Išmokite ką nors naujo

04-08

Jeigu reguliariai skiriate laiko tam, kad išmoktumėte ką nors naujo, stimuliuojate protą, padedate augti savo asmenybei ir sielai.

Bet kokios naujos žinios, kuriomis save praturtinate, padeda jums geriau suprasti save, aplinkinius ir supantį pasaulį. Rinkitės tai, kas jus traukia, domina, teikia džiaugsmo ir įkvepia. Jei visada troškote nardyti, keliaukite prie vandenyno, nusipirkę povandeninę kaukę ir plaukmenis. Jeigu negalite leistis į kelionę tuojau pat, skaitykite apie įvairius jūros gyvius, kuriuos galima išvysti nardant. Nesvarbu, ar esate po vandeniu, ar ne, svarbu sužinoti ką nors nauja apie povandeninę karalystę. Jeigu visada norėjote išmokti groti gitara, pradėkite lankyti pamokas.

Nuolatos didindami žinių bagažą, metate iššūkį savo protinėms ir dvasinėms galioms. Kuo daugiau išmokstate, tuo daugiau pasiekę jaučiatės, tuo labiau džiaugiatės savimi, taigi tuo aukščiau kyla jūsų energija. Tik netapkite „visažiniu“, nes arogancija neleis pasiekti to, ko norite. Siekite žinių dėl savęs, o ne tam, kad galėtumėte pasipuikuoti prieš kitus.

Stenkitės kiekvieną dieną išmokti vieną naują faktą arba išbandyti naują dalyką.

Iš Melissos Alvarez knygos „365 būdai pakelti savo vibracijų dažnį“, šaltinis: Laimingų moterų pasaulis

Iliustracija – Christian Shloe