Kaip susigrąžinti moteriškumą. 4 žingsniai

grimace-388987_640

Posakiai „diedas su sijonu“ arba „boba su kelnėmis“ šiais laikais jau nieko nebestebina. Vyrai ir moterys vis prasčiau pažįsta savąsias prigimtis, todėl atlieka vis daugiau priešingai lyčiai iš prigimties skirtų pareigų. Tai keičia energijos balansą, vyro ir moters savijautą ir gyvenimo kokybę. Šiandien kalbame, kaip moteriai susigrąžinti savo moteriškumą 4 žingsniais (lygiais).

1. Fizinis lygmuo. Moteris tampa moteriškesnė, jei: pakeičia kelnes sijonais, dėvi aksesuarus, prižiūri savo kūną, lanko SPA procedūras, masažus, jogą, šokius ar panašiai, užsiima lengva fizine veikla, tinkamai maitinasi (nevalgo mėsos, žuvies, negeria kavos), negeria alkoholinių gėrimų ir nerūko (visa tai naikina moters patrauklumą bei praną, gyvybinę energiją).

2. Emocinis lygmuo. Moteriai, norinčiai būti kupinai gyvybinės energijos, derėtų prisotinti save maloniais pojūčiais. Tai daroma vengiant susitikinėti su grubiais, pesimistiškais, linkusiais pavydėti žmonėmis, apsupant save pozityviais, naudingais dalykais ir bendravimu su bendraminčiais (tai, į ką mes žiūrime, ko klausomės ir su kuo bendraujame, daro labai didelę įtaką). Labai naudinga eiti pasivaikščioti gryname ore.

3. Intelektualinis lygmuo. Kiekvienos moters prioritetas turėtų būti savosios prigimties, motiniškų ir žmonos pareigų pažinimas. Lengviausia norimas savybes ugdyti surašant jas ant lapo popieriaus ir ieškant bendravimo su žmonėmis, kurie jas jau turi. Toks susitelkimas duoda labai greitą ir užtikrintą rezultatą.

4. Dvasinis lygmuo. Savo dvasinės prigimties pažinimas būtinas visiems. O moteris, žinanti tikrąją savo prigimtį, tampa itin graži: jos hormoninis fonas normalizuojasi. Tik žinodama tikrąją dvasinę savo prigimtį moteris gali jaustis rami, o moteriška galia atsiveria būtent ramybėje.

 

Pagal Olego Torsunovo paskaitas ir straipsnius parengė Eldaras Gramyko