Gimimo diena astrologijoje nusako likimą

organizer-791939_960_720

Egidijus Gubinas – lektorius, Vedų astrologas ir chiromantas. Egidijus taip pat turi bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Paskaitose dalinasi savo išgyvenimais, šiuolaikinės psichologijos ir senovės raštų išmintimi. Jo skleidžiamos žinios ir entuziazmas įkvepia siekti pokyčių asmeniniame gyvenime. Šį kartą E. Gubinas pasakoja apie gimimo laiko įtaką žmogaus charakteriui.

Visą gyvenimą esame lydimi skaičių: vieni nusako mūsų charakterį, kiti perspėja apie artėjančius likimo išbandymus. Daug ką apie žmogų galima sužinoti iš jo gimimo valandos. Svarbu net minutės.

Viskas turi reikšmę – gimimo diena, valanda, minutė, savaitės diena, metų laikas. Gimimo valanda ir minutės nulemia žmogaus gyvenimą. Pagal šiuos duomenis astrologas sudaro žmogaus horoskopą ir taip gali paaiškinti, koks bus žmogaus likimas, charakteris, prigimtis, stipriosios savybės, sveikatos būklė, šeimyninė padėtis, finansai, socialinė padėtis ir t. t.

Kurią dieną gimėte?

Astrologas E. Gubinas pastebi, kad priklausomai nuo dienos, kurią gimėme, skiriasi mūsų charakteris ir temperamentas, norai ir polinkiai. Gimimo diena visuomet bus palanki pradėti kažką svarbaus gyvenime.

Sekmadienis. Šią dieną gimę žmonės yra kūrybiški, nes sekmadienis siejamas su Saule. Taip pat jie linkę vadovauti, o šią dieną gimę vyrai – netgi kovoti. Gimusieji sekmadienį, ypač jei gimimo metu buvo aktyvi saulė, yra laimingi, daugiau besišypsantys, energingi žmonės.

Pirmadienis susijęs su Mėnuliu, motiniška energija, todėl tądien gimę žmonės turės daugiau moteriškų savybių: švelnumo, jausmingumo, geresnę nuojautą, labiau permainingą charakterį. Pirmadienį gimusieji linkę labiau išgyventi dėl šeimos, artimųjų, tačiau ne visada parodo jausmus.

Antradienio  planeta yra kovingasis Marsas, todėl tą dieną gimę žmonės gali turėti daugiau energijos, mėgti vadovauti ir kontroliuoti. Jie tvirto charakterio, nevengiantys parodyti savo jėgą, pernelyg greitai užsidegantys, impulsyvūs. Tiesa, jiems reikalingas palaikymas, kad stiprėtų pasitikėjimas savimi. Antradienį gimusieji turi mažiau baimių, o kai kuriuos pavojingos situacijos juos traukia ir domina.

Trečiadienis susijęs su Merkurijaus planeta. Šią dieną gimę žmonės intelektualūs, turintys gerą vaizduotę, turtingą vidų. Jie gali susilaukti sėkmės, siekdami rezultatų pasirinktoje sferoje. Yra gana taikūs, draugiškai sprendžia įvairius klausimus, nori suvienyti aplinkinius.

Ketvirtadienį valdo Jupiterio planeta. Jupiteris susijęs su dvasingumu, sėkme. Tądien gimę žmonės apdovanoti teisingumo jausmu, linkę laikytis moralės, dorovės principų, stengiasi gyventi be pykčių, skandalų, siekti išminties, patarti kitiems.

Penktadienis susijęs su Veneros planeta. Dažniausiai šią dieną gimę žmonės yra išvaizdūs, malonūs, mandagūs, linkę rūpintis išoriniu grožiu. Jie mėgsta įsimylėti ir flirtuoti, sunkiau išgyvena liūdesį, kančią, stengiasi būti optimistiški, džiaugsmingi.

Šeštadienį globoja Saturno planeta. Saturnas gali atnešti niūrumo, todėl šeštadienis yra daugiau susikaupimo, savianalizės diena. Tądien gimusieji yra santūresni, rimčiau nusiteikę, susikoncentravę į vidų, uždari, tačiau nuoširdūs ir linkę padėti kitiems. Gyvenime jiems dažniausiai sekasi, tačiau sėkmė ateina tik nevengiant darbo.

Būkite laimingi!

Kalbino L. Samulė, žurnalas „Prie kavos“

Gubinas.lt