Gimimo data. Ką ji išduoda apie žmogų?

cake-791259_640

Gimimo data turi didelę reikšmę mūsų likimui. Žinant gimimo laiką ir datą galima nusakyti žmogaus likimo tendencijas. Čia svarbų vaidmenį vaidina: numerologija, astrologija ir chiromantija. Tam įtakos turi netgi savaitės diena, kurią gimėme. Kiekviena savaitės diena yra veikiama skirtingos planetos, todėl ir žmonės, gimę atitinkamą dieną, yra skirtingi. Gimimo diena lemia skirtingus mūsų charakterius ir temperamentus. Praktiškai pritaikydami pateiktas žinias galėsime lengviau suprasti save bei kokia asmenybė gimė mūsų šeimoje, kokie šio žmogaus norai ir polinkiai. Taip pat vertėtų žinoti, jog gimimo diena, tai – visuomet palanki diena pradėti gyvenime kažką svarbaus, ši diena taip pat tinkama pasninkauti.

Jeigu pagal gimimo datą aš gimiau pirmadienį:

Pirmadienį globoja Mėnulio planeta. Numerologijoje teigiama, kad žmonės, gimę šią dieną, dažniausiai – švelnūs, jausmingi ir gali lengvai pasiduoti kitų įtakai. Jų nuotaika dažnai keičiasi ir yra nepastovi. Pirmadienį gimusios moterys yra ypatingai permainingos ir nuolat pergyvena dėl savo artimųjų bei šeimos. Bendraudami šie žmonės gali slėpti savo jausmus. Jiems ypač reikalingas palaikymas kada tenka spręsi iškilusias sudėtinga problemas. Tokie žmonės labai nemėgsta vienatvės. Stiprioji jų pusė – šeima. Šeimoje šie žmonės atsiveria siekdami sukurti šilumą ir jaukumą. Jie labai vertina ištikimybę, kadangi ir patys tokie yra. Mėnulis – moteriškos prigimties planeta. Šią dieną gimę žmonės dažniausiai šeimoje atlieka pagrindinį vaidmenį. Mėnulis yra žmogaus sielos atspindys, todėl šeimoje tokie žmonės siekia harmonijos, tačiau jiems būdingas nepastovumas. Mėnulis – tai išskirtinai graži planeta, matoma žvaigždėtame danguje, todėl šiam žmogui dažnai reikalingi gražūs ir šilti žodžiai.

 Jeigu aš gimiau antradienį:

Antradienį globoja Marso planeta. Numerologijoje minima, jog tokie žmonės gali būti labai energingi, mėgstantys vadovauti bei greitai „užsidegantys“. Taip pat jie yra tvirto būdo ir dažniausiai nevengiantys pakovoti. Uoliai gindami tiesą jie netgi gali elgtis agresyviai. Jeigu šie žmonės neturės savo artimųjų palaikymo, tai gali prarasti pasitikėjimą savo jėgomis. Kartais tokie žmonės pasielgia impulsyviai ir tik po to pagalvoja apie pasekmes. Šiems žmonėms – reikalingas partneris, kuris padėtų jų energiją nukreipti tinkama linkme, tuomet, šią dieną gimę žmonės gali susilaukti sėkmės. Išskirtinis tokių žmonių bruožas – bebaimiškumas. Pavojingos situacijos jų nebaugina, o priešingai – įkvepia. Antradienį gimę žmonės stovi teisingumo ir įstatymo pusėje. Jie – kilnūs ir niekuomet nebaudžia tų, kurie jiems atsidavę.

 Jeigu aš gimiau trečiadienį:

Trečiadienį globoja Merkurijaus planeta. Numerologijoje sakoma, jog žmonės, gimę trečiadienį, būna turtingi savo vidumi. Merkurijus – atsakingas už žinojimą, intelektą ir bendravimą. Tokie žmonės nuo vaikystės siekia rezultatų pasirinktoje sferoje bei dažnai susilaukia netikėtos sėkmės. Tačiau, jeigu jie neišmoks kontroliuoti savo norų, tai po netikėto pakilimo gali įvykti staigus nuopolis. Gimusieji trečiadienį – tai žmonės taikdariai. Jie sugeba draugauti netgi su kariaujančiais tarpusavyje ir geba juos suprasti bei suvienyti patys išlikdami neutralūs. Šie žmonės dažnai pasiruošę išklausyti ir padėti, todėl tokiems žmonėms lengva išsipasakoti.

 Jeigu aš gimiau ketvirtadienį:

Jupiterio planeta globoja ketvirtadienį. Numerologijoje teigiama, kad tie, kurie gimė šią dieną, visada stengiasi būti teisingi, garbingi, bet gali būti ir linkę į avantiūras. Tai – stiprios asmenybės ir puikūs šeimos žmonės. Jie stengiasi vengti pykčių ir skandalų, tačiau nori būti aplinkinių įvertintais. Šie žmonės stengiasi viską spręsti taikiai. Taip pat tai žmonės, kurie negali nemokyti kitų. Tai – jų prigimtis ir jie iš visų jėgų stengiasi ją pateisinti. Tačiau jiems vertėtų atminti, jog mokant kitus būtina atsižvelgti į aplinkybes. Tokie žmonės turėtų būti atsargūs dalindami patarimus „į kairę ir į dešinę“. Verta atminti, jog duodant nuodėmingus patarimus, jie gali sugrįžti atgal bumerangu blogos karmos pavidalu. Taigi, gimusiųjų ketvirtadienį atsakomybė – mokytis iš dorų mokytojų tam, kad vėliau patys galėtų duoti teisingus patarimus tiems, kuriems jų reikia.

 Jeigu aš gimiau penktadienį:

Penktadienį globoja Veneros planeta. Numerologijoje sakoma, kad gimusieji penktadienį tai – žavūs, malonūs ir mandagūs žmonės. Jie labai rūpinasi savo išoriniu grožiu, dažnai įsimyli ir mėgsta flirtuoti. Sunkiai išgyvena liūdesį ir kančią. Jie stengiasi būti džiaugsmingi ir optimistiški net visiškai beviltiškoje situacijoje. Šie žmonės myli savo šeimą ir stengiasi namuose sukurti jaukią atmosferą suburdami visus drauge. Gerai jaučiasi su tais žmonėmis, kurie suteikia jiems nepriklausomybę ir šilumą, nes gimusieji penktadienį mėgsta laisvę. Įprastai šie žmonės būna sėkmingi ir nevengia savo sėkme pasidalinti su artimaisiais bei kolegomis. Gimę penktadienį – tai visuomenės žmonės, kurie mėgsta madą ir šlovę.

 Jeigu aš gimiau šeštadienį

Šeštadienį globoja Saturno planeta. Numerologijoje minima, kad šią dieną gimę žmonės yra pasinėrę į savianalizę, jiems rūpi, kas vyksta jų vidiniame bei išoriniame pasauliuose. Jie – patikimi ir nepaliks draugo nelaimėje. Iš jų visuomet galima tikėtis pagalbos. Gimusieji šeštadienį gali susilaukti didelės sėkmės savo veikoje, tačiau jų kelias į sėkmę neretai būna pilnas įvairių išbandymų. Įprastai šie žmonės gyvenime turi labai stengtis, kad susilauktų sėkmės. Jeigu jie nevengia darbo, tai galiausiai sulaukia pripažinimo, sukuria tvirtą šeimą ir tampa laimingi. Tokie žmonės dažniausiai supranta, kad viskas yra jų rankose ir savo pavyzdžiu siekia tai parodyti visam pasauliui. Jie išties kvalifikuoti specialistai, tačiau linkę kovoti su tais, kurie nevertina jų profesionalumo. Jiems dažnai gali atrodyti, kad aplinkiniai nori apgauti. Tai – ženklas, kad jie persidirbo, o persidirba šie žmonės nuolat.

 Jeigu aš gimiau sekmadienį

Sekmadienį globoja Saulės planeta. Numerologijoje teigiama, kad žmonės, kurie gimė sekmadienį, įprastai būna labai laimingi. Jie – kūrybingi, todėl visus iškilusius klausimu sprendžia kūrybiškai. Tai – ryškios, protingos ir talentingos asmenybės. Žinoma, jeigu šie žmonės savo resursus naudos neatsakingai – gali viską prarasti. Tokiems žmonėms reikalinga disciplina ir geras išsilavinimas. Nukreipti teisinga linkme bei padėti gyvenime jiems gali gimusieji ketvirtadienį. Vyras, gimęs sekmadienį, visuomet kovoja dėl vietos po saule, todėl jo žmona turi stengtis jį įkvėpti sakydama, jog jis jai pats geriausias, vienintelis ir nepakartojamas. Ji taip pat turėtų pasirūpinti jo sveikata. Netgi šiuolaikinė medicina tvirtina, kad nesėkmingi vyrai serga žymiai dažniau negu sėkmingi.