Galiausiai tu sutiksi tą, kuris mylės tavyje visa tai, ko tu nemyli savyje

Galiausiai-sutiksi-tą-kuris-myli-tavyje-visa-tai-ko-tu-nemyli-savyje

Žvelgi į save veidrodyje ir badai pirštais į viską, ko negali pakęsti. Nepakenti raukšlių ant pilvo. Nekenti randų ir to, kad niekada negalėsi atsibusti ir atrodyti „daugmaž normaliai“. Tu nekenti, nekenti, nekenti…

Taip pat yra ir su darbu ar mokslais. Taip stipriai stengies, o stovi toje pačioje vietoje. Ištisas naktis nemiegi, ruošiesi, o rezultatas toks pats.

Nuolatos dairaisi į praeitį, esi jos tiesiog apsėsta, vis iš naujo ir iš naujo sau priekaištauji už tai, ką padarei ar ko nepadarei. Analizuoji, ką galėjai padaryti kitaip, kad pakeistum dabartinę situaciją. Tačiau negali to padaryti, kaip negali pakeisti savo širdies.

Ir nesvarbu, ar tau 20, ar 50 metų, visi turime mažesnių ir rimtesnių dalykų, kurie mums nepatinka, kad ir kaip stipriai stengtumėmės pamilti. Ir tai, ko kiti žmonės net nepastebėjo, mums atrodo kaip ant kaktos išdeginta žymė, neleidžianti normaliai pasikalbėti, be baimės, kad mus pasmerks ar išjuoks.

Ir nesvarbu, kas tu tokia – pop žvaigždė ar dirbi Makdonalde padavėja. Visi turi savo kompleksus. Savus trūkumus, kurie mums nepatinka. Kad ir kaip pasitikinčiai besielgtume, visada atsiras dalykų, kuriuos norėtume savyje ar savo praeityje pakeisti.

Tačiau vieną gražią dieną tu sutiksi žmogų, kuris visa tai tavyje pamils.

Jam bus nusispjauti į tai, kur ir kaip tu mokeisi. Net jei visai nesimokei, jis vis tiek tave mylės. Mylės, nors nusprendei eiti nestandartiniu keliu, nors tau, galbūt, nuo jaunų dienų teko pačiai užsidirbti pragyvenimui.

Sutiksi žmogų, kuris nenorės taisyti tavo trūkumų ir silpnybių. Jis pastebės, kaip nusisuki nuo savo atspindžio veidrodyje, apkabins ir patikins, kad esi pati gražiausia. Jį žavės tavo kūnas toks, koks yra. Jam jis bus puikiausias visame pasaulyje.

Sutiksi žmogų, kuris neraukys nosies dėl tavo praeities. Nesakys, kad buvai kvaila. Nevers tavęs jaustis dar blogiau.

Šis žmogus mylės tave už visa tai, dėl ko tu savęs nemyli. Mylės tavo praeities klaidas. Dievins tavo pernelyg garsų juoką ir tai, kad suvalgai daugiau picos negu jis. Mylės net tada, kai nervingai kramtai nagus ir mylės tavo neidealų, tavo nuomone, kūną.

O svarbiausia – jis kiekvieną dieną primins, kad esi verta save mylėti. Primins, kad vis dar esi mylima netgi po tiek metų.

Seimairnamai.eu

Pagrindinis paveikslėlis iš svetainės Seimairnamai.eu