Kada baigsis koronaviruso pandemija?

korona-virusas-1

2020 metus stipriai veikia Rahu planeta, kuri pagal savo prigimtį yra paslaptinga ir susijusi su netikėtumais, todėl šiais metais tiek daug netikėtų pokyčių, nerimo ir streso. Koronavirusas susijęs su Ketu planeta, kuri atsako už sunkiai diagnozuojamas ligas ir nežinomybę. Už viruso plitimą pasauliniu mastu atsako Jupiterio planeta, kuri susijusi su plėtra.

Žvelgiant į praeitį pasaulio istorijoje viena iš didesnių pandemijų pavadinimu „juodoji mirtis“ atsirado Azijoje 1346 metais ir nusinešė didelę dalį žmonių gyvybių Europoje. Tuo metu, kaip ir dabar, buvo susijungusios šios dvi planetos Ketu ir Jupiteris.

Dar viena pandemija įvyko Kinijoje 1853 metais ir nusinešė dešimtis milijonų gyvybių. Tuo metu taip pat buvo susijungusios Jupiterio ir Ketu planetos.

2019 metų pabaigoje, kai buvo užfiksuoti pirmieji Koronaviruso atvejai, taip pat buvo susijungusios Jupiterio ir Ketu planetos, o 2020 metų kovą, kai jis pradėjo sparčiai plisti, į jų kompaniją prisijungė ir Marsas. Tokios planetų sąjungos visada pranašauja apie galimus nemalonumus, tačiau tai nevyksta be priežasties. Kai mes gyvename per daug nerūpestingai, visada kažkas įvyksta tam, kad sustotume ir apmąstytume savo veiksmus. Tai gali būti susiję ir su ekologine tarša ir per dideliu vartotojiškumu.

Jupiterio planeta atsako už moralę, vertybes, sėkmę, plėtrą ir klestėjimą. Kai ji atsiduria tokios nepalankios planetos kaip Ketu draugijoje, kuri atsako už baimę, apribojimus ir atsižadėjimą, reiškia, kad atėjo laikas kažko atsisakyti, apgalvoti savo elgesį ir susidėlioti tinkamas vertybes.

Coronavirus, Corona, Teenager, Cat, Pandemic

Kitas įdomus dalykas yra tas, kad senovės astrologijos šaltiniuose minima, jog nuo 2020 01 01 iki 2020 03 24 visuomenėje gali pasireikšti nerimas, baimės, nepasitenkinimas, neplanuotos išlaidos, pokyčiai įvairiose gyvenimo sferose, ligų plitimas ir bendras pablogėjimas. Nuo 2020 03 24 iki 2020 12 31 visuomenėje gali padidėti moterų įtaka, išaugti paslaptingų sąjungų sudarymas, vyrauti mokymo įstaigų uždarymas ir ugnies veržimasis iš žemės.

Senovės astrologijos šaltiniuose taip pat minima, kad tais metais, kai miestų vartai ir sienos bus uždaryti dėl ligų ir bėdų, ir jeigu tuo metu Saturno planeta bus šeštame laipsnyje, o Rahu planeta 12 laipsnyje, kas buvo šių metų kovo mėnesį, tai ligos ir bėdos gali trukti šešis mėnesius.  Tikėtina, kad koronaviruso pandemija turėtų nuslopti šių metų rugsėjo mėnesį. Tai, ko gero, tiek gali tęstis ne visose šalyse, bet tikėtinas terminas yra toks.

Pats koronaviruso pikas gali tęstis iki gegužės mėnesio pradžios, kadangi kol Jupiteris – kuris atsako už sėkmę, finansus, sveikatą, dvasingumą, įstatymus, pareigą, palankias galimybes, plėtrą, bus pačioje silpniausioje savo padėtyje  ir kompanijoje su tokiomis nepalankiomis planetomis kaip Marsas ir Saturnas. Tai reiškia, kad iki gegužės pradžios daugumai iš mūsų bus gana sudėtingas laikotarpis ir sveikatos, ir finansine prasme.

Kaip sako liaudies išmintis „bėda viena nevaikšto“. Nuo 2020 03 25 Jupiterio planeta, kuri atsakinga už sėkmę ir finansus perėjo į savo silpniausią Ožiaragio ženklą ir bus ten iki 2021 balandžio mėnesio, o tai susiję su ekonomine krize. 2008 metais, kai prasidėjo ekonominės problemos, Jupiteris taip pat buvo pačioje silpniausioje savo padėtyje. Todėl artimiausi metai tose srityse už kurias atsako Jupiteris (sėkmė, finansai, sveikata, įstatymai, pareigos, palankios galimybės, plėtra) bus nelengvi. Jupiteris susijęs su pareiga, todėl tuo laikotarpiu daugelis gali norėti pabėgti nuo savo pareigų, dėl to gali padaugėti ir skyrybų.

Dabar atėjo metas daryti tai ką visada nukeldavome vėlesniam laikui, tai gyvenimo prasmės paieškos, pabudimas, savirealizacija, saviugda, transformacijos. Galime skirti daugiau dėmesio šeimos nariams ir paskambinti  artimiesiems. Mes gyvename laikotarpyje, kai nėra pastovumo, tai rugsėjo 11, tai cunamis, tai karai, tai koronavirusas, todėl reikia mokytis prisitaikyti ir suprasti, kad viskas praeis. Svarbiausia yra tai, kokia mūsų vidinė būsena. Jei gyvenime sieksime daugiau pozityvumo, tai viskas bus lengviau. Jau daug ką išgyvenome, išgyvensime ir tai.

Būkite laimingi!

Egidijus Gubinas

Šis straipsnis yra autorinė Egidijaus Gubino nuosavybė, norint jo dalį ar visą panaudoti ar publikuoti savo leidinyje/svetainėje reikia gauti autoriaus sutikimą.