Gimimo valanda astrologijoje nusako žmogaus likimą

time-371226_960_720

Egidijus Gubinas – lektorius, Vedų astrologas ir chiromantas. Egidijus taip pat turi bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Paskaitose dalinasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Jo skleidžiamos žinios ir entuziazmas įkvepia siekti pokyčių asmeniniame gyvenime. Šį kartą E. Gubinas pasakoja apie gimimo laiko įtaką žmogaus charakteriui.

Visą gyvenimą esame lydimi skaičių: vieni nusako mūsų charakterį, kiti perspėja apie artėjančius likimo išbandymus. Daug ką apie žmogų galima sužinoti iš jo gimimo valandos. Svarbu net minutės.

Viskas turi reikšmę – gimimo diena, valanda, minutė, savaitės diena, metų laikas. Gimimo valanda ir minutės nulemia žmogaus gyvenimą. Pagal šiuos duomenis astrologas sudaro žmogaus horoskopą ir taip gali paaiškinti, koks bus žmogaus likimas, charakteris, prigimtis, stipriosios savybės, sveikatos būklė, šeimyninė padėtis, finansai, socialinė padėtis ir t. t.

Valandos ir minučių svarbumas paaiškinamas tuo, kad netgi jei gimsta dvyniai ir tarp jų gimimo laiko skirtumas bus tik 2 minutės, jų likimai gali būti visiškai skirtingi. Žinoma tarp jų bus tam tikrų panašumų, bet profesija, šeimyninė padėtis, aprangos stilius gali skirtis, dažniausiai vienas bus dešiniarankis, o kitas kairiarankis.

Astrologas sudarydamas horoskopą visada atsižvelgia į koordinates, gimimo vietą ir laiką, todėl gimimo laikas yra labai svarbus. Pagal senovinius astrologijos traktatus gimimo pradžia laikomas pirmas įkvėpimas, kada kūdikis surinka, o gyvenimo pabaiga – paskutinis iškvėpimas. Tai reiškia, kad žmogus turi nulemtą įkvėpimų ir iškvėpimų skaičių, todėl neveltui įvairūs jogai bandydami prailginti savo gyvenimą stabdo kvėpavimą.

Dar svarbiau yra vaiko pradėjimo laikas. E. Gubinas sako, kad laiko parinkimas vaiko pradėjimui gali nulemti ar bus sėkmingas vaikelio išnešiojimas ir atėjimas į šį pasaulį.

Gimimo valanda ir minutės nulemia skirtingą likimą, tačiau pagal gimimo laiką galima apibūdinti tam tikrus žmogaus polinkius. Dažniausiai tamsiu paros metu gimę žmonės bus uždaresni, šaltesni, o dieną – turintys daugiau energijos ir pozityvumo.

Valandų reikšmės

23–1 val. gimę žmonės yra gana jausmingi, nors išorėje gali to ir neparodyti. Santykiuose jie dažniausiai būna ištikimi, gali anksti pradėti domėtis priešinga lytimi, jauname amžiuje sukurti šeimą.

1–3 val. gimusieji yra protingi, dėkingi, linksmi, siekiantys idealo. Tačiau jie gali būti labiau pavydūs. Santykiuose pakankamai ištikimi patys ir to reikalauja iš kitų. Dažniausiai rinkdamiesi antrąją pusę pirmenybę teikia ramiems, darniems žmonėms.

3–5 val. gimę žmonės gali būti linkę aukotis dėl savo artimųjų, labai vertina šeimą ir renkasi tokias pat vertybes puoselėjančius gyvenimo partnerius. Tačiau gyvenimas kartais jiems pasiunčia žmonių, kurie nepakankamai juos vertina. Pasitaiko ir šią valandą gimusių egoistų.

5–7 val. gimę vyrai ir moterys nelinkę išduoti antrosios pusės, nors gali mėgti flirtuoti. Jie geba užmegzti bei puoselėti darnius santykius su kitais žmonėmis, pasižymi dideliu prieraišumu.

7–9 val. pasaulį išvydę žmonės dažniausiai linkę į flirtą, jiems gali būti sudėtingiau likti ištikimais, yra kaprizingi, užsidegantys, kartais net agresyvūs, todėl santykiuose su jais gali būti nelengva.

9–11 val. gimusieji yra išmintingi ir išvaizdūs. Tiek jaunystėje, tiek vyresniame amžiuje sulaukia dėmesio iš priešingos lyties atstovų. Ir vyrai, ir moterys gali būti širdžių užkariautojai.

11–13 val. gimę žmonės vertina švelnumą, nuoširdumą, kartais būna pernelyg dideli idealistai, todėl santykiuose gali patirti nusivylimų, pasirinkti netinkamus partnerius. Turi polinkį į sentimentus, gailisi dėl praeityje padarytų pasirinkimų, kaltina likimą. Šią valandą gimę žmonės turėtų mokytis daugiau dirbti su savimi.

13–15 val. gimusiems žmonėms nelengva būti vieniems, jiems norisi greičiau sukurti santykius, daugiau bendrauti. Jie ištikimi ir švelnūs žmonės, tačiau kai kada pernelyg jaudinasi, dėl visko išgyvena.

15–17 val. ginusieji vertina laisvę ir nepriklausomybę, nes labiau myli save, mėgsta flirtuoti. Paprastai šią valandą gimę žmonės santykius kuria vėliau.

17–19 val. gimę žmonės gali turėti daug gerbėjų. Jie mėgsta kolekcionuoti meilės santykius, flirtuoti. Gali nevertinti tradicijų ir nepaisyti nusistovėjusių taisyklių.

19–21 val.  gimusieji yra ištikimi ir linkę rūpintis antrąja puse. Patys nelabai reiklūs, svarbiausia jiems sulaukti dėmesio. Jei gauna pakankamai dėmesio ir rūpesčio, jaučiasi laimingi, būna patenkinti gyvenimu.

21–23 val. gimę žmonės pasižymi gera intuicija. Jie nujaučia pavojų, kitų žmonių paslaptis ir kėslus. Nelinkę be reikalo švaistyti laiko, vertina gyvenimą.

Būkite laimingi!

Kalbino L. Samulė, žurnalas „Prie kavos“

Gubinas.lt