Ką apie vyrą turėtų žinoti moteris

pexels-photo-1232033 (1)

Vyrai ne tokie paprasti, kaip atrodo daugeliui moterų. Tai, kad jie nemoka reikšti jausmų, nereiškia, kad jie jų neturi. O kai vyras pagaliau visgi nusprendžia juos parodyti, dauguma moterų paprasčiausiai negali, nėra pasiruošusios jų suprasti. Kad santykiai klostytųsi sėkmingai, moterims reikėtų suprasti kelis paprastus dalykus, kurių vyrams niekaip nepavyksta papasakoti apie save.

Vyrai tapatina meilę ir pagarbą. Jiems tai vienas ir tas pats. Jūs negalite jo mylėti, negerbdama. Kai vyras jaučia jūsų pagarbą, jam tai tampa svarbiausiu meilės įrodymu.

Išoriškai vyras gali atrodyti stiprus, tačiau viduje jaučiasi visiškai kitaip. Ant jo užgriuvęs milžiniškas atsakomybės kalnas – tapti „tikru vyru“, aprūpinti ir apginti šeimą, visada būti stipriu – būtų nenormalu nejausti baimės, kad nepavyks viso šito padaryti. Tačiau savo baimes vyrai patikimai slepia.

Dauguma vyrų ne šiaip nori aprūpinti šeimą, jiems tai yra be galio svarbus poreikis. Tai evoliucinė, instinktyvioji jo įsitvirtinimo ir savo vyriško vaidmens dalis. Net jeigu jūs pakankamai uždirbate ir esate lygi šia prasme vyrui, suteikite jam šiek tiek pirmenybės būti svarbiausiu maitintoju.

Kartais vyrui reikia atsitraukti, prieš sprendžiant problemą. Tikriausiai pastebėjote, kaip vyras gali išsisukti nuo ką tik iškilusių svarbių klausimų aptarimo? Tokia jo prigimtis, taip veikia vyro smegenys – iš pradžių reikia viską pačiam apgalvoti, o jau po to kalbėtis.

Vyrai romantiški, tik kitaip tai parodo. Dėl šio skirtumo vyrai neretai nuleidžia rankas vien dėl to, kad nežino, kaip jūs suprantate romantiką, ko jums norėtųsi ir kaip į visa tai žiūrite. Dėl to imkite ir tiesiai jam apie tai pasakykite.

Vyrams nusispjauti į jūsų kilogramus, jeigu jūs ir toliau save prižiūrite ir pasitikite savo kūnu. Jeigu rūpinatės kūnu – jam tai tas pats, kaip rūpinsitės juo.

Seimairnamai.eu