Kaip pasikeičia gyvenimas, kai pats pradedi keistis?

adult-1807500_960_720

Anantara das – visoje Lietuvoje gerai žinomas Vedų filosofijos mokytojas, ajurvedos gydytojas, psichologas ir teisininkas. Jis konsultuoja daugybę žmonių dvasinės praktikos, šeimos, psichologiniais, sveikatos ir kitais klausimais. Dauguma jų pripažįsta, kad tai – asmenybė, keičianti kitų gyvenimus. Savo išmintimi Anantara dalijasi ir puslapyje Anantara.lt.

Gegužės 22 diena

Vrindavanas, Indija

Sveiki, mielieji. Prieš kurį laiką atsakiau į vienos moters laišką, o dabar gavau kitą.

Norėjau šiuo laišku Jums parodyti, kaip gali pasikeisti situaciją, kai žmogus pasikeičia.

Pridedu ir senesnį laišką, po šiuo laišku.

Paskaitykite.

„Anantara Das, vėl Jums rašau. Šįkart dėl meilės Jums ir padėkos – iš visos visos širdies.

Tai, ką darot dėl mūsų visų. Tai nuostabu. Vyksta DIDELI stebuklai… juk Jūs nuolankiai tarnaujat visiems žmonėms, Jūs savo kruopščiu darbu ir savo nuoširdumu paliečiat kiekvieno žmogaus sielos kertelę, keičiat mūsų gyvenimus.

Kaip ir rašėt, jei vyras negrįš po metų – skirtis. Vyras grįžo į šeimą lygiai po metų. Galvojo anksčiau, bet bijojo, nedrįso, manė, kad nevertas mano atleidimo.

Nutraukė visus ryšius su moterim, dėl kurios išėjo.

Mokomės pažinti vienas kitą iš naujo. Esu laiminga, nes neturiu ko slėpti, tai, kas atsirado mano gyvenime jam išėjus niekur nedingo. Anksti keliuos, medituoju, meldžiuosi, klausau mantrų, skaitau šventraščius, namie yra altorius, šventųjų paveikslai. Ir toliau nevalgau mėsos, visiškai nevartoju alkoholio. Namie gyvena ramybė.

Vyras pakeitė darbą, nebedirba naktimis. Po darbo grįžęs neina ilsėtis, o toliau dirba buities darbus, labai daug padeda. Prasitarė, kad jaučiasi labai negerai ir nori keistis.

Tas ryšys, kuris atsirado, negaliu nusakyt žodžiais, kas tai? Bet jaučiu labai didelę meilę ne tik vyrui, bet gyvenimui ir viskam, kas mane supa. Supratau, kad atleidimas labiausiai pakeis ne jį, bet mane pačią. Ir keičia, kasdien.

Labai pasikeitė santykiai su visais žmonėmis, kurie mane supa, tėvais, sesėm, draugais. Atrodo, tai palietė visus visus, su kuriais turiu santykius. Man sunku suprasti, kas tai?

Bet kaip niekada jaučiuos gyva, kvėpuoju pilna krūtine ir kasdien, kiekvieną akimirką noriu dėkoti Kūrėjui už visas visas dovanas ir išbandymus, kuriuos man siunčia. Nebebijau. Dingo labai daug iki tol buvusių baimių: baimė likti paliktai, vienatvės baimė, mirties baimė, baimė suklysti.

Taip pat, per metus laiko visiškai pasitraukė liga, kuria susirgau prieš keturis metus. Kentėjau nuo reumatoidinio artrito. O jis mistiškai ėmė ir dingo! Nebereikia vaistų, labai džiaugiuosi dėl savo sveikatos.

Labai labai labai ačiū Jums. Už viską.

Harė Krišna.“

Atsakymas

  1. Vėl Jums rašau. Šįkart dėl meilės Jums ir padėkos – iš visos visos širdies.

Tai, ką darot dėl mūsų visų. Tai nuostabu. Vyksta DIDELI stebuklai… juk Jūs nuolankiai tarnaujat visiems žmonėms, Jūs savo kruopščiu darbu ir savo nuoširdumu paliečiat kiekvieno žmogaus sielos kertelę, keičiat mūsų gyvenimus.

Sveiki, mieloji laiško autore…

Aš nusprendžiau paviešinti šį laišką, nes retai laiškuose būna tiek laimės ir meilės.

Mano nuopelnai Jūsų gyvenime niekiniai palyginus su Jūsų kaip sielos transformacija.

  1. Kaip ir rašėt, jei vyras negrįš po metų – skirtis. Vyras grįžo į šeimą lygiai po metų. Galvojo anksčiau, bet bijojo, nedrįso, manė, kad nevertas mano atleidimo.

Nutraukė visus ryšius su moterim, dėl kurios išėjo.

Kai šeimos santykiai atsiduria visiškame akligatvyje, reikia kažkurį laiką pabūti atskirai, kad galėtumėte permąstyti savo ir antros pusės elgesį.

Per tą atsiskyrimo laikotarpį reikia valyti savo širdį, nes ten dažniausiai sėdi pyktis, neapykanta, neviltis, kerštas, prakeiksmas, abejonės, patyčios ir net mirtis.

Labai džiugu, kad Jūsų vyras grįžo ir kad Jūs išbuvote skaisti jo laukdama.

  1. Mokomės pažinti vienas kitą iš naujo. Esu laiminga, nes neturiu ko slėpti, tai, kas atsirado mano gyvenime jam išėjus niekur nedingo. Anksti keliuos, medituoju, meldžiuosi, klausau mantrų, skaitau šventraščius, namie yra altorius, šventųjų paveikslai. Ir toliau nevalgau mėsos, visiškai nevartoju alkoholio. Namie gyvena ramybė.

Kol šeima gyvena materialiame lygmenyje, jie niekada vienas kito iki galo nepažins ir nesupras.

Tik perėjus į aukštesnį sąmonės lygmenį – dvasinį, ateina vidinis atsiskleidimo momentas.

Tada vyras pradeda branginti žmoną, o žmona – vyrą.

Tik tada pradeda norėti padėti vienas kitam, suprasti ir užjausti.

Jūs pamatysite, kad taip gyvenant kiekviena diena darysis vis įdomesnė ir artimas žmogus pataps vis brangesniu.

  1. Vyras pakeitė darbą, nebedirba naktimis. Po darbo grįžęs neina ilsėtis, o toliau dirba buities darbus, labai daug padeda. Prasitarė, kad jaučiasi labai negerai ir nori keistis.

Šaunuolis tas Jūsų vyras, kad tai supranta.

Jūs turite išmokti labai skaniai jam gaminti maistą.

Reikia jam įdėti arba pusryčius arba pietus į darbą, kad jis valgytų Jūsų maistą.

Visada išlydėdama į darbą palaiminkite jį ir pasitikite apkabindama, kai jis grįžta namo iš darbo.

  1. Tas ryšys, kuris atsirado, negaliu nusakyt žodžiais, kas tai? Bet jaučiu labai didelę meilę ne tik vyrui, bet gyvenimui ir viskam, kas mane supa. Supratau, kad atleidimas labiausiai pakeis ne jį, bet mane pačią. Ir keičia, kasdien.

Tai Viešpaties malonė.

Tai ryšys su Paramatma arba Supersiela, kuri yra Jūsų širdyje.

Po to, kai atleidote, pakilote į aukštesnį sąmonės lygmenį ir pradėjote labiau jausti kitas sielas, kurios Jus supa.

Iš tikro, visi, kurie Jus supa, dvasiniame lygmenyje yra mūsų broliai ir seserys. Materialiame lygmenyje mes negalime apsijungti, nes visi esame skirtingi.

Apsijungti galime tik dvasiniame lygmenyje.

Todėl kiek keičiamės mes patys, tiek keičiasi ir visas pasaulis, kuris mus supa.

  1. Labai pasikeitė santykiai su visais žmonėmis, kurie mane supa, tėvais, sesėm, draugais. Atrodo, tai palietė visus visus, su kuriais turiu santykius. Man sunku suprasti, kas tai?

Jie visada tokie buvo, tačiau Jūs juos matėte kitu sąmonės kampu.

Jūsų pačios kančios, Jus pačią ir apvalė. Jūs išmokote šią pamoką. Tačiau nesustokite, nes kiekviena diena yra tik nauja pamoka. Ir į gyvenimo mokyklą Jūs turėsite eiti kiekvieną dieną iki tol, kol gyvensite šiame kūne.

  1. Bet kaip niekada jaučiuos gyva, kvėpuoju pilna krūtine ir kasdien, kiekvieną akimirką noriu dėkoti Kūrėjui už visas visas dovanas ir išbandymus, kuriuos man siunčia. Nebebijau. Dingo labai daug iki tol buvusių baimių: baimė likti paliktai, vienatvės baimė, mirties baimė, baimė suklysti.

Kiek atsiduodame Dievui, tiek daugiau laisvės ir gauname.

  1. Taip pat, per metus laiko visiškai pasitraukė liga, kuria susirgau prieš keturis metus. Kentėjau nuo reumatoidinio artrito. O jis mistiškai ėmė ir dingo! Nebereikia vaistų, labai džiaugiuosi dėl savo sveikatos.

Artritas – tai nelankstumas santykiuose. Tai užsispyrimas, bukumas. Tai nesveikas gyvenimo būdas.

Kai pasikeitė Jūsų sąmonė ir elgesys, tai ligai nebėra ką veikti Jumyse.

  1. Labai labai labai ačiū Jums. Už viską.

Tai Jums ačiū už tokius pokyčius gyvenime.

Padėkite vyrui integruotis į kitokį gyvenimą. Nespauskite jo dėl greitų savo gyvenimo pokyčių. Vyrą reikia auginti, kad jam tai nenusibostų ir kad tai taptų jo natūraliu gyvenimo būdu.

Aš linkiu Jums tik laimės.

Su meile!

Jūsų tarnas

Ananara das

Ankstesnis laiškas…