Ką apie žmogų atskleidžia jo rankos?

rankos2

Egidijus Gubinas – lektorius, Vedų astrologas ir chiromantas. Egidijus taip pat turi bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Paskaitose dalinasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Jo skleidžiamos žinios ir entuziazmas įkvepia siekti pokyčių asmeniniame gyvenime. Šį kartą su E. Gubinu kalbėjomės apie kūno organų būklę bei įvykius, kuriuos slepia mūsų delnai.

Ką apie žmogų atskleidžia jo rankos? Ar išduoda sveikatos problemas?

Rankos gali atskleisti žmogaus charakterį, stipriąsias ir silpnąsias puses, tinkamą profesiją, (ne)palankius gyvenimo įvykius, santykius, santuokas, finansus, praeitį, dabartį ir ateitį. Taip pat gali atskleisti sveikatos būklę. Rankos gali parodyti lytinių organų, kepenų, inkstų, širdies, virškinimo, paralyžiaus, geltos, tuberkuliozės, artrito, astmos ir kitas sveikatos problemas.

rankos5

Ar galima delnuose įskaityti ateities ligų pranašystes, ar jie atskleidžia tik esamas ligas?

Dabar daugumoje Vakarų medicinos žurnalų galima rasti įdomių išvadų apie delnų ryšį su fizine ir psichine sveikata. Šiuolaikiniai medikai ligą gydyti pradeda ją diagnozavę, chiromantai gali papasakoti apie galimas ligas dar joms nepasireiškus. Ligai net neprasidėjus ant delnų atsiranda ženklai, kurie rodo, kokia liga arba sveikatos sutrikimas gali kamuoti žmogų ateityje. Chiromantija padeda nustatyti ligą pagal delnų išvaizdą, spalvą, nagus, pirštų linijas ir kalvas. Sveiko žmogaus nagai turėtų būti rausvi ir ant jų turėtų matytis baltos spalvos „pusmėnuliukai“. Jeigu jie labai maži arba jų nėra, ateityje žmogų gali kamuoti širdies ir kraujagyslių problemos.

rankos4

Tiesa, kad bėgant laikui delnų linijos gali pakisti? Ar tai priklauso nuo ligų, kuriomis asmuo serga, ar, atvirkščiai, jas nulemia?

Pasak vieno chiromantiją tyrinėjančio profesoriaus, žmogaus smegenys yra sujungtos su delnais, o linijos parodo jo mąstymą. Kairysis smegenų pusrutulis atsakingas už dešinę ranką, dešinysis – už kairę. Dešiniajame smegenų pusrutulyje slypi žmogaus jausmai, emocijos ir kaip jis į viską reaguoja. Kairysis smegenų pusrutulis atsakingas už racionalų mąstymą, veiksmus. Tai, kaip asmuo jaučiasi ir kokie jo norai, parodo kairė ranka, todėl jos linijos keičiasi rečiau. Pagal Vedų chiromantiją, žmogus kuria savo likimą mintimis, žodžiais ir veiksmais, todėl keičiantis pasaulėžiūrai kinta ir linijos, mat jos atspindi žmogaus norus, o pastarieji jo likimą. Taigi kuo daugiau neigiamų minčių, tuo dažniau sergama.

Linkiu jums kuo geriausios kloties!

Egidijus Gubinas

Kalbino Beatričė Serpauskaitė, žurnalas „Būrėja“

Paveikslėliai iš puslapio Gubinas.lt