Kaip pildosi norai? (II dalis)

norai

7 taisyklės

Truputėlis teorijos ir praktikos, kad norai pradėtų pildytis.

Tęsiame temą.

Penkta taisyklė – mokėkite padėkoti už viską – ir už gerą ir už blogą.

Dėkodami už gerus dalykus mes juos sustiprinsime ir padauginsime, o dėkodami už tai, kas mūsų manymu yra blogai, mes neleidžiame blogiui įsikurti mūsų gyvenime ir mintyse. Ir jei išmoksime nuoširdžiai dėkoti už blogus įvykius, mes suprasime, kad per blogus dalykus į mūsų gyvenimą ateina geri. Visgi, dažniausiai, mūsų pačių mintys ir veiksmai prišaukia į gyvenimą tai, kas nepatinka. Realybėje nėra nei blogio nei gėrio, tai žmogaus protas viską skirsto ir dalina. Dažnai gauname viską tik tam, kad visatoje išsilygintų energetinis balansas. Visi mums siųsti išbandymai vienaip ar kitaip yra naudingi, ir jei mūsų protas nesugeba įžvelgti didžiojo plano esmės, tai dar nereiškia, kad planas yra blogas. Visi įvykiai galiausiai neša savyje tam tikrą funkciją.
Jei buvome per daug kategoriški, nesugebėjome kažko priimti, turėjome daug pretenzijų, nuoskaudų, prisirišimų, dažnai smerkėme kitus ar gyvenome puikybėje bei pyktyje, visa tai sukaupė aplink mus didelį neigiamos energijos perteklių ir ją reikėjo neutralizuoti bei išlyginti per nepriimtinus įvykius. Jei sugebėsime būti už tai dėkingi ir suvokti jų prasmę, jei sugebėsime atpažinti savo klaidas, padaryti išvadas ir ateityje keisti savo elgesį, tai atvers kelią į sėkmingesnį ir laimingesnį gyvenimą. Na, o jei ir toliau piktinsimės ir reikšime nepasitenkinimą, gausime ir daugiau tokių karčių piliulių, tol, kol bus padarytos išvados. Tačiau, dažniausiai žmonėms nepatinka tokia tiesa. Niekas nenori pripažinti, kad viskas turi savo priežastį ir kad įvykiai, kurie vyksta mūsų gyvenime, tai tiesiog pasekmės.

Šešta taisyklė – galvoti ir kalbėti apie žmones taip, lyg jų vietoje būtume mes patys.

Reikia įprasti galvoti ir kalbėti apie kitus žmones taip, lyg jie visą laiką jus girdėtų. Jei pradėsime galvoti apie kitus taip, kaip patys norėtume, kad galvotų ir kalbėtų apie mus, mūsų gyvenime atsiras labai daug šviesos ir taps žymiai lengviau gyventi bei bendrauti. Vidinių ir išorinių prieštaravimų metu išeikvojama labai daug gyvybinės energijos, o neigiamos emocijos pritraukia dar daugiau negatyvo. Tačiau, kai mes blogai galvojame apie žmogų, o jam negirdint blogai apie jį kalbame, sutikę jį turime kovoti su tuo, ką mąstome ir kaip tuo metu elgiamės, ir ši vidinė kova sukelia labai didelius prieštaravimus pasąmonės lygmenyje. Kai pradedame galvoti apie kitus taip, kad niekada nebūtų gėda jiems tiesiai visko pasakyti, harmonizuojame savo vidų ir tampa lengviau gyventi. Tai padeda subalansuoti mūsų vidinę būseną ir pagerinti santykius su aplinkiniais. Atsilaisvinusi energija padeda kurti savo ateitį ir realizuoti tikslus. Taip veikia ir geresni santykiai su mus supančiu pasauliu.

Septinta taisyklė – trilypis norimo rezultato priėmimas.

Visos iki šiol išvardintos taisyklės – tai pagrindiniai veiksmai, būtini mūsų sąmonei ir pasąmonei auklėti ir treniruoti, tačiau septintoji taisyklę yra tiesiog stebuklinga. Bet ji veikia tik tada, kai mes jau esame darnoje su savimi ir mus supančiu pasauliu. Naudodamiesi septintąja taisykle mes galime valdyti ir formuoti savo gyvenimo įvykius.
Tam mums reikės priimti tris galimus norimo rezultato variantus:

  • viskas bus taip kaip noriu;
  • viskas bus visai kitaip nei noriu;
  • viskas bus žymiai geriau.

Toks požiūris yra būtinas tam, kad atmestume bet kokį kategoriškumą ir tikėtume tuo, kad kas be atsitiktų, net ir pats blogiausias variantas, viskas kažkokiu mums nežinomu būdu yra mums tik į naudą. Pasitikėjimas visatos planu atpalaiduoja visus kamščius ir kategoriškumus, taip pat atpalaiduojami ir lūkesčiai. Jūsų protas pasiruošia viskam, net tam, apie ką negalite įsivaizduoti. Toks pasitikėjimas jus atleidžia nuo negatyvaus vertinimo ir pykčio, nuoskaudų bei nepasitenkinimo. O tokių emocijų atsisakymas sukuria labai stiprią energetiką, kuri realizuoja norus. Susitaikydami su visais įmanomais rezultato variantais, mes kartu priimame pasaulį tokį, koks jis yra, nebeskirstydami į bloga ir gera, mes išsaugome energetinį balansą, o tai duoda labai didelį šansą, kad visi norai išsipildys.
Tik tai nėra taip paprasta, nes tam, kad smegenys išmoktų automatiškai mąstyti trejybiškai, reikia treniruotis kiekvieną dieną. Visą dieną, nuo pat ryto, darykite pozityvius pratimus. Į viską žiūrėkite kaip į žaidimą. Apskritai, gyvenime stenkitės nieko nesureikšminti, nes tai tas pats, kaip bėgti prisirišus parašiutą.
Taigi, kiekvieną kartą, kai sugalvojate kažką padaryti, prieš tai sužaiskite trejybės žaidimą. Pvz.:
pagalvojote: „noriu valgyti“,

  • einu pasigaminsiu maisto;
  • visai nevalgysiu;
  • pavalgysiu prabangiame restorane.

Tada einate ir gaminate maistą.
Žaisdami tokius žaidimus savo kasdieniame gyvenime, buityje, po truputį priprasite priimti kiekvieną situaciją. Taigi 70 % laiko treniruokitės būtent tokiais buities klausimais. 20 % treniruokitės jau su rimtesniais savo norais – sveikata, meilė, stambus pirkinys ar kiti dalykai, kurių norėtumėte. Kiekvieną norą peržiūrėkite iš trejybinės pozicijos: kad bus taip, kaip noriu; visai nieko negausiu; gausiu daug geriau nei įsivaizdavau. Na, o likusius 10 % naudokite žaidimui su tokiais norais, kurių niekaip niekada negalėtų būti įmanoma realizuoti, pvz.: „rytoj man padovanos namą Vilniaus senamiestyje“. Kitas variantas – „aš visai neturėsiu namų“ ir trečias – „man padovanos namą Romos, Niujorko ar Londono senamiestyje“.
Tokiu būdu pripratinsite save svajoti apie labai daug, o ne tiek, kiek įsivaizduojate, kad yra įmanoma. Tai ne mažiau svarbu, nes mes dažnai nuvertiname ir save, ir savo galimybes, ir apskritai galimybes, nors niekas nėra apsaugotas nei nuo pasakiškų turtų, nei nuo visiško nuskurdimo.
Taigi, mokomės norėti, paleisti ir pasitikėti. Tokiu būdu atversite reikiamus kanalus ir kas žino, kokio dydžio noras galiausiai išsipildys.
Svarbiausia treniruokitės kiekvieną dieną, kol trejybiškas mastymo būdas taps automatiniu. Išlaisvinkite save nuo lūkesčių tam, kad galėtumėte mėgautis gyvenimu, nes esmė būtent gyvenime, o ne daiktuose ar dalykuose, kurių norite. Visi jūsų norai yra dėl vieno tikslo, kad jūs per juos galėtumėte džiaugtis gyvenimu.

Transformacijos.lt