Idealūs santykiai – kai du neidealūs žmonės priima vienas kitą, nežiūrint į trūkumus

pexels-photo-1024960

Idealių santykių nebūna. Priešingu atveju gyventi būtų labai nuobodu, argi ne taip?

Santykiai turi mesti mums kokį nors iššūkį. Juk tai, kas nesivysto ir nejuda į priekį – pasmerkta mirčiai. O kad išvengtume apverktino finalo, reikia dviejų emociškai atsparių ir brandžių žmonių, sugebančių įveikti savo kelyje sutiktas kliūtis.

Dviejų širdžių, kurios niekada neatsisakys nei santykių, nei viena kitos.

Santykiai negali būti idealūs, nes šiame pasaulyje žmogus nieko negauna be pastangų. Taip pat ir meilės. Jeigu kažką mylite, turite būti visada pasirengę pakovoti už meilę ir už santykius be jokių abejonių ar pasiteisinimų. Visus jūsų veiksmus turi skatinti būtent meilė.

Tvirčiausi santykiai tampa tvirtais tik dėl to, kad abu partneriai stengiasi spręsti iškylančias problemas, o ne kenkti santykiams savo abejingumu.

Jie žino, kad visi sprendimai ateina iš santykių vidaus, o ne iš išorinio pasaulio.

Į santykius visiems mums reikėtų žvelgti su tam tikra realizmo dalimi. Meilės be audrų nebūna. Santykiai reikalauja nuolatinio darbo, abi pusės poroje turi būti pasiruošusios išlikti stipriomis ir ištverti sunkumus. Kiekvieną kartą, kai drauge įveiksite naują problemą, santykiai dar labiau sutvirtės.

Santykiai sudėtingi dar ir dėl to, kad patys žmonės sudėtingi. Kartais mums labai sunku rasti bendrą kalbą, visi mes skirtingi, turime skirtingas vertybes, įsitikinimus, nuomones. O dar visi turime savų trūkumų, nors tai visai nereiškia, kad tame netobulume nėra savotiško šarmo.

Nuostabiausia santykiuose tai, kad du neidealūs žmonės daro viską, ką tik gali, kad sukurtų idealią meilę. Jie iš visų jėgų stengiasi likti kartu, drauge tobulėti ir drauge kurti bendrą gyvenimą.

Būtent tai santykius daro įdomius ir dinamiškus – kai du netobuli žmonės pasirengę atsisakyti savo egoizmo, pakeitę jį pasiaukojimu.

Kai abu pasirengę ieškoti kompromiso. Kai prašo atleisti, net jeigu nepadarė nieko blogo, o vien todėl, kad mylimo žmogaus būsena jiems svarbesnė už nuosavą Ego.

Kai abu partneriai sąmoningai nusprendžia būti kartu, nežiūrint į nieką. Ir lieka ištikimi šiam savo sprendimui.

Galų gale bet kokie trūkumai praranda reikšmę, jei tik išties mylite vienas kitą. Šiuo atveju meilė išties gili ir visa apimanti. Be jokių išimčių.

O trūkumai – kaip tik tas dalykas, kuris paverčia jus idealiais jūsų meilėje.

Seimairnamai.eu