, tuo daugiau ir gausite.

Visatoje realiai nėra jokių apribojimų, visi apribojimai, tik jūsų galvoje ir dėl jūsų fantazijos stokos. Jai nėra skirtumo ar pateikti seną geldą ar naujausią Mercedes, o jums koks skirtumas, ko užsinorėti, jei nei vienam, nei kitam pats vis tiek neturite pinigų.

Ir dar keletas papildomų LABAI SVARBIŲ rekomendacijų:

 • Norus reikia paleisti, nereikia prie jų prisirišti ir vis laukti, kada, kada.
 • Norams nereikėtų uždėti laiko limito, kuris taip pat jus pririš ir tuomet noras bus sureikšmintas, dėl to tiesiog negalėsite jo paleisti.
 • Paleidę norus į erdvę, nepražiopsokite šansų. Žinokite, kad Visata pradės jums siųsti „atsitiktinius“ šansus, nutikimus, susitikimus, žinias, kurie bus skirti noro išsipildymui. Jūsų reikalas juos pastebėti ir nepražiopsoti.
 • Kai Visata pradės kreipti įvykius reikiama linkme, turite būti atviri permainoms ir naujovėms, tam privalėsite paleisti praeitį, kad nebūtumėte prie jos prisirišęs ir nestabdytumėte procesų.
 • Nekurkite savų scenarijų, kokiu būdu viskas turi vykti, netrukdykite Visatai ieškoti pačių geriausių jums skirtų variantų.
 • Pasitikėkite savo jausmais ir intuicija, tai labai svarbu, mes esame pratę pasitikėti protu, todėl pradedantiesiems tai nebus lengva.
 • Pradėkite nuo smulkių paprastų dalykų, kuriuos galima lengvai ir greitai išpildyti. Tai reikalinga pradžioje, tam, kad gautumėte daugiau, tenka įsitikinti, kad tai veikia, o dideli norai pildosi ilgiau, todėl nesulaukę jokių požymių galite nusivilti ir prarasti tikėjimą. O tai jau prasti popieriai.
 • Todėl pradėkite treniruotis nuo trumpų distancijų, kaip ir bet koks mokinys mokosi nuo mažų dalykų, niekas nepradeda nuo monumentų. Tokiu būdu patirsite, kad galite veikti smulkmenas, pradėsite pasitikėti ir Visata, ir savimi, nes juk jūs viso to bendrininkas, kaip ten bebūtų. O kai pradėsite jausti ir užuosti visas galimybes ir net mažiausius ženklus, jau galėsite driokstelėti.
 • Mažiau pasakokite kitiems apie savo norus, tam, kad jie savo negatyvia energija ar kaip kitaip nepaveiktų šio proceso.
 • Niekada negalvokite norų blogai nusiteikę, nes mintys ir jausmai yra kertinis akmuo.
 • Turėkite specialią užrašų knygelę, kad nepamirštumėte ir nesusipainiotumėte savo norų labirintuose. Be to, karts nuo karto peržiūrinėkite ir žymėkitės, kas išsipildė, kas jau pakeliui, tam, kad susidarytumėte bendrą vaizdą.

Tai štai, dabar jūsų reikalas norėti tik sau ir tik to, ko tikrai šaukiasi jūsų siela. Visu kitu pasirūpins Visata, tam ji ir yra tokia neaprėpiama, o mes užsiimkime savo gyvenimu ir tikėkime.

Transformacijos.lt