Jauni talentai iš Lietuvos, Vokietijos ir Italijos kuria performansą „I see colors“.

i see colors

Jauni talentai iš Lietuvos, Vokietijos ir Italijos kauniečiams kuria performansą „I see colors“.

Bet kokia diskriminacijos forma prasideda nuo generalizacijos, jeigu sprendžiame apie žmogų pagal grupę, kuriai jį priskiriame dėl odos spalvos, tautybės, religijos, lyties, vertybių, o ne pagal asmenybės veiksmus ir pasiekimus. Šiuolaikinė visuomenė regis neišvengia mokymosi apie kitas kultūras pagal iš anksto susikurtus stereotipus. Šio masinio reiškinio išdavoje sąmoninga visuomenės dalis vis dar kamuojama klausimų: „kaip kovoti su rasizmu?“, „kaip pačiam nebūti rasistu?“

Spektaklis–performansas „I See Colors“ gimė iš vieno, visai „nekalto“, bet rasistinio posakio: „Ne, ne, aš nematau spalvų“, kuris iš esmės neigia kiekvieno žmogaus identitetą. Pasinaudodami muzikos, teatro, šokio, repo, medijų, performanso meno subtilybėmis daugiau nei 25 jauni menininkai iš Vokietijos, Italijos ir Lietuvos kuria atsaką į žiniasklaidoje formuojamą „kitokių“ žmonių įvaizdį. Pagrindinis spektaklio–performanso devizas yra įrodyti, jog mes visi esame skirtingi ir „kitokie“, todėl asmenybės unikalumas negali būti diskriminacijos priežastimi!

Renginio vieta: Kauno miesto kamerinis teatras
Data: 2017 m. rugsėjo 18 d., pirmadienis, 19.00 val.
Kūrybinės grupės vadovai: Gildas Aleksa (Lietuva) Maximien Aldebert (Vokietija), Susannah Iheme (Italija), Aistis Lansbergas (Lietuva).
Įėjimas nemokamas.

Daugiau informacijos: Agnė Kairytė-Timinskienė, Kauno įvairių tautų kultūrų centro projektų vadybininkė

Tel./faks. 8-37-426680, mob. 8-638-48055, agnes.kairyte(eta)gmail.com