Kaip atbaidyti sėkmę? Patarimai, nenorintiems pokyčių

atbaidyti-1

Tikriausiai girdėjote, kad jeigu sėkmės lauksite ir ilgai tykosite jos už kampo, ji, vėjavaikė, aplenks jūsų jaukią sofutę, net nežvilgtelėjusi jūsų pusėn. O kai tik nustosite jos laukti, nusispjausite ir įsitaisysite jaukiame savo narvelyje, neteks ilgai laukti ir sėkmė būtinai ras įėjimą į jūsų gyvenimą. Jei neras atvirų durų – išlauš jas ir įgrius. Patingėjusi laužti duris, įsiropš pro langą arba tiesiog – einant gatve staiga užvirs kaip perkūnas iš giedro dangaus ant jūsų kentėti įpratusios galvos. Ir prieš tai tikrai nepaklaus, reikia jums jos ar ne. Gyvenote be jos ir toliau ramiai gyventumėt, todėl, jeigu jaučiate sėkmės įsiveržimo grėsmę, naudokite toliau pateiktus patarimus, kad būtumėte garantuoti 100 %, jog sėkmė per kilometrą aplenks jūsų gyvenimą ir jums nereikės sukti galvos, ką su tuo svečiu daryti…

Patarimas Nr. 1

Neapeidinėkite kliūčių. Naudokite kuo daugiau energijos, kad jas įveiktumėte. Jeigu jums reikia prasibrauti pro miško tankmę ir jums taip norisi apeiti kiekvieną pakeliui stovintį medį, jokiu būdu to nedarykite. Įsirėmėte į medį kakta – verskite jį į iš koto, lipkite, laužkite, darykite ką norite – tik neapeikite. Nebandykite nukrypti nuo kelio, kurį jūs nusibrėžėte. Taip, sugaišite daug laiko ir jėgų, bet kelią už savo nugaros paliksite lygų ir tiesų. Prisiminkite, kad visada ir visur reikia būti nuosekliu ir principingu. Nei per žingsnį neatsitraukite nuo savo principų ir niekada nesikeiskite. Šiame permainingame pasaulyje išlikite tokie, kokie esate.

Patarimas Nr. 2

Nuolat ir visiems pasakokite apie savo nesėkmes. Įpraskite prisiminti kiekvieną nemalonią situaciją, kalbėkite apie tai su malonumu, pasakokite apie jas su visom smulkmenom kiekvienam, kuris tik bus pasiruošęs jus išklausyti. Tiems, kurie nebus pasiruošę, pasakokite taip pat. Vis iš naujo ir iš naujo sukite mintyse pasakojimus apie savo nesėkmes, nepamiršdami nei menkiausios detalės, nei vieno savo išgyvenimų niuanso.

Patarimas Nr. 3

Kiekvieną situaciją matykite tik iš neigiamos pusės. Netikėkite, kad gyvenime būna stebuklų, nes jie būna tik pasakose. Tik pasakose kiekviena Pelenė turi Krikštamotę-fėją, o kvaileliai gaudo stebuklingas lydekas. Būkit realistais ir neleiskite niekam išvesti jūsų iš jūsų tiesos kelio.

Patarimas Nr. 4

Nepaleiskite savo praeities vaiduoklių. Visi klysta, kiekvienas yra patyręs mažesnių ar didesnių nesėkmių, ir jūs – ne išimtis. Bet nepamirškite jų. Mintimis grįžkite prie savo klaidų, kaltinkite save dėl to, kad jas padarėte. Graužkite save iš vidaus ir, kas benutiktų, niekada savęs nemylėkite.

Patarimas Nr. 5

Bet kurį smulkų nemalonumą paverskite Visatos dydžio problema, išpūskite ją tiek, kiek tik galite. Iš dviejų blogybių visada pasirinkite abi, klausykite svetimų patarimų ir nieko nedarykite. Griežtai draudžiama ieškoti bet kokių teigiamų situacijos aspektų ir būkite tikri, kad po kiekvienos nesėkmės ateis dar didesnė.

Patarimas Nr. 6

Planuokite ateities nesėkmes. Nepradėkite nieko naujo, jeigu nesate įsitikinę, kad tai nepasmerkta žlugimui. Geriau iš anksto pasiruošti nesėkmei, nei su ja susidurti netikėtai. O jeigu netyčia nesėkmė praėjo pro šalį, nesiliaukite tikėję, kad kita tikrai bus jūsų.

Patarimas Nr. 7

Pavydėkite tiems, kuriems sekasi. Yra žmonių, kuriems sėkmė pati įsprunka į rankas. Bet tai – ne apie jus. Jūsų likimas – dirbti be atodūsio tam, kad galėtumėt užsidirbti bent minimaliems gyvenimo poreikiams ir paskutinę akimirką viską prarasti. Įsivaizduokite save kaip magnetą, pritraukiantį visas įmanomas pasaulio nelaimes.

Prisiminkite, kad šansus gauna visi. Reikia tik išmokti jų nepastebėti. Tegu optimistai, aptikę pačią mažiausią galimybę, imasi veiksmų ir tikisi sėkmės. O jūs tikrai žinote, kad vis tiek nieko neišeis, todėl net neverta ir pradėti. Geriau jau pasilikti šiltoje lovoje ir inkšti, koks neteisingas yra gyvenimas.

Ir jeigu norite, kad niekada gyvenime neiškiltų sėkmės grėsmė, atsispausdinkite šiuos patarimus ant didelio lapo, pakabinkite jį gerai matomoje vietoje ir skaitykite juos tris kartus per dieną kaip maldą. Ir sėkmė niekada nesudrums jūsų ramaus egzistavimo taip gerai pažįstamame sofos kampe…

O jeigu nusibodo žvilgčioti į gyvenimą iš už kampo ar pro rakto skylutę, imkite rašiklį ir popieriaus lapą, ir perrašykite šiuos patarimus atvirkščiai!

108studija.lt

Šaltinis

Pagrindinis paveikslėlis iš svetainės 108studija.lt